Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    hova nem tudsz belépni?
    Amennyiben Supportra szeretnél írni, s ott nem találod az igazoló felületet, hogy nem vagy robot, akkor a képernyőméretet kell csökkentened. Ezt a CTRL és - jellel tudod változtatni, vagy a CTRL gomb és az egér görgőjével. Természetesen utána van lehetőséged visszaállítani jelenlegi méretre a képernyő beállítást (CTRL és + gomb, vagy CTRL gomb és az egér görgőjével).
    Ha nem a Supportos felülettel van a problémád, akkor kérlek, pontosítsd a bejegyzésed és lehetőség szerint add meg a Farm ID-dat is, a nevedet többszörösen sikerült.
    Köszönöm.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. kata1939

    kata1939 Aktív író

    -kata1939- vagyok.ID 44223616. Nem a Supporttal van a baj. Nem enged be lépni a nem vagyok robot. Segítsetek, hogy be tudjak lépni. Azt irja nem jó a jelszó sem. Kérem segitsetek, -kata1939- ID:44223616
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelszó kérdésben itt a fórumon sajnos nem tudunk segíteni.
    A belépési felületen van egy "Elfelejtett jelszó" gomb, arra kattintva tudsz új jelszót beállítani magadnak, követned kell az ott megadott lépéseket:
    upload_2024-3-29_12-51-50.png

    A Felugró ablakot görgesd az aljára, ott fogod tudod elfogadni, ha nem jelenik meg sehol elfogadó gomb, akkor próbáld meg X-szel bezárni, vagy a képernyőméretet módosítani a korábban általam leírtak alapján.
    Megértésedet köszönöm!
     
  4. kata1939

    kata1939 Aktív író

    Megint -kata1939-vagyok A jelszót én tudom, és jó csak az ember vagyokot nem tudom vissza csinálni. Kérlek segitsetek.
     
  5. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sziasztok.a teliholdas főfarmon termelem a növényeket,hogy a területet felszabadítsam.eddig oké!de a gombaerdőbe sehogy nem tudok ültetni eventnövényt.ha jól olvastam az is játszik.vagy vmit rosszul értelmeztem? köszi a segítséget. üdv zsjudit
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az eventnövény kizárólag a Teliholdas főfarmon ültethető, felröpi viszont Teliholdas főfarm, Gombaerdőről jön.
     
    zsjudit és Dolphin kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    annál többet nem tudok segíteni, ha nem hozol képet, mint amiket előzőleg javasoltam. Görgesd fel le a képernyőt, módosítsd a képernyőméretet. Esetleg próbáld meg újra indítani a gépet, hátha akkor már nem fogja kérni.
    Chrome böngészőben az ellenőrző panelről beléptem Hozzád, de itt nem jött semmilyen "robot ellenőrző", így csak gyanítani tudom, hogy kliensben tapasztaltad ezt. Abban nem tudunk ellenőrzést végezni, mert az a Te gépeden van.
    A kép Nálad készült az imént:
    upload_2024-3-29_14-38-0.png

    Megértésedet köszönöm!
     
  8. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    köszike!