Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Enikő65

Enikő65 Aktív író

Sziasztok ! Szeretném megkérdezni ,hogy a Múzeum Tp. -je miért nem íródik jóvá aratás után :( A kerge kertben van kihelyezve kettő is és a Múzeum 3 -nál többször jelentkezett ez a probléma . Az események közt sem szerepel. Direkt külön aratom kézzel ,de hiába várok meg sem jelenik a tp. mennyiség . (37309868 ) -ről van szó. Meg tudná nézni valaki hogy miért. Volt már hogy töröltem és újra raktam a Múzeum 3-t.
    ID:1804235
    Enikő65
    Köszönöm a segítséget.

2. damien

damien Aktív író

Ugyan ez a probléma nálam is. A 3 kirakott múzeum 50-60 millió TP-je nem íródik jóvá. Már csináltam úgy, hogy mielőtt learattam a múzeumot frissítettem megnéztem a pontszámomat, learattam a múzeumot, frissítettem, és a múzeumért kapott TP nem került hozzá az össz. TP-hez.

3. h.antonia94

h.antonia94 Utánpótlás-írogató

Sziasztok, azt esetleg nem szoktak kiirni forumba az adminok (mint az eventeket szoktak), hogy mikor lesz Baby boom? :music:

4. -malacka1981-

-malacka1981- Utánpótlás-írogató

Szia :) köszönöm a segítséget, megcsináltam ahogy, írtad de nem ajánlja fel a Master Card ot csak ez jönn be.
    Nem tudom merre tovább.
    upload_2022-12-6_10-36-55.png

5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Van egy információs buborék-hiány a dologban:
    A TP-csík alatt a szokásos sor - amiben "pörög" a learatott TP - nem jelenik meg.
    Csak ez a SZÁMLÁLÓ hiányzik az aratáskor és minden bónusz, amit a dekorok adnak, megjelentek a bónuszsorban.
    (A kép illusztráció, nem a farmodról való!)

De mivel korábban is sok panasz érkezett a Kerge Kertbe helyezett Múzeumokra (próbaaratások során a TP jóváíródott, a játékosok szerint mégsem), ezért azt javaslom, töröld a Múzeumot és tedd át egy másik területre.

Természetesen Te is bármikor kérhetsz próbaaratást.
    Ekkor jelezd, amikor a Múzeum beérik, és az egyik szolgálatban lévő ellenőrzésre jogosult kolléga arat.
    Ilyenkor a többi beérett dekorodat learathatod, csak a Múzeumot nem.

Ha élsz ezzel, akkor türelmedet kérem, mert előfordulhat, hogy sokat kell várnod.
    Az ellenőrzést végző kollégák a szokásosnál is elfoglaltabbak.
    Köszönjük. :)

Enikő65 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Othep

Szia.

Mivel korábban is sok panasz érkezett a Kerge Kertbe helyezett Múzeumokra (próbaaratások során a TP jóváíródott, a játékosok szerint mégsem), ezért azt javaslom, töröld a Múzeumot és tedd át egy másik területre.

Természetesen Te is bármikor kérhetsz próbaaratást.
    Ekkor jelezd, amikor a Múzeum beérik, és az egyik szolgálatban lévő ellenőrzésre jogosult kolléga arat.
    Ilyenkor a többi beérett dekorodat learathatod, csak a Múzeumot nem.

Ha élsz ezzel, akkor türelmedet kérem, mert előfordulhat, hogy sokat kell várnod.
    Az ellenőrzést végző kollégák a szokásosnál is elfoglaltabbak.
    Köszönjük. :)

-ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Othep

Szia.

Mivel ez egy minievent, ugyanúgy van róla hirdetmény a Központ / Eventek fórumrészen, mint a többi minieventről.
    Ugyancsak tájékozódhatsz a nap eseményeiről a Fórum főoldalán, jobb oldalt nagyjából középtájon kattintható linkek formájában:

upload_2022-12-6_12-29-51.png

h.antonia94 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Othep

Szia.

Kérlek, fordulj a játék supportjához.

Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.

A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

Itt olvashatsz a Supportról: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

Ügyed rendezéséig próbáld meg esetleg a Paysafecard használatát.

-malacka1981- és -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. afranya1945

afranya1945 Fórum ismerője

Szia! Kérem segítsetek megkeresni a szándékos esés kitevőt. afranya1945 ID 24400208.

10. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek, a területeket is vizsgáld át. Biztosan kihelyezted.

Azt javaslom, az erdei tisztást nézd meg tüzetesen.

11. afranya1945

afranya1945 Fórum ismerője

Köszönöm, megtaláltam.

12. Zsuzsikan

Zsuzsikan Kivételes tehetség

Sziasztok, Segítséget szeretnék kérni, hogyan tudnám összeszedni a hiányzó 1400 db csillagot az új földterülethez.?
    Válaszotokat köszönöm szépen.

stb_farmer kedveli ezt.
  13. stb_farmer

stb_farmer Fórumlakó

Szintlépéskor szerezhetünk, gazdaköri feladatok teljesítésével, lehet pörgetni kerekkeréken, Enciklopédiában itt találsz róla infót (kattints rá)

14. Zsuzsikan

Zsuzsikan Kivételes tehetség

Köszi, mindezt tudom, és értem is a tölgy működését, de a gazdaköriben 100 csillaggal sem megyek semmire...

15. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Bontogass csillagos ládákat pl. Abban tuti van... :)

stb_farmer kedveli ezt.
  16. irkuvasz

irkuvasz Aktív író

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy a napi belépés másoknál is üres. Nem jelenik meg semmi pedig most event indulásra szeretném levenni a +1 bónuszt.

17. tericska55

tericska55 Utánpótlás-írogató

sziasztok,
    a gazdakörben olyanokra lenne szükség,hogy páduai tyúk, igásló és tüntető malac. Hogy jutok ezekhez?
    köszi a választ
    ID 8456143

stb_farmer kedveli ezt.
  18. mamarygen

Szia!

Kérlek, lépj ki a játékból, majd próbálj ismét belépni a napi belépési bónuszos oldalra.

Előfordul, hogy várni kell a betöltésre, a megjelenésre.

Javaslom, ne siess, lassan tevékenykedj ... nem éri meg a kapkodás, a sok és gyors egymásutáni "parancs" kiadása az egérnek.

stb_farmer kedveli ezt.
  19. mamarygen

Szia!

A farmra érkeztek most magas szintű tartalmi fejlesztések: Közlemény

Új ólakat a gazdaboltban lehet megvásárolni.

stb_farmer kedveli ezt.
  20. ideals20111

ideals20111 Törekvő

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!
    Szeretném megérdeklődni, a felhősorokat hogy lehet megszezni az új feladatokhoz kapcsolódóan? - lehet, hogy csak én nem látom?
    Köszi, ha válaszoltok!

Még valami. A kliensből nem lehet belépni a fórumba - csak nekem nem működik, vagy másnak sem?