Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    Tedd ki a Rozsdás bambuszvillámot valahová, tedd rá a 3 fejlesztést. Ekkor lesz a neve Bambuszvillám. Töröld, és tedd a felhőre.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2020-június.19668/#post-1108133

Kuzdern kedveli ezt.
  2. zsokica46

zsokica46 Utánpótlás-írogató

Sziasztok...Szeretnék jelszot változtatni de az a gond hogy mikor itt regisztráltam nem kértem hogy az email cimen is meglegyenek a levelek.Igy nem tudok jelszot váltani de sürgős lenne Valaki segitsen SOS-BEN.. köszönöm.

3. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Tegnap, vasárnap 22:22 órakor ugyanerre a kérdésedre (több helyen jelezted,beírtad) már kaptál választ.
    Itt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...és-haladók-részleg.19474/page-30#post-1109744

Ha helpes, segítségkérős hozzászólásod van, akkor oda, abba a topicba kell visszatérned, ahol megírtad.
    Ezt a saját profilodban is beállíthatod.
    Ugyanis értesítési opciókat lehet jelölni, melyek mindig visszajeleznek számodra, hol kaptál választ, tanácsot, esetleg hol idézték a posztodat.
    Egy könnyítő funkció, érdemes használni.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. jozseflzr

jozseflzr Fórum parancsnoka

Az lenne a kérdésem hogy a bambuszvillámot kihelyeztem a 3 fejlesztéssel egütt mennyit kell kint hagyni mielőtt felraknám a felhőre? Köszi

5. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    Semennyit. Csak kiteszed, összeépíted, és már törölheted is, és mehet a felhőre.

6. lujza5353

lujza5353 Fórum admirálisa

-BombadilToma- kedveli ezt.
  7. jozseflzr

jozseflzr Fórum parancsnoka

Köszi. Szia

-BombadilToma- kedveli ezt.
  8. szemike50

szemike50 Fórumfelvigyázó

Sziasztok! Vettem baha vadaskertet, de már fejleszteni nem tudom, mert építési tervet már nem tudok honnan kivenni. Van rá valami más megolás?

9. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia szemike50!
    A Gazdakörben állítsd a szűrőt a kulcs jelre
    upload_2020-6-29_17-27-13.png és az ott megjelenő feladatok közül kell kiválasztani a megfelelő gazdaköri feladatot.
    A farmos és a Bahás Vadaskert tervrajzok kompatibilisek egymással.
    A lényeg, hogy a Gazdakörben éppen annyi feladat, és bennük annyi tervrajz van, amennyi Raktárház beszerezhető jelenleg.

szemike50 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Bagitanya

Bagitanya Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Nem tudom pontosan hol kell ezt kérdeznem, ezért bocsi ha off itt, de a tölgynél kiváltottam, hogy egy XXL barkács csomag 2000db-t tartalmazzon, de most kibontottam 8-t és továbbra is csak az 500-zal számolt.

Válaszotokat előre is köszönöm
    Gazda: Bagitanya ID: 50277906

11. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Jó helyen kérdezel.

A tölgyön kiváltott barkácscucc egyből hozzáíródik a meglévő készletedhez. Nem kell már külön kibontani.
    Ne keresd sehol ezeket a barkácsokat.

De! Az XXL barkácscucc 500, az XXXL 1250 szerszámot tartalmaz. Nem 2000 db-t

12. betti1974

betti1974 Fórum-zöldfülű

Sziasztok, mi az a "tökfilkó állatos láda"? Hol és mire tudom használni? Privátba segítsen valaki légyszi, hogy tuti lássam a választ. Köszönöm!

13. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

14. blackwidow._

blackwidow._ Fórum-zöldfülű

Sziasztok, lenne egy eleg buta kerdesem. Ha XL-es mamutfam van es letorolnem a fo farmrol, hogy kitegyem oket a kergebe ki tudnam alap fa nelkul tenni?

15. Havasi_Gyopár

Szia blackwidow!
    Az XL-es fejlesztések a mamutfák esetében is ugyanúgy működnek, mint a sima, normál fák esetében, vagyis a fejlesztés csak alapfára rakhatók rá. Ha egyik helyen törlöd, "akkor szétesik" alap + fejlesztésre, amit a másik helyen ki tudsz rakni: alapot + rá a fejlesztést. Az XL önmagában, alapfa nélkül nem rakható ki.
    Alap mamutfákat egyes gazdaköri feladatokból tudsz szerezni, megfelelő szintek elérését követően:
    • KK Turbó mamut fa - Hobbikertész; 207. szinttől
    • KK Szuper mamut fa - Egy borsónyi munka; 204. szinttől
    • Szupertrágya mamut fa - Zsibongó pillangók; 201. szinttől.

16. blackwidow._

blackwidow._ Fórum-zöldfülű

Koszonom szepen, en ezekhez a szintekhez meg tavol allok. :)

17. chili48

chili48 Junior szaki

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy a szezonzseton mire való!

18. szemike50

szemike50 Fórumfelvigyázó

Köszönöm, sikerült.

19. Havasi_Gyopár

20. whiteswam11

whiteswam11 Junior szaki

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Miért nem tudtam a bambuszvillámra felhelyezni az utolsó fejlesztést?Annak hiányába helyeztem fel a felhőre. De jó lenne rátenni. ID:21206344 Köszönöm ha segítesz