Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Koppi

Koppi Fórum elő legendája

Szia Modi !
    Kérlek írd már meg, hogy mely felhők adják a trágyadomb ládáját, mert szerintem több helyről is kapjuk. (Vagy nem.)
    A válaszod előre is köszönöm... :)
    (Oka van, hogy megkérdezem...)

2. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Itt vannak a láda forrásai (a zöld feliratok kattinthatók):
    - Fagyos páfrány felhősor
    - Vízicsúszda dekor
    - Kutyaszépségverseny felhősor
    - Madagaszkár felhősor
    - Ládás válogatás 2019.09.
    - Bubi otthona dekor
    - Jó öreg farm felhősor

Enciklopédia az összes ládáról: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/

smoldering, -ágianyu33- és Koppi kedveli ezt.
  3. -ciklon73-

-ciklon73- Járnitanuló

-BombadilToma- kedveli ezt.
  4. apuci30

apuci30 Fórumőrült

Sziasztok!

Kliensben hol tudom állítani az ablak méretet?

5. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A kliens adott méretű, nem lehetséges a teljes képernyős mód.

6. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    A Beállításokban tudod változtatni a méretet, vagy használhatod a Ctrl + és Ctrl - billentyűkombinációkat. Teljes képernyőssé valóban nem tehető, de bizonyos határok közt zoomolható.

genka53, -ágianyu33- és zsani_apja kedveli ezt.
  7. Dr.Szotyoládé

Dr.Szotyoládé Haladó

Sziasztok! A Party pörgetés ládát mi adja?

8. -BombadilToma-

9. apuci30

apuci30 Fórumőrült

Köszönöm mind a kettőtöknek a választ sikerült megoldanom.

10. baltha54

baltha54 Utánpótlás-írogató

Sajtos marsra szállás felhősort megszereztem, és én ugy emlékszem hogy minden feladatot teljesitettem. Sajnos egy dekort nem találok a felszállás a Holdról, ha megtennétek, hogy megnéznétek, hogy mit vétettem, az is lehet hogy kitettem valahová de sajnos nemtalálom ott sem. Köszönöm szépen. ID: 1865723

11. Csocsoovb

Csocsoovb Fórum elő legendája

Szia!

Sajnos nem szerezted meg sem a negyedik, sem az ötödik napon a dekort.

12. baltha54

baltha54 Utánpótlás-írogató

köszönöm gyors válaszod, de csak egy dekorom hiányzik, és ha meg tudnád nézni miért nem sikerült, nem adtam be a kért mennyiségeket, mert tudomásom szerint ugy emlékszem megoldottam a feladatot, és ki is pipálta a gazdaköri feladatok között, nekem most ez egy kicsit érthetetlen a kitehető 5 dekorból 4-et betudtam helyezni, és ugy emlékszem megcsináltam minden feladatot. Még egyszer kérlek nézz rá, Köszi, és elnézést a zavarásért, további jó munkát.
    ID: 1865723

13. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Sajnos, nem teljesítetted azokat a gazdaköri feladatrészeket ahol a Felszállás a Holdról dekort lehetett megszerezni.
    A 4. és az 5. napi küldetésben is kihagytad a teljesítés lehetőségét, így a dekort nem szereted meg.

14. jucus100

jucus100 Fórum nagymestere

Szia !
    Azt szeretném kérdezni, hogy ha a Bölcs tölgynél kiváltom a szabadság módot akkor az mit csinál ? Még sosem vettem igénybe.
    Előre is köszönöm válaszod. :)

15. -BombadilToma-

Szia!
    Az Enciklopédiában ott a válasz: https://board-hu.farmerama.com/threads/távollét-vakáció-szabadság-üzemmód.6811/

Amúgy az égvilágon semmit sem csinál, csak annyit, hogy a csíkod nem fog pirosba menni, vagyis nem veszíted el a szomszédaidat (pontosabban ők Téged). Nem veszi át Rackó ajándékát, nem arat Neked, szóval semmi egyéb. Ráadásul hónapok óta hibás a játéknak ez a része (is), és annál sem csökken a csík, aki már rég nem is játszik...

16. mami531953

mami531953 Junior szaki

Sziasztok!!!
    Hol szerezheto a pudlimoly es rozmar?

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Talányos tenyészetekből.
    Pudlimoly a legújabb ól. Itt olvashatsz róla: https://board-hu.farmerama.com/thre...ó-gazdaköri-küldetéssel-2022-augusztus.22730/

A Rozmárról pedig itt: https://board-hu.farmerama.com/thre...-és-ólak-a-játékban.16260/page-8#post-1272640
    Rozmár egyébként a most futó Pihenős szezonban is szerezhető a szezonbérlettel rendelkezők a 39. szinten kapható.

Ha nincs, Szezonbérletet még utólag is vehetsz, ma 14 óráig.
    A Kérelem gombokat megnyomva utólag is átveheted a bérletes ajándékokat.

Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/pihenős-szezon-26.22650/#post-1271803

-ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  18. hunorkám2

hunorkám2 Aktív író

Sziasztok! Hogy juthatnék a hullámospapagáj ólhoz?

ID 54543070

19. Csocsoovb

Csocsoovb Fórum elő legendája

zsani_apja kedveli ezt.
  20. Zsuana55

Zsuana55 Fórum biztosa

Szép napot!

Az eventismertetőben telihold mini event 08. 25. és 31. között suerepel, de a naptárban 28.-tól 29-ig. Melyik az igaz?