Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. hitchcock

hitchcock Utánpótlás-írogató

De igen , erről megfeledkeztem, elnézést és köszönöm !

BackOffice és Kékmadár1 kedveli ezt.
  2. judit19761

judit19761 Fórum-zöldfülű

Köszi.

Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. Tmarie

Tmarie Törekvő

Sziasztok!

Hogyan lehet gyorsítani a kerekkeréket? Egyszer valaki már leírta, hogy mit kell nyomni, hogy ne keljen végig várni, amíg pörög, hanem rögtön adja az eredményt.

Köszönöm!

4. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Megnyitod a bal oldali ládát
    Kereső beleírod hogy szabad vagy Party
    Használom gombra nyomsz, megnyílik a kerék.
    Elindítod a pörgetést és rögtön ESC-et nyomsz.
    Megtörtént a pörgetés, kevesebb mint 1 mp alatt megvan és hamar le tudod darálni.
    Arra érdemes figyelni hogy 30-40 prögetésenként érdemes megnézni a logot "ha látni szeretnéd, hogy mit pörgettél"

Tmarie kedveli ezt.
  5. Tmarie

Tmarie Törekvő

Köszönöm szépen!
    2 x 20-25 percet spóroltam így ;)

6. Gábormester

Gábormester Haladó

A Teliholdas éj 3. sz. felhősorra kellene a Kísértetkastély - az összes többi rávaló Jack boltjában hozzáférhető, ezt nem találom ott. Akkor hogyan tudom beszerezni? Köszönöm: Gábormester

Fatther kedveli ezt.
  7. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A Teliholdas éj 3. felhősor részben tematikus, tehát a Kísértetkastély nem feltétlenül eleme a felhőnek.

upload_2020-8-1_13-19-18.png

Maga a dekor egy réges régi akcióval érkezett a játékba és szerepelt már Ládás válogatásban (Rezeda dokinál), kimondottan az egyik Halloween környékén.

Ha feltétlenül ragaszkodsz ehhez a dekorhoz, csak az akciók és Ládás válogatások figyelését, vagy a Cserenapon való keresését tudom ajánlani beszerzési forrásként.

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. .Shinari.

.Shinari. Aktív író

sziasztok.a teliholdas betakarításnövelő hat a mostani eventnövényre?

9. Othep

Szia.

Erre gondoltál?

A teliholdas betakarításnövelő rémnövényekre hat (teliholdas eventnövényre nem!)
    hatása: +2 rémnövény területenként 24 órán keresztül
    további hatása: fák szüretelésénél +2 fatermés

ólak aratásánál: +2 állatszaporulat

10. whiteswam11

whiteswam11 Junior szaki

Sziasztok! Kérdésem lenne, az iránytűt megszereztem a jobb oldali 33 -as alatt . De a vízi mániába szeretném beadni, de ott meg nem találom.Köszönöm a segítséget. ID:21206344

11. Othep

12. Picimaci2018

Picimaci2018 Aktív író

Sziasztok!Elnézést ha nem jó helyre írom,de elég sok gazdánál olvastam Jackről!Mi az a Jack?Mit ad,hogyan lehet és vagy lehetett hozzájutni stb!Előre is köszönöm!

13. Othep

Szia.

Speciális dekor a Jack ajándéka néven ismert tárgy.

Legelőször 2018. októberében lehetett megvásárolni akcióban, azóta többször került megrendezésre ilyen.

Jack ajándékcsomagja
    Tartalma:

• 100 farmpengő
    • 10 aranybanán
    • 1 dekor, ami aratáskor 10 órán keresztül +2 termést ad a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is), de maximum csak 20-szor aratható
    A csomag ára: 899,-Ft
    Csak egy alkalommal lehet megvásárolni a jelenlegi akció során.

Jack ajándéka

Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +2 termésbónusz a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is) 10 órán keresztül
    Learatható: 20-szor
    Kihelyezhető:

• a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)

Két felhőn is van helye, mint fix elem.

Picimaci2018 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Gábormester

Gábormester Haladó

Köszönöm, meleg van... Megvan ez a dekor, csak másik felhőre tettem ki - pedig ezen jobban mutatna ott középen... Jobban, mint egy kutyaház v. ilyesmi... ;)

15. Othep

Szia ismét!

Cseréld le akkor!
    Válts ki Jack-nél egy másik "szörnyen jó" dekort helyette vagy a helyére... :)

16. Picimaci2018

Picimaci2018 Aktív író

Kedves Othep!Köszönöm az információt:)Megvilágosodtam:)Remélem lesz még ilyen akció!

Othep kedveli ezt.
  17. pünközsdirózsa

pünközsdirózsa Aktív író

Köszönöm szépen a választ! Az én problémám, hogy volt, de eltűnt.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.8.20, 23:09
    Kuzdern kedveli ezt.
  18. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Nem tűnik el a játékból semmi. Mit nem találsz?
    12 nappal ezelőtti a kollégám válasza, amit most idéztél. Ott a kriptamécsesről kérdeztél, de akkor egy szóval nem mondtad, hogy miért keresed.
    Tehát, ha most is a kriptamécsesfa a téma, akkor jelzem neked, hogy ezen a farmodon soha nem volt kriptamécses fád eddig. Ebből következősen kriptamécses fatermésed sem volt sosem.
    Nem tűnt el, mert nem volt, ami eltűnjön.

Fatther, bocsika67 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. pünközsdirózsa

pünközsdirózsa Aktív író

Köszönöm a választ! Akkor a másik farmon van. Megkeresem. Kellemes vasárnapot kívánok!

BackOffice és Kuzdern kedveli ezt.
  20. zsuzsi515

zsuzsi515 Fórum-zöldfülű

Szia, segítséget szeretnék kérni. A Vízisís látványosság event gazdaköri feladatsorában a leadásoknál figyelmetlen voltam. A harmadik feladat ezüst rekeszébe beadtam 1 VIP jegyet, az ötödik feladat ezüst rekeszébe pedig egy Általános jegyet (mindkettőbe két jegyet kellene beadni). Sajnos így nem tudok tudok tovább haladni a gazdakörben. Van-e lehetőség arra, hogy a rossz helyre beadott jegyeket visszakapjam, vagy más mód a gazdakör befejezésére?
    Köszönöm. Gazdanevem: zsuzsi515 ID: 5103580