Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Mindig az a színt fogd meg az egérrel, amelyikhez illeszteni akarsz.
    Pl. Ha epres kocka mellé akarsz letenni sütit, akkor a választott sütiszelet epres kockáját fogd meg az egérrel.

Nézd meg a példát és a videót itt az eventleírásban: https://board-hu.farmerama.com/thre...nkett-12-éves-a-farmerama.21990/#post-1243442

enikö32002, íbot**** és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Böbi49

Böbi49 Törzsjátékos

Üdvözletem!
    Szeretném megkérdezni, hogy a januári Rackó ajándékot mikor kapjuk, vagy már megérkezett?
    Elég figyelmetlenül kattintok a napi ajándékokra. Előre is köszönöm a segítséget.
    Böbi49
    ID: 5397193

3. Othep

Szia.

Nem kaptuk még meg.
    De Máriusz látott már valamit a távcsövében, közeledik.
    Kezdheted keresgélni a dekorokat a farmodon, hogy mind meglegyen mire megérkezik. :)

Kis kiegészítés: Félrebeszéltem egy kicsit.
    Te Rackó januári ajándékát keresed, ami most a Hóangyalka.

Hóangyalka
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 6600 TP/BTP
    Tárgy mérete: 1x2
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Gombaerdő és Kísértetjárta kúria)

Mindig a hónap 21. napján kapjuk meg ezeket.
    Aki csúszik az átvétellel az annyival később veheti át, amennyivel csúszik.
    Pl akinek 4. nap elmaradása van, az majd 25-én kaphatja meg, ha átveszi.

genka53, -ágianyu33- és rjolka kedveli ezt.
  4. Zsuzsikan

Zsuzsikan Kivételes tehetség

Sziasztok,
    Segítsetek légyszi... rackó ajándékait mely felhősorra lehet kihelyezni?
    Köszönöm

5. Othep

Szia.

Még semelyikre.
    Épp azt idézted be, ahol írom, hogy még nem kaptuk meg.
    Közeledik már a felhő, de még nem tudunk pontosat.

Kérlek, figyeld a hivatalos közleményeket, és keresd meg a dekorokat, ha szükséges.

Zsuzsikan és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. fmanyika

fmanyika Utánpótlás-írogató

Jó estét kívánok.Segítséget szeretnék kérni.A dominó lerakásnál 130-ig jutottam.Minden kellékem meg van.mégsem tudok haladni.mert csak szürkeség van.Légyszíves segíteni. fmanyika ID 54274713 Köszönöm.

Rendbe lett a játék,tudom folytatni. fmanyika.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.1.22
    Othep kedveli ezt.
  7. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia fmanyika!
    Lépjél ki a játékból, majd lépj vissza!
    Újra folytathatod a játékot ugyanazon a pályán!
    Köszönjük, hogy visszajeleztél!

8. gazda2431

gazda2431 Járnitanuló

Szeretném kérdezni, tudja-e valaki, hogy a Piccolo ládából kb. milyen eséllyel lesz farmaranyfa? Nekem talán az elsőből egy-két éve rögtön lett egy, de azóta legalább 50-60 ládából egy se. Másnak mi a tapasztalata?
    (Egyébként van lehetőség máshogy hozzájutni?)

9. Ramarci

Ramarci Fórum-zöldfülű

Jó reggelt kívánok!
    Sajnos szürke lett a dominós játékom.
    Ezzel vége is, vagy esetleg van segítség?
    Gazda: Ramarci ID: 23973418

10. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ilyen esélyszám nem áll a rendelkezésünkre.

Itt, a help topicban nem ajánlott a közvéleménykutatás: kinek mi a tapasztalata? Ezt akár a különleges akciók csevegőjében ajánlott megkérdezned. (topic első posztja határozza meg, mi a tartalom, mi az érintett témakör, amiről is lehet kérdezni)

Van lehetőség, volt lehetőség már farmaranyfához jutni más formában is.
    Például kivételes eventes jutalmak alkalmával is hozzá lehetett már jutni farmaranyfákhoz.

11. mamarygen

Szia!

Egy játékból való kilépés, majd visszatérés után ismét folytatható a játékod. A hibás elemet kiiktattam a felületről.

Nincs veszteséged. Az event továbbra is játszható. :)

Sok sikert kívánok!

