Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ananke

Ananke Rutinos

Kuzdern kedveli ezt.
  2. TUFINGER

TUFINGER Törekvő

Miért nem tudok a Farmárudában az állandó rekeszben vásárolni Teljesen üres

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia TUFINGER!

Csak kicsit kellett volna olvasnod a fölötted levő írásoknál.
    Mivel azok a tételek amelyek korábban az Állandó fülön voltak most mind limitálásra kerültek, így azok helye üres lett, mert áttették mindet a limitált fülre.
    Folyó 23-án jelent meg róla a hivatalos Közlemény: https://board-hu.farmerama.com/threads/farmáruda-kínálata-változik-2020-június-24-től.19676/

Kuzdern kedveli ezt.
  4. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Kuzdern kedveli ezt.
  5. emmucika

emmucika Járnitanuló

Szia Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy az imádkozó sáskát miért nem lehet sehol megvásárolni már hónapok óta próbálkozok vele hogy valahogy megszerezem de reménytelen hozzá jutni ??köszönöm emmucika

6. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Az imádkozó sáska-tenyészet titokzatos tenyészetből fejlődhetett ki.
    Az ól nem megvásárolható.
    De már volt eventnyeremény is, és cserenapokon is bekerülhet majd a kínálatba.
    Jelenleg az állatot lehet megvásárolni a piacon ha van kitéve eladási ajánlat.

https://board-hu.farmerama.com/thre...-és-ólak-a-játékban.16260/page-7#post-1073154

7. mitnemertesz

mitnemertesz Fórum nagymestere

8. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Nagyon régi az az anyag, aminek a linkjét hoztad.
    Nem látom az "A" betűs dekor-gyűjteményt én sem az anyagban.

Ajánlom az Enciklopédiában megtalálható frissebb anyagot számodra.
    (Ez a gyűjtés sem teljes még, sőt átdolgozásra vár, ugyanis a fórumos linkek változása miatt a hivatkozások az excel táblázatban cserélendők.)

mitnemertesz kedveli ezt.
  9. mitnemertesz

mitnemertesz Fórum nagymestere

Oké, értem és köszi!
    (Amiket hoztál, azokat ismertem amúgy....)

10. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Ha ismered az általam ajánlott linkeket, akkor ott az "A" betűs dekorok java része megtekinthető a táblázatos, exceles anyagban.

Ott név szerint is lehet keresni, van beépített kereső funkció. A leírás, az útmutató nagyon részletes.

mitnemertesz kedveli ezt.
  11. molnarne1949

molnarne1949 Utánpótlás-írogató

Szeretném kérdezni, hogy a farmárudánál az állandó kinálatnál miért nincs semmi- mióta kibővült a kínálat?
    ID2654094

12. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Kuzdern kedveli ezt.
  13. enikö32002

enikö32002 Utánpótlás-írogató

szép napot kívánok csak hát lenne egy kérdésem ezen a farmomon hogyan tudnám megvenni a farmer csodás fa csomagot nem találom sehol köszönöm a segítséget előre is ID9475300 icu

14. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Ezek egyedi ajánlatok.
    Nem tudni, kinek, mikor, milyen apropóból jelennek meg.
    Ha neked már megjelent, csak nem találod, akkor oldalt, a Piros kosár/Kombájn ikon alól, a Szezonális árucikkek fülnél elő tudod hívni.
    Ha viszont nem jelent még meg, akkor sajnos, nem fogod tudni most megvásárolni.
    De ne búsulj, egyszer mindenkinek érkezik valamilyen ellenállhatatlan ajánlat. Talán éppen ez... :)

15. mami531953

mami531953 Járnitanuló

S.O.S.Befejeztem a profik a magasban3 eventet de a bambuszvillam nincs sehol sem .Hol talalom meg?

16. Othep

Szia.

A Rozsdás bambuszvillám kerül a menüdbe a dekorokhoz.
    Az az alap.
    Írd be a keresőbe mondjuk azt, hogy villám, vagy rozsdás.
    Tedd ki valahová a Rozsdás bambuszvillámot, a függönyökkel fejleszd fel (itt a táblázat, hogyan fog változni: <<KATT>>), s ezután fel tudod majd tenni a felhőre.

17. mami531953

mami531953 Járnitanuló

Koszonom szepen a valaszt.

Kuzdern kedveli ezt.
  18. zsokica46

zsokica46 Utánpótlás-írogató

Sziasztok...Szeretnék jelszot változtatni de az a gond hogy mikor itt regisztráltam nem kértem hogy az email cimen is meglegyenek a levelek.Igy nem tudok jelszot váltani de sürgős lenne Valaki segitsen SOS-BEN.. köszönöm.

19. Othep

Szia.

Problémáddal a supporthoz fordulj kérlek, a kollégák majd segítenek.
    Azonban vedd figyelembe, hogy vasárnap késő este van, a válaszra biztos várnod kell majd.
    Bármilyen sürgős a helyzet, aludni minden ember szokott!

Válaszd az Általános kérdések témakört! Részletesen leírva mi a problémád (minimum 140 karakterrel).
    Részletezd a kérést illetve a helyzetet.
    Olyan e-mail-címet adj meg a levél felületén - és bent a leírásban is ismételd meg-, amelyet tudsz olvasni.

A supporttal folytatott levelezés a levéltitok körébe tartozik, fórumra nem hozható.
    Semmilyen nyílt internetes oldalon sem lehet a levelezést megosztani, kommentálni.

A supportot a farmodról az alábbi módon éred el:

A supportról bővebben az alábbi linkre kattintva olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/

20. lujza5353

lujza5353 Fórum admirálisa

Sziasztokj! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Hogyan tudom kitenni a bambuszvillám dekort a felhőre? Rozsdás bambuszvillám néven megtaláltam, de a felhő azt jelzi, hogy az" fenti dekor nincs az eszköztáradban". Mid az 5 feladatot teljesítettem
    Gazda: lujza5353 ID: 17501746
    Előre is köszönöm a segítséget:Lujza