Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia terrdora!
    Az ilyen típusú, ismétlődő akciók újabb hatályos időpontjára viszonylag elég jó támpontot ad a Naptár, amiből következtetni lehet arra, hogy legközelebb mikorra várható.
    Lehet, hogy már nem is kell olyan sokat aludni odáig.

2. Filonka56

Filonka56 Junior szaki

Sziasztok! Pár perce az újrahasznosításnál beadtam 90 Nublion akku - ut és nem kaptam érte farmpengőt vagyis semmit, viszont a pajtaértékemet is levette. Mi történhetett?
    Gazda: Filonka 56ID: 4862059

3. Fatther

Fatther Fórum admirálisa

Szép napot kívánok mindenkinek !

Olyan jellegű kérdésem lenne, van valamilyen célja fejlesztőknek a "szamáristállóval" ???
    Kérdésem apropója az, már annyi "Szamáristálló 2" van a birtokomban, hogy a játék összes területe sem lenne elegendő, hogy kitegyem őket (248 db).
    Nem lehetne szólni "valakinek" ;), aki érdemben is tudna foglalkozni a "Kerekkerék" ilyetén problémájával .

Köszönöm, ha elolvasta/d.

Mosolygós szép napot, további kellemes játékot kívánok.

Kuzdern és vazulneni8 kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

Szia Fatther!
    Sajnos a kerek-kerék változatlanul a szerencsekerék névhez illően teljesen random módon adja a nyereményeket.
    A kezdők kivételével -ők még gyűjtögetnek, - mindenki úgy van vele, hogy folyamatosan szelektál és dönt arról, hogy mikor miből mennyit tesz ki a farmján, legyen az fa, ól, vagy növény.
    No de, egyszer csak megjön a gőzős, amire fel tudjuk pakolni a fölöslegesnek ítélt ingóságainkat! ;)
    Még egy ötlet, ami most már nem aktuális, mert tegnap véget ért az Ajándékozási és csere event, de a jövőben még szóba jöhet, az az, hogy olyankor meg lehet ajándékozni a kisebb (frissebb) farmokon játszó játékostársainkat, legalább ők hasznát veszik, vagy a "léghajón" a jobb szélső ablakba be lehet adni CSP-ért cserébe.

Fatther, -ágianyu33- és vazulneni8 kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

Szia Filonka56!
    A nublonok tartályát megtöltötted, vagyis raktál bele elegendő megtermelt dolgot?
    Milyen pajtaértéket vett le? A tartályban levő dolgok pajtaértéke csökkent?
    Az újrahasznosító így működik:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/készülj-az-újrahasznosításra-2020-november.20258/

vazulneni8 kedveli ezt.
  6. vazulneni8

vazulneni8 Aktív író

Szia Havasi_Gyopár!
    Szerintem arra gondol,hogy nem jelenik meg a jobb oldali tartályban a grafika,hogy mennyi farmpengőt kaptunk.Ezt én is tapasztaltam,de a farmpengő jóváíródik,csak grafika nincs.

7. Havasi_Gyopár

Szia Filonka56!
    Az arra jogosult kollégám ellenőrizte, a megállapítása szerint az XL-esben indítottál egy beadást és 90 farmpengőt kaptál 2020-11-17 15:06:34 -kor.
    Ezt egyébként a gazdanaplóban is le tudod ellenőrizni, ha még azóta nem frissítettél: az a farmkeret alsó lécén, középen a kis zöld háromszögre való kattintással nyitható föl.

8. Havasi_Gyopár

Szia vazulneni8!
    Nálam működik, kiadta, és a gazdanaplóban is megmutatja, hogy mennyi FP-t kaptam a 10 db-os minta játékra.
    upload_2020-11-17_16-38-19.png

vazulneni8 és Fatther kedveli ezt.
  9. mnkm

mnkm Aktív író

Szép estét!

Mai nap barátnőm felkeresett, hogy nem tudom-e honnan lehet a lámaól tápjához szelidgesztenyefát venni, sajnos én nem találtam. Azt hittem a magtárban lehet venni, de ott nincs. :/ Honnan tudunk ilyet beszerezni?