12. ehencsi

ehencsi Fórum-zöldfülű

Sziasztok! 96.-ik szinten vagyok, vettem egy baha manufaktúrát, de nem engedi kirakni, inaktív és át van húzva. Azért nem értem mert a fűvészkertet és vadasparkot engedi. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a válaszokat.
    ehencsi ID: 1318850

Utoljára szerkesztett: 23.1.22
  13. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia ehencsi!
    Azért nem tudod kihelyezni, mert elötte ki kell váltani a Maja majmok szentélyében a Manufaktúra hozzáférési jogát!
    7-es kamra, középső sor, 4.ábra.
    Csak ezután tudod az elzárt, megvett Manufaktúrát kihelyezni a Baha valamelyik területére.

14. ehencsi

ehencsi Fórum-zöldfülű

Köszönöm szépen!

smoldering kedveli ezt.
  15. kaktuszvirag60

kaktuszvirag60 Fórum-zöldfülű

SOS 12szuletésnap játékban nem tudom csinálni mivel nem mukodik az otodik csere kocka után beragadt a játékom nem tudom befejezni mert csak egy kocka van kihelyezve a teruletre de nem tudom folytatni a játékot mert minden szurke nem jön fel a azöld plusz jel segitséguket előre is köszönöm Kaktuszvirag

16. mamarygen

Szia!

Siettedben lemaradt a farmod egyik, legfontosabb azonosítója az ID-szám!

Kérlek, azt pótold!

Köszönöm.

17. Puszika1966

Puszika1966 Junior szaki

Sziasztok ! A kerekkerék forgatás és a kerekkerekes ládát mi adja ? Nem értem nekem miért nincs vagy hogyan lehet beszerezni ? miből jön, mert van aki 200 pörgetést kapott ebből....köszi Puszika1966 ID: 21900667

18. mamarygen

Szia!

Mindent, amit egy láda rejt ismertetőben van a teljes lista, mely ládák, milyen jutalmakat adnak. Honnan kapjuk a ládákat, link is segíti a teljeskörű információt.

P betűnél:
    Party pörgetés láda[​IMG]1 party pörgetés, 2 party pörgetés, 3 party pörgetés, 5 party pörgetés, 10 party pörgetés, 20 party pörgetés, 50 party pörgetés, 75 party pörgetés, 100 party pörgetés, 150 party pörgetés, 200 party pörgetés,- A nagy hajsza 3. eventben nyerhető 1 db
    - Kösz a segítséget dekor

K betűnél:

Kerekkerekes láda[​IMG]2 db szabad pörgetés és 1 db party pörgetés- Piñata házikó dekor
    - Farmerama piactér felhősor
    - Orrszarvú buli (+) dekor
    Kerekkerék-forgatás láda II[​IMG]2 db szabad pörgetés, 3 db szabad pörgetésFejlesztett gyár dekor 30-49. szint között
    Kerekkerék-forgatás láda III[​IMG]2 db szabad pörgetés, 3 db szabad pörgetés, 1 db party pörgetésFejlesztett gyár dekor 50-69. szint között
    Kerekkerék-forgatás láda IV[​IMG]2 db szabad pörgetés, 3 db szabad pörgetés, 1 db party pörgetés, 2 db party pörgetésFejlesztett gyár dekor 70-89. szint között
    Kerekkerék-forgatás láda V[​IMG]2 db szabad pörgetés, 3 db szabad pörgetés, 1 db party pörgetés, 2 db party pörgetés, 3 db party pörgetésFejlesztett gyár dekor 90-100. szint között
    Kerekkerék-forgatás láda VI[​IMG]4 db szabad pörgetés, 1 db party pörgetés, 2 db party pörgetés, 3 db party pörgetés, 5 db party pörgetés- Ládás válogatás 2018.08.
    - Ládás válogatás teliholdas elemekkel 2018.10.
    - Ládás válogatás 2018.12.
    - Ládás válogatás 2019.02.
    - Tavaszillatú felhősor
    - Ládás válogatás 2019.05.
    - Kutyaszépségverseny felhősor
    - Fociláz 2019 felhősor
    - Ládás válogatás 2019.06.
    - Ládás válogatás 2019.09.
    - Dicsőséges kelj fel és ragyogj (+) dekor ad 7 db-ot
    - Kettős felhősor 1.
    - Észbontó tél felhősor

Puszika1966 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. csibegazda2014

csibegazda2014 Junior szaki

Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy a "gesztenye felhősor" ajándékozható vagy a panellen cserélhető cserenapkor? köszi előre a választ. csibegazda2014

20. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A válasz: nem. Aki megszerezte, annak megvan, akinek nincs meg, annak nincs meg.

csibegazda2014 és Kuzdern kedveli ezt.