Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztam kérdésedet egy Segítségkérő topikba.
    Ilyen esetben a Játék Banki felületén törölnöd kell a régi kártyád adatait, s egy következő vásárlásnál tudod az új kártyád adatait rögzíteni.
    Internetes vásárlásokhoz most már a legtöbb banknál bevezetésre került az erős Ügyfélhitelesítéshez kapcsolódóan plusz azonosító adatok bekérése (ez banktól függő, hogy fix egyedi kód, vagy SMS-ben kiküldésre kerülő kód, stb.), ebben a bankodtól tudsz segítséget kérni, vagy a bank weboldalán találsz róla információt.
    A bankkártyás adatok megadásával itt találsz bővebb információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rendelés-hitelkártyával-és-bankkártyával-mastercard-visa-maestro.775/
     
    Swartsch kedveli ezt.
  2. TUFINGER

    TUFINGER Fórum ismerője

    Miért nem mozognak a Páncél Panniaim Egyik sem Kérlek segíts ID4583338
     
  3. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves TUFINGER!

    Kérlek pontosíts a megfogalmazáson, hogy tudjunk segíteni!
    Úgy érted, hogy nem tudod lebontani vagy áthelyezni őket ?
    Amennyiben ez a gond, akkor frissíts egyet és próbáld meg újra kérlek, ha nem sikerül akkor írd le, hogy böngészőben (melyikben) vagy kliensben játszol és minden egyéb információt, amivel segítheted a munkánkat.

    Köszönöm a megértésed!
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján nincs probléma a Páncél Pannik "bukfencezésével" Nálad, rendben megy az animáció.
    A képet Nálad készítettem, ketten éppen mozgásban voltak:
    upload_2024-3-2_9-40-6.png
    Ha Nálad nincs mozgás, akkor kérlek, végezz el egy takarítást a gépeden.
    Az ellenőrzést Chrome böngészőben intéztem.
    Megértésedet köszönöm!
     
    aida2330 és Swartsch kedveli ezt.
  5. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Sziasztok. Kérlek segítsetek hol van a farmárudában a titokzatos láda?
     
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha a Piccoló ládára gondolsz, az a különleges fül alatt van.
     
  7. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Nem nem arra gondolok.
    Titokzatos láda
    (korábban: Titokzatos meglepetés)
     
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én olyat most nem látok a kínálatban.
     
  9. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Köszönöm. :)
     
  10. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Kuzdern, Swartsch és Mici-farmer kedveli ezt.
  11. hunorkám2

    hunorkám2 Törzsjátékos

    Sziasztok! Javítsatok ki, ha tévedek! Olyan ól, hogy csíkos mókus megszerzésének lehetősége még nem is volt, ennek ellenére bele van téve a gazdaköri játékba. Nem először fordul elő ilyesmi. Aztán, még csak a gazdaköri küldetés végén sem lehet megszerezni, hanem ismét a lóri ólt kaphatjuk meg. Talán nem ártana az ilyesmire odafigyelni. A kerekkeréken is egyre gagyib jutalmakat lehet nyerni. Amilyen élvezetes volt az elején ez a játék, annál jobban el van laposodva. A Gyopárvölgyet meg ne is említsük. Majdnem tönkre ment a farmom miatta. Ezért nem is csinálom tovább, élvezhetetlen az egész.
    ID: hunorkám2 54543070
     
  12. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Szia hunorkám2,
    a Csíkos mókus a legutóbbi talányos ólból bújhatott elő, aki csomagot vett, annak garantáltan lett már egy ólja - február végén került játékba a "Ladoga" talányos óllal:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ndó-gazdaköri-küldetéssel-2024-február.24604/
    A Kerekkeréken amikor új Főnyeremény Dekor érkezik, mindig kisebb az esélye a terményes bónuszoknak, gondolom erre céloztál a gagyibb ajándékokkal, erről a mini-eventről itt találsz hírt, új sorozat kezdődik:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/party-pörgetés-akció-új-főnyereménnyel-2024-február.24623/
    Szerintem ilyenek miatt nem érdemes itt hagyni a Játékot, de persze a Te döntésed. Ahogy azt már több Moderátor leírta, tudsz szünetet is tartani, mert ha törölteted a farmod, az végleges döntés, később hiába gondolod meg magad, nem tudják visszaállítani.
    Szép vasárnapot!
     