10. Havasi_Gyopár

Szia mnkm!
    A szelídgesztenye a szelídgesztenyefa termése.
    A szelídgesztenyefa farmos titokfa, ezért az nem vásárolható a facsemete boltban.
    Titokfa akció, ill. Fás válogatás alkalmával lehet szerezni ilyen fát, amennyiben az éppen aktuális kínálatba beteszik.
    Ajándékozási és cserenapon is lehet szerezni ilyen fát.
    A termését egyébként a piacon meg tudod venni, mert nem szintfüggő.

mnkm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. harmonia53

harmonia53 Járnitanuló

Az ujrahasznositasnal beadtam 90 akut nem irt ki semmit,vartam egy ideig,aztan kileptem es ujra beleptem.Nem irta ki mennyit kaptam igy mar a zold nyilnal se tudtam megnezni,hogy kaptam e valamit es ha igen mennyi farmpengot.

12. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Grafikai probléma van a játékkal, de természetesen megkapod a farmpengőket.
    A központ a délelőtti órákban megvizsgálta az esetet, javítás tovább tartana, mint az event tart, és olyan jellegű a hiba, ami legközelebb már nem lesz, így nem kerül javításra délután 2-ig.

vazulneni8 és harmonia53 kedveli ezt.
  13. harmonia53

harmonia53 Járnitanuló

Koszonom a gyors valaszt.Meg tudnak nezni,hogy mennyi farmpengot kaptam?Ezekszerint inkabb ne adjunk be tobb akut ma?

14. mnkm

mnkm Aktív író

Bahamán futottam bele egy kis dologba, amibe segítséget kérnék;
    61 banánom van, a cápatanyát szeretném feloldani 30 banánért, még sem engedi, hiába van meg a 30 db banán. Meg kell előtte vennem az előtte lévő szobrokat is? Vagy ez hogyan megy?

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

-ágianyu33- kedveli ezt.
  16. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!

De igen, nyugodtan beadhatod az akkukat. Sőt, mindenképpen tedd meg, ne vesszen kárba!
    Megkapod a farmpengőt, csak megjelenítési/grafikai problémáról van szó. Nem hibás a nublon.

Te magad is meg tudod nézni, hogy mennyi farmpengőt kaptál.
    1. Mielőtt indítod a nublon masinát, írd fel egy cédulára a farmpengő mennyiségedet. Meg fogod látni, hogy növekedni fog. Nem veszik el egy aksi sem.
    2. Gazdanapló a neve annak, a képernyő alján lévő listának, amiben a játékod több folyamatát nyomon tudod követni.

upload_2020-11-18_12-18-54.png
    Ha erre a zöld nyilacskára kattintasz, megjelenik a lista és az is benne lesz, mennyi farmpengőt kaptál.
    Tehát legalul a farmkereten keresd ezt a pici nyilat.

Ez a kép NEM nálad készült, csak illusztrációnak hoztam a saját farmomról.
    upload_2020-11-18_12-23-21.png

Kuzdern, -ágianyu33- és harmonia53 kedveli ezt.
  17. harmonia53

harmonia53 Járnitanuló

Koszonom szepen.Az volt a gond a gazdanaploval,hogy kileptem a jatekbol,gondoltam,hogy igy helyre jon es mikor vissza leptem mar nem tudtam megnezni ,mennyit kaptam.Azota beadtam 35 akut es kaptam 10 farmpengot,most kiirta.

18. dancsi81

dancsi81 Fórum-zöldfülű

10 perce, hogy beléptem a játékba.Kb 6 szor kidobott a gép-- nos?Sorjába kidob a gép, belépés előtt tisztítom a gépet, frissítem Cleaner (előzménytörlés) stb. Ésakkor az explorerról átmentem a chromra ott is ez a helyzet. Most kifogom próbállni a mozillát. Üdv.

19. Havasi_Gyopár

Szia dancsi81!
    14 óra előtti percekben, amikor betöltődik a játék, akkor mindenkit kidob a rendszer.
    Én Chrome-n játszom, s az event indulása óta semmi probléma nem merült fel. Minden rendben megy.

dancsi81 kedveli ezt.
  20. Tucytunde

Tucytunde Fórum-zöldfülű

szia. van egy kérdésem. tegnap a piacon eladtam pár dolgot. pontosabban. salátát, kerti zsaázsát, répát,orgonat, tyúkot,és malacot amiből csak a saláta árárt kaptam meg. többi viszont eltünt a saját standomról. miért???