Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a felhőhöz tartozó dekorok Jack boltjában válthatóak ki, amikor nyitva van a Teliholdas terület.
    Ha hozol ID-t, megnézem szívesen, hogy rendelkezel-e ezek közül már valamelyikkel esetleg, s akkor annyival kevesebbet kell kiváltanod.
    A Teliholdas csevegő elején találsz egy összefoglaló táblázatot, hogy melyik dolgok válthatóak ki Jack boltjában:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/telihold-event-csevegő-topic.12366/#post-93573
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, -ágianyu33- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. Méhecske

    Méhecske Haladó

    Köszönöm,hogy megnézed. ICUS44 ID 4092529 Köszönettel
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján nem rendelkezel egyik dekorral sem jelenleg, így a felhőhöz mind a 4-t Jack-től fogod tudni kiváltani, illetve ha jön csere nap esetleg, akkor a Léghajón is körbe tudsz nézni.
    Sok sikert!
     
    GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. TUFINGER

    TUFINGER Fórum ismerője

    Kérem a segítségedet Nemtudom hova kell rakni Aszezonkitüntetést köszi a segítségedet ID20400530
     
  5. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A Szezonkitüntetés fejlesztéseket az Alap szezonkitüntetés dekorra lehet felrakni, ezt minden Játékos a Konfettiszezon indulását követő első belépéskor megkapta/megkapja. Aki ebben a szezonban már szerzett fejlesztést és felrakta az alapra, azoknál a neve a dekornak Szezonkitüntetés 1.,2. /stb lesz/!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. -mbankuty36-

    -mbankuty36- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    -mbankuty36-ID: 176 20072 vagyok:
    Azzal a kéréssel fordulok Hozzátok, hogy segítsetek megkeresni a doki küldetés Kakukkmama II őt és a Doki küldetés II őt, valamint a Művész küldetés: El innen levelek, és Fantana di Farmerama.
    Fáradozásotokat előre is köszönöm
     
  7. ..Sarah9..

    ..Sarah9.. Junior szaki

    Sziasztok! Megcsináltam az oroszlán barlangos eventet, de az utolsó ajtó utolsó feladatát nem tudom beadni , mert a kocka hiányzik hozzá. Légyszives nézzetek utána, hogy miért nem tudom befejezni! ID 45541551
     
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Moderátor társam megkereste neked a dekorokat.

    Dokiküldetés II dekor fent bújkál a Karácsony 2015 felhősoron, nem aktív, így le is tudod venni onnan.
    Kakukkmama II dekor bent van a dobozodban, összes dekornál írjad be a dekor nevének elejét a keresőbe.
    A Fontana di Farmerama a Kincses szigeten bújkál, alul, középtájon nézelődj!
    El innen, levelek! dekor szintén a Kincses szigeten van, az előző alatt.
    Remélem megtalálod mindet, sok sikert hozzá!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A válaszig kis türelmedet kérjük, problémádat továbbitottuk a Központnak!
    Köszönjük!
     
  10. ..Sarah9..

    ..Sarah9.. Junior szaki

    Köszönöm szépen.
     
    smoldering kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönjük a türelmedet.
    A Központ kérésére jóváírtuk az utolsó ajtó nyitásához hiányzó zsetonokat.
    Egy ki/be lépést követően be tudod fejezni az eventet.
    További jó játékot!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha Moditársam válasza alapján nem találod a dekort továbbra sem, akkor kérlek, hozz jó Farm ID-t, mert ezzel a név és ID párosítással nem találtam meg a farmodat, így nem tudtam benézni Hozzád.
    A dekor (mind az alap, mind a fejlesztésekkel ellátott) kihelyezhetőségéről pedig itt találsz információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hóember-szezon-40.24619/#post-1375649
    Megértésedet köszönöm!
     
  13. bokmace

    bokmace Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Azt szeretném tudni, ha a paszulyról leveszek egy dekorációs tárgyat egy felhőről, az eltűnik? Nevezetesen a "felvétel indul" dekorációt rossz helyre tettem, és át akartam tenni a mostani Oroszlán barlangja felhősorra, de a levétel óta eltűnt. Mi ilyenkor a helyzet? Köszi!
     
  14. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A leszedett dekor nem tűnhet el. Pontosítanál kicsit a dekor nevében.
    És szükség lesz a farmos adataidra (famrnév + ID szám), hogy utánanézhessünk a dolognak.
     
  15. bokmace

    bokmace Fórum-zöldfülű

    bokmace a farm. Az ID számot nem tudom hol keressem. Egy olyan számot látok hogy 1378689. A kérdésbe beleirtam hogy a mostani oroszlános eventről van szó. A dekor pedig: a felvétel indul
     
  16. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kliensben vagy webes bngészőből játszol?
    Ha webes akkor a lap alján találod a neved után.
    Ha pedig kliensben akkor a játékbeállításokra kattints jobb oldalt a sarokban, majd a jobb felső sarok tájékán láthatod az ID számodat.
    Mert sajnos amit megadtál az nem ehhez a névhez tartozik.
     
  17. bokmace

    bokmace Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Tegnap kérdeztem, hogy egy dekoráció, amit feltettem a paszuly egyik felhőjére, és onnét vissza akartam venni, eltűnt. A dekoráció neve: "felvétel indul" Rá szerettem volna tenni a "helyére" az Oroszlán barlangos felhőre, de sehol nincs. A farmom neve. bokmace IP: 56995373 Köszi
     
  18. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen az adatok pótlását. Kollégám megtalálta a keresett dekort, a "Strandklub felhősor 3-1" nevű felhősoron keresd kérlek.
    Köszönöm:)
     
    GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Csiziee

    Csiziee Haladó

    Az új küldhető napi ajándékról tudni valamit? Nálam nem jelenik meg...

    Köszönöm
     
  20. .dina1.

    .dina1. Haladó

    A kliensben nem jelenik meg a új küldhető ajándék. Csak a böngészőben.