    Swartsch és aida2330 kedveli ezt.
  13. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Sziasztok! :)
    A Moderátoroktól szeretnék segítséget kérni, nevezetesen abban, hogy nem találom a Szezonkitüntetés dekoromat.( vagy mi a neve) Felhőre biztos nem raktam, de területeken sincs. Már az előző szezonban sem volt meg, a fejlesztést viszont megszereztem. Utána tudnátok nézni, hogy merre leledzik? :)
    Köszönöm! :)

    Norella404
    ID: 54251387

    Közben megtaláltam a kergekertben, pedig ezerszer átnéztem, csak elbújt nagyon a kicsike... :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.3.24
    Othep és aida2330 kedveli ezt.
  14. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Inkább kistestvérének vagy elődjének mondanám. :)
    Már csak azért is, mert egy önálló láda.
    Még létezik... igen-igen ritkán még ma is bekerül a játékba eventnyereményként.
    De a Farmárudából tényleg csak Piccolo váltható ki.
     
    jófarmerlány, aida2330, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  16. hunorkám2

    hunorkám2 Törzsjátékos

    Köszönöm a válaszod! De ne haragudjatok, ha valakinek nincs rá pénze, hogy talányos terményes ólat vásároljon, akkor az ne is játsszon? Ez méltányos? Amúgy félreértettél, nem akarom abbahagyni a játékot, hisz már évek óta játszom vele, csak nem tartok igazságosnak több dolgot.
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Akinek nincs pénze, az pontosan, hogy játsszon!
    Az eventek 90-95%-a taktikázással teljesíthető legalább a felhőnyereményekig.
    Nagyon sok eventbe bekerülnek titkosok.
    A szezonokba szinte a vadonatújak.
    Az első oszlop mindenkinek elérhető valós pénz fizetése nélkül is... A mostani szezon 39. sorában egy szinte ropogós titkossal, a Lórival.
    A 40. sorban ami 13x ismételhető, titkos facsemetékkel.
    Csak játszani kell, a lehető legtöbbet kiszedni eventekből és ez előbb-utóbb megtérül.
    Nézd majd át a mostani nyereménylistát: https://board-hu.farmerama.com/threads/hóember-szezon-40.24619/#post-1375647
    Tele van egész jó nyereményekkel, ládákkal.

    Ott vannak a Cserenapok...
    Keress a hiányzó óljaidra cserepartnert a cseretopikban: https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándék-cserebere-Új-szabályokkal.11054/
    Próbálj meg ajándékba kérni.... Fél évvel a megjelenésük után már sokat veszít értékéből egy-egy új ól.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándékok-felajánlása-kérése-cseréje.21481/

    Igen... akinek nincs pénze, annak legföljebb nem lesz kész egy új gazdakörije a megjelenéskor.
    De egy fizetős játékosnak nagyjából ennyi az előnye, meg hogy hamarabb piacolhat az új állatkával, faterméssel.

    De a játék része az is, hogy megpróbáljuk megoldani, hogy ami úgy látszik, hogy nem lehet meg elsőre, hogyan legyen miénk mégis...
    Sok sikert. :)
     
    Borzas.Kata, Dolphin, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  18. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Köszönöm szépen a kiigazítást:) Én még nem találkoztam mostanában a régi verziójáva , ezért gondolom, hogy azon a néven már nem elérhető. Ezek szerint még bármi megtörténhet:):inlove:

    Szia!

    Igen, láttam a Játékórákat és jól is jönne némelyikből újra 1-1 darab;) Sajnos a Farmárudában tényleg "csak" Piccoló van és abból ezek a dekorok nem bonthatók. Reméljük időnként leporolják ezt a ládát is:music:
     
  19. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziaztok!Megcsináltam a Polipos eventet,de nem tudom rárakni a dekorokat,vissza ugrik,hogy vegyek Mélykék csomagot!!!Segitsetek légyszi!!!Köszike:)Ayrin67 ID: 19565775
     
  20. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Lehet, hogy összekeverted a felhőket.:) Van üres, megvásárolható felhősor is jelenleg a Paszulyon a Mélykék ajánlatokon belül. Erről itt olvashatsz: https://board-hu.farmerama.com/threads/mélykék-ajánlatok-újdonságokkal-2024-március.24633/
    A keresőbe írd be fent a Nyolckarú szörnyszitter felhősort és meg fogod találni. Elég, ha elkezded begépelni a felhő nevét.:)
    Sok sikert;)
     
    Kuzdern és Ayrin67 kedveli ezt.