Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kisfenyő

Kisfenyő Kivételes tehetség

Sziasztok!
    Szeretném pontosan megtudni, hogy mit jelent a Farönk hangárnál, hogy : " megnövelt Kacsa Kata turbótrágya hatékonyság X % "
    Pontosan mit jelent ez? az tudom, hogy az alapidőt módosítja. Nekem van egy 6 szintű és egy alapszintű farönkhangárom. A jelen eventnél nagy földön 10 darabot ad Répás-almással -
    Köszönöm előre is.

Utoljára szerkesztett: 30.11.23
  2. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    A Kacsa Kata turbótrágya 35%-kal csökkenti a fák érésidejét. A Farönk hangár 10%, illetve 20%-kal (precízen fogalmazva százalékponttal) növeli a hatékonyságát. Így a Te két hangároddal a hatékonyság 35%+20%+10%=65%-ra nő. Ez pl. egy 20 órás fánál azt jelenti, hogy az érésidő 65%-kal csökken, vagyis 45% lesz, ami 9 óra.
    A csatni és a termés, pláne a föld nem kapcsolódik hozzá, a turbótrágya a fák érésidejét tudja csökkenteni, semmi mást.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Kisfenyő

Kisfenyő Kivételes tehetség

Akkor, ha jól értelmezem a részletes írásodat, akkor a farönkhangár az csak a fákra hat, mivel ha az egeret a dekor fölé húzom, akkor nem írja oda pontosan, hogy mire is hat ! ( termékre, időre, TP-re stb.) Tehát ha a fákat megszóróm Kacsa Katával, akkor fejti ki a tulajdonságát.
    Mivel ugye Kacsa Katát földre is lehet használni.

4. Judit613

Judit613 Aktív író

Azt szeretnem kerdezni, hogy a ''minden gazdak legjobbika'' dekor hogyan kaphato es mire jo?
    1x csak lett nekem egy ilyenem.

5. ibolyám

ibolyám Junior szaki

Segítséget kérek.Az esőerdő van megjelölve a fonalvirág termelése.Nekem erre nincs lehetőségem ,mert meg sem jelenik a felugró táblán az űltethető növény.Így csak a szántón termelgetek!
    Köszönettel: ibolyám gazda 11339369

6. Sylja

Sylja Fórum hercege

Szia!
    Változott az ismertető, csak a szántón termelhető a fonalvirág
    Olvasd el ezt: #3

7. ibolyám

ibolyám Junior szaki

köszönöm,most olvasam át az ismertetőt és megtaláltam a változást!!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.11.23
    Kuzdern és Sylja kedveli ezt.
  8. jófarmerlány

jófarmerlány Fórumőrült

Szia!
    Minden gazda megkapja ezt a kedves dekort automatikusan, nem kell semmi különöset csinálni
    érte.:)
    A Farmon a 200. szint elérésekor a "Minden gazdák legjobbika" dekort kapjuk :

Csak dekor, semmilyen tulajdonsággal nem bír.

Judit613, Galadriel és Kuzdern kedveli ezt.
  9. -emmucika-

-emmucika- Junior szaki

Sziasztok.
    Szeretném megkérdezni ,hogy a vidámparkba a léggömb pukkasztásnál hogy van az hogy kipukkasztok 27- 28 léggömböt és csak 4 pontot kapok és van hogy csak 24-et és akkor meg ad 18 pontot erre szeretnék választ ha lehet ,köszönöm -emmucika-

Judit613 kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Összekevered a kétféle Kacsa Kata trágyát. A KK szupertrágya (piros propeller ikon) plusz termést és TP-t ad fára és növényre. A turbótrágya (barna zsák ikon; van, aki zokninak becézi) csak fára tehető, és az érésidejét csökkenti. Amiről Te beszélsz, az a KK szupertrágya, amire a Farönk hangár hat, az viszont a KK turbótrágya.

Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Judit613

Judit613 Aktív író

Ha hiba nelkul egymas utan pukkasztod ki a 27-28 darabot, akkor ad sok pontot. Ha kozben egy kipukkan magatol, vagy egy feketet is lelosz, akkor ujra kezdi a szamolast. Igy fordulhat elo, hogy kevesnek talalod a kapott pontjaidat.

Koszi! :)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.11.23
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  12. csibegazda2014

csibegazda2014 Haladó

Sziasztok kérdezném, hogy a gk-be melyik feladatba találom a turbómamut fát? Üdv csibegazda 2014 ID: 51330790

13. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    elnézést kérek, a kérdésed elbújt.
    Megoldódott a problémád?

14. Dolphin

Szia,
    itt találsz ismertetőt a Lufipukkasztós játékról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/valdemár-vándor-vidámparkja.7045/#post-417846
    Arra kell figyelni, hogy a Szorzód minél magasabb legyen (2-es jelölve), ezt úgy tudod elérni, hogy folyamatosan csak aranylufikra lősz, s nem hibázol közben - ahogy azt Játékostársad is leírta.
    upload_2023-12-1_9-54-49.png
    Sok sikert a pontok gyűjtésében.

15. Dolphin

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. varga1234

varga1234 Fórumelemző

Szia! Remélem jó helyre írok .Ma befejeztem az eventet és nem a felhőre katintottam ,hanem a kütyüre. De 1100 fogasérmém volt ,az event során 1400 fogasérme nyehető meg .Kérdésem mit rontottam el ? Mert a felhő megszerzesére nem volt kivilágitva a megszerzés . Ha meg jól csináltam nem lehet visdzacsinálni hogy nem vettem semmit a fogssérmével? ID:1484938

17. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az event maximális teljesítésével 1.460 db fogaskerékérme különleges kelléket - fizetőeszközt nyerhetünk.
    A főjutalmak részlegben megvásároltad a Kialvó tűz kitehetőt 250 db fogaskerékérméért.
    Viszont a felhőt még megvásárolhatod, hiszen még 1 malomtermék hiányzik a teljes befejezéshez.
    upload_2023-12-1_22-48-18.png

Sok sikert hozzá!

varga1234 kedveli ezt.
  18. takizsuzsi40

takizsuzsi40 Fórum biztosa

Sziasztok! Cédrus fát hol lehet beszerezni? Az egyik gazdaköri feladatba cédrus toboz kell. Nem találom sehol. Előre is köszönöm!

19. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum császára

Szia!
    Max. cserenapon tudsz szerezni, majd később, hiszen az új titokfa. A piacon a termését meg tudod venni.
    Termelsz valami mást, azt eladod, az árából veszel, ha egyenlőre kapsz a piacon.

20. varga1234

varga1234 Fórumelemző

Igen észrevettem és hála megvan a felhőm. :) De egy kérdés .Miért van oly sok megvásárolni való ha nincs rá fogasérme?