Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    1000 bocs! ID: 6689151
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm a pontosítást, így már megtaláltam :)
    Ellenőrzésem alapján még aktív egy Jack ajándéka bónuszod, az ellenőrzéskor még 1 óra 13 perc volt vissza a hatóidejéből.
    A játék naplója alapján 7:51-kor arattad le - a Jack ajándéka (+) dekor hatóideje 10 óra:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...aratható-speciális-dekorok.16371/#post-931390

    A Gyémánt rekeszedben egy Hibiszkusz lekvárod aktív, ami a Zöldségek aratáskor ad +3 termést, ez a bónuszod még kicsit több mint 9 órán át adja a pluszt.
    upload_2024-5-1_16-41-45.png

    Jó gazdálkodást!
     
    Luminary, Lenczy és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. TOPI41

    TOPI41 Fórum nagymestere

    Mire tudom rátenni az űrversenyt kérleg segíts
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az Űrversenygép az alap dekor.
    Ha megszerezted mind a 6 függönyt, akkor legvégül Futurisztikus űrversenygép 4 lesz belőle.

    Ha nem dupláztál, és csak 3 függönyöd van, akkor Futurisztikus űrversenygép 1.

    A fejlesztéseket Űrversenygép fejlesztés néven kapjuk meg, ezeket a fejlesztéseket függöny-fejlesztés formájában használjuk a dekor adott szintjéhez.
    KépNévLeírás
    [​IMG]Űrversenygép fejlesztésElsőként a Űrversenygép dekorra tudjuk ráhelyezni,
    amit az első futam végén lehet megszerezni.
    A továbbiakban, mindig az adott szintű Űrversenygép dekorra tudjuk
    ráhelyezni a Űrversenygép fejlesztést.
    A fejlesztés menete
    Az adott fejlesztettségi szintű Űrversenygép dekorra helyezzük rá a Űrversenygép fejlesztést, ezután várjunk pár másodpercet és megtörténik a fejlesztés.
    KépNévÉrési idő (óra)TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteSzükséges szintKihelyezhető
    [​IMG]Űrversenygép12:00 óra10.0502x23.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas területek), felhősorok
    [​IMG]Retro űrversenygép12:00 óra10.1002x23.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas területek), felhősorok
    [​IMG]Modern űrversenygép12:00 óra10.1502x23.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas területek), felhősorok
    [​IMG]Futurisztikus űrversenygép 112:00 óra10.2002x23.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas területek), felhősorok
    [​IMG]Futurisztikus űrversenygép 212:00 óra10.2502x23.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas területek), felhősorok
    [​IMG]Futurisztikus űrversenygép 312:00 óra10.3002x23.mindegyik területre,
    (kivéve teliholdas területek), felhősorok
    [​IMG]Futurisztikus űrversenygép 412:00 óraTP/TTP bónusz (mindenre, mindenhol): +200%. Hatóidő: 02:00 óra.2x23.mindegyik területre,Házi kedvenc futtató
    (kivéve teliholdas területek), felhősorok

    Teljes ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2024-május.24855/
     
    Dolphin, cicimsincs és Kuzdern kedveli ezt.
  5. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    Hello! megcsiunáltam a muzeum 2 gazdaköri küldetést. A múzeumot hol találom?
     
  6. aignerkrisztina

    aignerkrisztina Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Hatalmas nagy kérdésem / kérésem lenne !
    Amióta beültettem a mostani event növényemet a 3 farmomra, nem tudok belépni evvel a géppel / mint látható a lányom farmjáról írok /ugynerről a gépről /
    Kérem szépen ellenőrizni az alábbi farmokat, ha van rá mód ! azt állítják elnyomtam valamit, de 3 farmon ?
    ID,42124107 siposanyu
    ID 20620357 sipianyu
    ID 22231662 mamazsák
    Nos a férjem asztali gépéről futnak a a fenti farmok , de ezen nem !
    Lehet, hogy kicsit kuszán fogalmaztam, de szeretnék a saját farmjaimon, a saját gépemen játszani.
    Kb 14 éve játszom 224, és 226 os szinten vagyok.
    A férjem tisztította a gépem, de csak erre tudok belépni, evvel az unokám szokott játszani !
    Betölti a gép az enyémeket, beadja az akció táblát, de aztán csak fut 100 % on, és se tovább :(
    Válaszotokat előre is köszönöm ,
    sipianyu
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a gazdaköri küldetések teljesítésével nem múzeumot kapunk, hanem a meglévő múzeumhoz fejlesztéseket, amivel a kapacitást tudjuk növelni.
    Farmos területre múzeumot a Bölcs tölgyön tudunk egyet kiváltani, a többit a Piros kosár alól tudjuk megvásárolni. Itt olvashatsz erről részletesen:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/múzeum-raktárház-új-típusa-2022-június.22523/
    Bahás területre múzeumot a Maja majmok szentélyében tudunk kiváltani egyet, s a Piros kosárnál is tudunk egyet vásárolni. Erről pedig itt olvashatsz bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/baha-múzeum-raktárház-új-típusa-2023-november.24211/
    A megszerzett múzeumot az adott területen a dobozban, a váza ikon alatt fogod megtalálni.
    Mivel azonosító adatokat nem adtál, így csak általános választ tudtam adni, ha szeretnél ellenőrzést kérni, akkor kérlek, add meg a Farm neved és Farm ID-dat.
    Megértésedet köszönöm!
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    én Chrome böngészőben tudok ellenőrzést végezni, mindhárom megadott farmra be tudtam lépni, s gond nélkül tudtam a területek között váltani. Mivel Te is azt írod, hogy csak egy gépen tapasztalsz problémát, így azon a gépen lehet vmi fennakadás. Érdemes az internetkapcsolatot ellenőrizni azon a gépen, ismételten egy takarítást végezni, a böngészőben a gyorsítótárat törölni, előzményeket, beragadt sütiket (cookies) törölni, s egy teljes újraindítást után újrapróbálkozni.
    Esetleg próbálj meg másik böngészőt használni, mint amíg eddig használtál, vagy telepítsd a gépedre a klienst.
    Ha ezek nem segítenek, akkor javasolt egy szakembernek megmutatni a problémás laptopot, mi azt innen a távolból nem tudjuk megmondani, hogy mi okozza a problémát.
    Megértésedet köszönöm!