Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ivkd

ivkd Fórum-zöldfülű

Köszönöm a választ

2. mamazsák

mamazsák Utánpótlás-írogató

Szi asztok !Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan összesítő, amiben a bónuszt adó kedvencek össze vannak gyűjtve ? Szerintem én össze-vissza raktam ki őket, szeretném rendezni a házi kedvenc futtatóba

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

Szia mamazsák!
    A Házikedvenc futtatóba kizárólag olyan dekorok rakhatók ki, amelyek valamilyen bónuszt adnak.
    Ha a futtató területén nyitod meg a dekoros menüt, akkor az összes többi dekor áthúzva jelenik meg, az oda kirakhatók pedig normálisan.
    Itt tudsz erről a területről, és a rá kihelyezhető dekorokról olvasni: https://board-hu.farmerama.com/threads/házi-kedvenc-futtató.16929/#post-895730
    Érdemes még a válogatásnál az Enciklopédia Bagoly és egyéb tojások.... részt is áttanulmányozni:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ojások-avagy-mi-is-van-a-tojáshéj-alatt.2108/

BeckiWond kedveli ezt.
  4. mamazsák

mamazsák Utánpótlás-írogató

köszönöm szépen, meg is találtam :) :)
    további szép napot !

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  5. véda2020

véda2020 Junior szaki

véda3020 gazda id:56117047 vagyok és nem találom a fejlesztett silomat.Bocs ha rossz helyre irok de segithetnétek.Köszönettel.

6. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Pedig meg kell lennie.
    Ha már olyan szinten van, akkor kirakhattad a házi kedvenc futtatóba, de nagyon sokan még mindig elfelejtik a világítótornyos terület meglétét is.
    Nézz körbe alaposan a farmodon. Elég nagy darab, könnyen észrevehető dekor.

7. véda2020

véda2020 Junior szaki

Köszönöm megtaláltam.Bocsi.

8. Bence

Bence Fórum-zöldfülű

Sziasztok! RACS-receptjét,hol tudom megszerezni/megvenni? Remélem van rá lehetőség. :) Köszi

9. jófarmerlány

jófarmerlány Fórum admirálisa

Szia !
    Egy nagyon régi eventben volt megszerezhető a receptje,de csak a Lekvárfőző mesterség 4. szintjének elérése után tudod gyártani.

Bence kedveli ezt.
  10. Havasi_Gyopár

Szia Bence!
    Kiegészíteném a jófarmerlány gazdatársunk válaszát.
    A RACS receptjét, aki nem tudta 2011-ben megszerezni a Szüreti fesztivál eventből, annak a Lekvárfőző 4. szintjének az elérésekor, (mivel csak ott, attól a szinttől kezdve gyártható), a Gazdaboltban megjelenik a recept vételi ajánlatok között a RACS receptje is, és ott megvehető alap esetben 199 FA-ért, de Gazdaraktár akciók idején (ami éppen jelenleg is van) fél áron, azaz 100 FA-ért szerezhető meg.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-lekvárkészítés-mesterképzője.1926/#post-5172

11. tibidabo

tibidabo Utánpótlás-írogató

Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy a virágfestés mire jó, mit ad. Nem találok rá a fórumban. Még most kaptam először ilyet. Köszönöm

12. Havasi_Gyopár

Szia tibidabo!
    A virágfestés egy nagyon értékes dekor.
    Először is akárhol fejlődött ki, maximum csak ugyanazon a területen belül mozgasd, vagy helyezd át, mert ha törlöd, azzal a céllal, hogy máshová majd kirakod, akkor elveszti a pluszos tulajdonságát.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ó-speciális-dekorok.16371/page-2#post-1015336
    Virágfestés
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: szint szorozva 10.000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 10 órán keresztül 20%-kal csökkenti az állatos ólak érési idejét
    A speciális tulajdonságát elveszített dekor szint szorozva 125 TP/BTP-t ad.
    Learatható: 15-ször

Kihelyezhető:

• a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.
    -----------------------------------------
    Kézzel, vagy a tojásaratóval aratható le, de érdemes gyűjteni (addig nem szabad learatni) az ólakra vonatkozó pozitív hatása miatt, amíg 4-5 db össze nem jön belőlük. Ugyanis ekkor már lehet nullázni az ólakkal bizonyos feltételek mellett, mivel sima, normál táppal etetett állati ólak (terményes ól nem) nulla perc alatt beérleltethetők vele.
    Erről itt tudsz olvasni bővebben: https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-1020871

13. fekilo

fekilo Utánpótlás-írogató

Köszönöm

14. Bence

Bence Fórum-zöldfülű

Köszönöm a segítséget Jófarmerlány,És Havasi Gyopár! :) Akkor belehúzok a lekvárfőzésbe. :)

15. mamóka1cc

mamóka1cc Fórumgróf

Szia!
    Bosszantó problémám van.
    Learattam a FA fámat.
    ÁM SEM TEGNAP, SEM MA NEM SZAPORODOTT a farmaranyam
    Mi a teendő?

16. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Én szívesen segítek (utánanézek), amennyiben megadod a szükséges információkat:

17. mamóka1cc

mamóka1cc Fórumgróf

farm nevem: mamóka1cc
    ID: 9133307

18. Supernagyi50

Supernagyi50 Junior szaki

Üdv. mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni, ugyanis tegnap este beültettem a cukorrudakat, reggel learattam és se híre, se hamva, nem tudom, hová tűnhetett?
    Supernagyi50
    ID: 24932851

Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.12.21
  19. Csocsoovb

Szia!

Ma és tegnap is rendben megkaptad az 1-1 farmaranyat.

20. Csocsoovb

Szia!

370 darabot beadtál a küldetésbe.
    A szédült szántón jelenleg is van belőle ültetve. 15 perc és beérnek. Ha gyorsan learatod őket, még be tudod adni kettőig.