Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Minibull

Minibull Utánpótlás-írogató

Szia, vegyél paysafecardot, pl. OMV kúton, vagy postán, azzal tudsz fizetni. Itt olvashatsz róla bővebben: https://www.paysafecard.com/hu/

2. TOPI41

TOPI41 Fórum nagymestere

Mikortól lehet a kvizkérdésről olvasni? Válaszod várom Üdv
    v

3. vagujuszuf30

vagujuszuf30 Utánpótlás-írogató

Helló!Kiváltottam a Szezonok felfősort,ami rajt vannak dekorok a szezonokból volt megszerezhető?Köszönöm

4. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Igen, a Szezoneventek teljesítésével voltak megszerezhetőek.

5. smoldering

Szia!
    A Kvízkérdéseket folyamatosan olvashatod a jelenlegi event, a "Májusi játéknap" event-csevegőjében!
    https://kviztar.farmgazdak.hu

6. interlala

interlala Törzsjátékos

Üdv
    Lehet hogy rossz helyre írom, de muszáj vagyok magamból ki adni. Nos kezdem azzal hogy igen izgága vagyok, imádom ezt a játékot és, meg nyugtat, az is hogy a munkából haza érve, vagy ha éppen van egy kis időm be nézek és minden feladat boldoggá tesz, jó haladni előre. Az első sok akkor ért amikor meg kellett szokni az új rendszert, ment, nehezen. Majd jött a második amikor elvettétek az sms fizetési lehetőséget, nagy nehezen ezen is túl tettem magam, meg tanultam telefonon rendelni, és most itt van ez, már ezt sem lehet. Nem veszek olyan isten tudja milyen nevű kártyát, meg lett igérve általatok, hogy dolgoztok azon hogy legyen megint sms fizetési lehetőség, ne hogy azt higyjétek hogy minden játékosnak sok pénze van, nem nekem nagyon jó volt az hogy kicsit rendeltem és a farm arannyal tudtam magamnak gazdálkodni. Most igen kavarhatom is ami 9 órába telik, az is csak 1 db, vannak feladatok amiben vannak, azokat is igyekszem teljesíteni hogy hozzá juthassak pár szupertáphoz. Nos nem tudom mire megy ki ez az egész, mért kellett dolgokat meg szüntetni úgy hogy jól be vált, vagy most már az lesz hogy csak az csinálhassa maid aki fizet érte? Ja igen minden meg lett magyarázva és e így is a jó. Hol van az hogy sms fizetés? Hisz be ígértétek, légy szí vegyétek figyelembe azt hogy nem mindenki zseni és nem rendelkezik nagy jövedelemmel, IGAZ ÉS BOCSÁNAT NEM AKARTAM SENKIT SEM MEG BÁNTANI, CSAK NEM ÉRTEM EZEKET ÉS most mérges és elkeseredett is vagyok, már megint csak írogatok, de tik moderátorok nem tehettek róla. Bocs de ennyi lenne, Szép napot. interlala voltam

Ms.AbyZu és smoldering kedveli ezt.
  7. chili48

chili48 Haladó

Szia! Azt szeretném kérdezni hogy már telefonon sem lehet farmaranyat venni?

8. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Kaptál több játékostól és moderátortól is olyan választ, hogy a Paysafecard megoldás lehet a Számodra. A nevével ellentétben ez nem egy kártya! Meg tudod vásárolni készpénzért benzinkutakon, postán, és egyéb helyeken (most megnéztem, és a környékünkön kisbolt, nagyobb közért, és webshop-átvételi pont is van, ahol kapható) . Amit kapsz, az egy papírcetli, olyan, mint egy blokk. Ezen van egy kód. Ha a játékban venni akarsz valamit, akkor ezt a kódot kell csak begépelned, és ennyi a fizetés. Fel tudod használni egyben és részletekben is. Lényegében tehát ezzel a fizetési móddal készpénzért vásárolhatsz a játékban. Nem kell bankkártya, regisztráció, semmi. Csak előre befizetsz egy összeget, és annak a kimerüléséig a kapott kóddal fizethetsz online.
    Zárójelben megjegyezném, hogy bár az SMS és a telefonos fizetés kényelmes, mert azonnal használhattad, anélkül, hogy ki kellene tenned a lábad a lakásból, de jelentős többletköltséggel járt. A pénzed egy részéért kaptál csak farmaranyat, szupertápot, vagy akármi mást, mert jelentős összeget levett a telefon-szolgáltató (részben ez is oka a megszűnésének). Vagyis a Paysafecard használatával ugyanannyi pénzből több játékelemet vásárolhatsz.

Othep, ladislaw11, Andzsi1971 és 2 más kedveli ezt.
  9. hekalé

hekalé Járnitanuló

Szia !A Gyümölcskenyer-et keresem. Nem találok semmit.
    Kérlek szépen tájékoztass róla!
    Nagyon köszönöm!

10. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Gyümölcskenyér nincs a játékban. A kvízkérdésekben szereplő gyümölcskenyér egy téves fordítás eredménye; valójában a karácsonyi sütiről van szó. A helyes válasz tehát az 5% szupertrágya-hatékonyság.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  11. interlala

interlala Törzsjátékos

Köszönöm a váéaszod sokat segített és meg is próbálom majd szép napot neked és minden farmozónak

-BombadilToma- kedveli ezt.
  12. wacek54

wacek54 Járnitanuló

Ne ez engem is nagyon érdekelne. A gondom csak az, hogy szinte mindenhol megszüntették a forgalmazását, ahol eddig kapni lehetett. Tőlünk 150 kilométerre tudnék venni OMW benzinkútnál. Én eddig ezt használtam nagyon elégedett voltam vele, de már most nem tudok hozzájutni.

interlala és -BombadilToma- kedveli ezt.
  13. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

14. Theeme

Theeme Törzsjátékos

Kérdezném ,hogy mit "tud " a lajhár szobor és fejlesztései? és szeretném tudni,hogy a FAfa ajándékozható?
    Köszönöm annak aki válaszol.

15. smoldering

Szia !
    Itt mindent megtudhatsz a Lajhárszoborról:

A Lajhártojást a Maja majmok szentélyében lehet kiváltani:
    Lajhártojás

Elérhető a 7-es kamrában 50 AB-ért 1 db
    Kihelyezhető :
    Főfarm, Szédült szántó, Erdei tisztás, Kerge kert, Bahama sziget, Eső erdő, Kincses sziget, Zuhatagok szigete
    Érési idő : 168:00 óra
    Méret: 1x1
    Amit ad : 4.000 TP/BTP és kifejlődik a Vulkánbungaló
    Területenként maximum 1 db helyezhető ki.

Ebből a Lajhártojásból fejlődik ki 168 óra múlva a Vulkánbungaló:
    Vulkánbungaló
    Kihelyezhető :
    Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama sziget, Eső erdő, Kincses sziget, Zuhatagok szigete
    Területenként maximum 1 db helyezhető ki.
    Érési idő :
    48:00 óra
    Méret : 1x1
    Amit ad : 2000 TP/BTP + 10% TP/BTP bónusz 60 percen keresztül
    A bónusz minden területen kifejti hatását.

Ezt a Vulkánbungalót pedig tovább tudod fejleszteni.

A fejlesztéseket a szentély 8. kamrájában találod.

>>>>
    A másik kérdésedre, ha a Farmarany fára gondolsz/FAfa/, nem eladható,nem ajándékozható, nem cserélhető!

A Farmaranyfa tulajdonságai:

Naponta 1 Farmaranyat terem, de csak ha belépünk aznap.
    A fa sem gyorsabb növekedésre, sem nagyobb termésre nem ösztönözhető.

Bármelyik földterületen elhelyezhető.
    Bár nem igazi fa, mert ajándékot ad, nem pedig termést, a növekedési szakaszai láthatóak.

Érési ideje: 24 óra

A Farmarany fa dekorációs elemnek számít, tehát kivágás után a Váza ikon alatt keresd!

16. Namiamano

Namiamano Fórum mestere

Szia!

Ebben a fórumban (Szezon csevegő) kicsit OFF a hozzászólás, áthozlak ide.

A Tigrispapucs műhelyét a Majmok Szentéjében kiváltott Tigriskifutó rúnát követően tudod megépíteni a műhelyben.

Tigrispapucsműhely
    Műhelyben megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db tigristáp, 1 db tigris
    Szükséges szint: 3. baha szint, a maja majmok szentélyéből kiváltott tigriskifutó szobor
    Tárgy mérete: 2x2

Kép
    .................................
    NévTulajdonságok
    .....................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]TigrispapucsműhelyTermény: 1 db tigrispapucs
    Érési idő: 05:30 óra
    Tapasztalatpont: 95 BTP
    Trágya mennyisége: 2 db
    8 itató,
    3 tollgyűjtő robotkéz,
    18 kézi gyalu,
    1000 fa,
    20 fonott kosár
    2022. április
    - baha fejlesztés
    -
    Részleteket ITT találsz.

Üdv: Nami.

17. sznekata0924

sznekata0924 Haladó

Elfelejtettem.......
    Hogyan kell váltani egyik állatról a másikra
    ebben a most futó játékban ?
    /kecske...macska....stb....../
    Köszönöm szépen

18. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Egyszerűen rákattintasz annak az állatnak a táblájára, akivel játszani szeretnél.

19. sznekata0924

sznekata0924 Haladó

Én is így emlékeztem, de azt a képet nem tudom előhozni, ahol az a 4-5 állat egymás mellett állva várakozik a kiválasztásra......

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Befejezted a tábla mindkét felét az aktuális játékodban?

Vagy mit tapasztalsz, mi az, amit teszel, hová kattintasz?