Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Marcsi561

Marcsi561 Járnitanuló

Köszönöm szépen
    marcsi56
    1620129

2. jozseflzr

jozseflzr Fórum parancsnoka

Azt szeretném kérdezni hogy a fabevételi bónusz a teliholdas területre is hat?

3. yoda1215

yoda1215 Járnitanuló

Emailban kaptam egy utalványbónuszt. 15-ig lehet beváltanom. Beírom, kiírja hogy nincs ilyen kód a rendszerben. Mi lehet a baj? miért nem tudom beváltani?
    yoda1215
    33033100

4. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szervusz jozseflzr!
    Igen, hat.
    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőMegjegyzés
    [​IMG]Fabevételi bónuszTermésbónusz a fákra100%24:00Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor arany rekeszt foglal el.

Kuzdern kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

Szia yoda1215!
    Mivel a levéltitok megsértése nélkül erről nem tudunk itt tovább szót váltani, kérlek írj a játék supportjára.
    [​IMG] A legördülő ablakban válaszd az Általános sort, és részletesen (min. 140 karakterben) írd meg miről van szó. Csatold az érkezett levelet is.

Olyan e-mail címet adj meg, amin utána olvasni tudod a kapott választ.
    Azt követően a vonatkozó adatvédelmi szabályok értelmében erről már nem lehet itt a fórumon írni.
    A supportról bővebben itt tudsz tájékozódni: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/

6. jozseflzr

jozseflzr Fórum parancsnoka

Köszi. Szia

Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  7. szrx

szrx Utánpótlás-írogató

Szia!
    A Fórumon olvastam, hogy a megmaradt röpikből kiváltott plussz dekort. Kb 6oo db feleslegem van röpiből, de egyik dekort sem tudom kiváltani még egyszer .
    Hogyan lehet a röpikből + dekort kiváltani? Köszönöm szépen a válaszod!

8. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Nem tudom pontosan mit olvastál és hogy hol.
    De a most futó eventben, a dekorokat, és a felhősort is csak egyszer lehet kiváltani.
    A maradék felröppenőket az event végén visszaváltják.

9. TOPI41

TOPI41 Fórumprofi

Miért kell mind a kettő rozsát termelni

10. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Azért, mert azzal lehet elindítani a focis minijátékot.

11. Koppi

Koppi Fórum elő legendája

Szia Modi !
    Kérlek segíts...elfelejtettem, hogyan lehet a levelezésből kimenteni Word -ba egy egy levelet...
    Sajnos kiment a fejemből...:(

12. Havasi_Gyopár

Szia Koppi!
    A Válaszadás opcióból tudod a bejövő levelet kimenteni Wordbe.
    Kinyitsz egy üres Word dokumentumot, majd bemész a farmos leveleidhez, rákattintasz a megfelelő levélnél a Válasz opcióra.
    (Ha csak a bejövő levelet akarod kimásolni, akkor még nem írod bele a válaszodat, hanem elvégzed a lent leírt folyamatot, de ha a válaszoddal együtt akarod, akkor megírod azt, és utána kezded a kimentést, mielőtt elküldenéd.)
    Ctrl A - a dokumentum minden részének kijelölése;
    Ctrl C (vagy Ctrl +Insert gomb) - a kijelölt dokumentum másolása; egérrel átkattintasz a Wordbe,
    Ctrl V (vagy Shift +Insert) a kijelölt elem beillesztése (itt a Wordbe).
    A Ctrl gomb végig lenyomva marad.
    Arra még azért fel kell hívnom a figyelmedet, hogy a személyes levelezés megosztása másokkal levéltitok megsértése lehet, így ezzel annak megfelelően kell bánni.

Koppi kedveli ezt.
  13. Koppi

Koppi Fórum elő legendája

Ne aggódj. Privát használatra kértem. 10 éve játszom, ismerem a "dörgést" :)

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  14. hunorkám2

hunorkám2 Junior szaki

Sziasztok! Nem tudom, hogy más jelezte –e már de hiba van a mostani eventnél. Azt írtátok, hogy a felröppenőt a szédült szántón a fákból és az ólakból kapjuk. Csakhogy, az ólak nem adnak egyet sem, a fákból is elég kevés röppen fel. A másik, amiért írok, a szezon feladatok. Hiába adom be a termést, csak minden második nap adja a fő jutalmakat. Így, nem lehet teljesíteni az összest, pedig már a lehetségesen vásárolható 5 szezon jutalom pontot is megvásároltam hozzá farmpengőért. Ha itt is azok nyerhetnek akik valódi pénzért vásárolhatnak, akkor az nagyon szomorú dolog lenne és igazságtalan. Milyen az a játék, ahol ennyi előnyt kapnak azok, akik jobb anyagi körülményekből eredően ekkora előnyt szerezhetnek.
    Előre is köszönöm a válaszotokat!

hunorkám2ID: 54543070

15. Jucika

Jucika Haladó

Kiváltottam a Hajrá, hajrá! felhőre valót, de kitételnél azt írja, hogy nincs a birtokomban. Kiváltani mégegyszer nem lehet, hol keressem még? Köszönöm.ID 2004001

16. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Nem a Hajrá, hajrá! dekort váltottad ki a boltból.
    Többször is megtehetjük a vásárlást, ha van elég csillagos érménk.
    Amíg a rávaló nem áll rendelkezésre, addig a kifizetési gomb szürke marad.
    szdonat 2.png

Amit vásároltál, az a Vegyes fül alatt látható, All-star játékos. Azt a tárgyat 3-szor vehetjük ki, majd a lehetőség bezárul. Nálad a jobb felső sarokban látszik: 1/3 áll még rendelkezésre.
    szdonat.png

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Rosszul emlékszel.
    Ólakból most nem érkezik felröppenő.

Gumilabdacs (felröppenő)
    Hozzájutási lehetőség:

- Felröppenőként fák és növények aratásából (csak a Szédült szántón )
    - Varázsfa jutalma
    - Vásárlással

https://board-hu.farmerama.com/threads/fociláz-2020.19748/#post-1113025

Kuzdern kedveli ezt.
  18. Gyongybirodalom

Gyongybirodalom Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Hajzselét szeretnék termelni,de nem tudom, hogy jutok hozzáa műhelyhez?
    Segitsetek kérlek!
    Üdv.:gyongybirodalom

19. hunorkám2

hunorkám2 Junior szaki

Valóban, elkerülte a figyelmemet. De a másik kérdésemre nem válaszoltál.
    Amúgy az " életbölcsességed egyáltalán nem bölcs, hanem sértő!

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Valóban elkerülte a figyelmemet a kérdésed második fele, sajnálom.
    Ezzel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy minden szezon kezdetekor javaslom neked meglátogatni a szezon eventek csevegőjét esetleg közben is...
    Genka gazdatárs rendszeresen kiszámolja, mekkora értéket kell ahhoz beadni, hogy elérje valaki a szezonban kitűzött célját.
    Parancsolj az aktuális: https://board-hu.farmerama.com/threads/szezon-eventek-csevegője.18681/page-78#post-1108645
    Persze, tekintettel arra,hogy a jelenlegi event jelentős része már eltelt, lehet, át kell gondolnod a jelenlegi taktikádat, viszont a következő szezonoknál sikeresebb lehetsz. :)
    Segíthet az is, ha lehetőségeidnek megfelelően nem törekszel a teljes teljesítésre, hanem elérhető célokat tűzöl ki.

Mivel rengeteg gazdatársnak sikerül ily módon teljesíteni az eventet, esélyegyenlőségről vitát nyitni, nem látom értelmét.