Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Horváthné1960

    Horváthné1960 Fórum-zöldfülű

    Szia. Szeretném megtudni, a vargánya spóráját hol tudom használni?
    Köszönöm előre is a válaszodat.-
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Vargánya a Gyopárvölgy kertjének egyik növénye.
    A vargánya spórája pedig a vetőmag.
    Gyopárvölgy tudnivalói (Katt a zöld szövegekre):
     
  3. andzsel

    andzsel Haladó

    Köszönöm szépen és elnézést hogy rossz helyre írtam.
    Igen már kiderült, hogy kötőjel hiányzik az elejéről és a végéről is. Így már érthető mért nem tudtam küldeni neki neon teknőst.
    Köszönöm a választ :)
     
  4. tokebea

    tokebea Utánpótlás-írogató

    cserebere fórumot nem találom valaki tudna segíteni-?
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

  6. -Angyal26-

    -Angyal26- Járnitanuló

    Szia! Nagy butaságot csináltam ,véletlenül kivágtam a FA fámat. Akkor azt most elveszítettem végleg?? mert nem találom a fák között. Nagyon szomorú vagyok. Kérlek segíts ha lehet? ID:-Angyal26-
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A nevével ellentétben a Farmaranyfa nem fa, hanem dekorációs elem. A váza ikon alatt megtalálod, nem veszett el.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha Toma segítségével sem találod, akkor a Farmneved mellett kérlek add meg még a Farm ID-dat is, ezek nélkül nem tudok bekukkantani Hozzád. A törléssel egészen biztosan nem veszett el a Farmaranyfád.
     
  9. csabi9911

    csabi9911 Haladó

    Sziasztok, megtudnatok nezni nekem kerlek hogy van e meg Viragos dallamok kiteheto a farmomon es ha van hol? :D Koszonom szepen
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    amennyiben megadod a Farmneved és Farm ID-dat, szívesen körbenézek Nálad.
    Ezek nélkül sajnos nem tudok segíteni.
    Megértésedet köszönöm!
     
  11. csabi9911

    csabi9911 Haladó

    Elnezest
    Gazda: csabi9911 ID: 10218860
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adatok pótlását, ellenőrzésem alapján nem rendelkezel jelenleg Virágos dallamok dekorral ezen a farmon.
    A játék naplója alapján utoljára 2024-04-29 15:26-kor ajándékoztál el kettő darabot, a legutóbbi csere napon.
    Megértésedet köszönöm!
     
  13. emmucika

    emmucika Junior szaki

    Sziasztok ,Azt szeretném megkérdezni ,hogy a boszorkányos gombakuckót már nem lehet sehol megszerezni vagy megvenni?köszönöm emmucika
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    erre a kérdésedre már tegnap itt kaptál választ a Kollégámtól:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-41#post-1391528
    Ennél sokkal többet én sem tudok Neked írni, hiába teszed fel a kérdést több topikban is.
    A Boszorkányos gombakuckó Kerekkeréken megnyerhető főnyeremény, mely 2022. decemberben került játékba és tavaly évvégén került le a kerék kínálatából, erről itt olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...nyereménnyel-és-felhővel-2022-december.23153/
    https://board-hu.farmerama.com/thre...yereménnyel-2023-december.24375/#post-1364089
    Előtte volt figyelmeztető rá októberben, hogy utolsó alkalommal van a kínálatban:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/party-pörgetés-akció-új-főnyereménnyel-2023-október.24147/
    Ha meg azért írtál újra, mert nem találtad már meg az eredeti kérdésedet, akkor arra azt tudom javasolni, hogy használd a fórum jobb felső sarkában található Értesítések menüt, itt láthatod, ha valaki válaszolt kérdésedre:
    upload_2024-6-24_16-48-47.png
    A lenyíló fülben csak rákattintasz a linkre, és már oda is visz, ahol a válasz olvasható.
    Megértésedet köszönöm!
     
    aida2330 kedveli ezt.
  15. HOPIHE1978

    HOPIHE1978 Járnitanuló

    Szia,szeretném megkérdezni,a lekvár főzőbe hogyan tudok csattanit főzni ,elértem az 5 szintig,de csak más lekvárokat adott be,köszönöm ha megnézed. HOPIHE1978 id 10705929
     
  16. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Szia

    Ez a lekvár egy eventben volt megszerezhető. Ha akkor még nem játszottál vagy nem csináltad meg az eventet, akkor ezt a terméket nem tudod előállítani, hiába érted el a 4. szintet, ahol előállítható.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-lekvárkészítés-mesterképzője.1926/#post-5159
     
    kigyo51, Luminary és Sylja kedveli ezt.
  17. HOPIHE1978

    HOPIHE1978 Járnitanuló

    Köszönöm szépen ,a válsszod.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  18. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Segítsetek kérlek... nagyon elakadtam a Farmerama adásban.... egyszerűen nem tudok semmit sem csinálni.. Lenne időtök, megtennétek, hogy benéztek hozzám, mit rontok el? Köszönöm szépen a segítségeteket.
    Zsuzsikan, ID: 51687563
     
  19. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Farmhíradó csoportól választhatsz egy feladatot ahová beszeretnél adni, ezt jelzi egy csillag a feladatcsoport oldalán.
    upload_2024-6-28_16-22-56.png

    A feladatok között reflektorokat kell beadnod, amit a malomban tudsz lekeverni.
    upload_2024-6-28_16-23-53.png

    Még nem gyártottál malomterméket, sem reflektort, sem mikrofont, ami a 4. helyszínhez lesz szükséges.
    upload_2024-6-28_16-27-15.png

    Ha a malomban keversz a szükséges malomtermékből, folytatni tudod a feladatot.

    *A képek nálad készültek.

    Az event ismertetőjét itt találod, itt részletesen megtalálható minden információ: https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-adásban-2-2024-június.25102/#post-1391899
     
    Dolphin, kigyo51, Sylja és 2 más kedveli ezt.
  20. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Nagyon szépen köszönöm a fáradozásotokat :) További szép napot Nektek