Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Egyszerű játékos vagyok, próbálok segíteni. A leggyorsabban vagy képmetszővel, vagy telefon segítségével tudjuk a képeket pontosan másolni. Ha nem csak csokiszirupot használsz, hanem tortabónuszt is, akkor a 20 másodperces idő 30 másodperc lesz.
    Az aktuális csevegőben találsz több segítő hozzászólást. pl itt #422
    Sok sikert, jó tortácska készítést kívánok!:)
     
    alex0824, Swartsch, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  2. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Megvettem a répás-almás csatni receptet - hol tudom kitenni? hogy tudok létrehozni csatni? Köszönöm!
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A Mesterségek völgyében találod a A lekvárkészítés mesterképzője-t. /katt a linkre/ Itt megtalálsz minden szükséges információt a lekvárkészítésről, a lekvárkészítő műhelyben előállítható termékekről, a műhely felfejlesztéséről, valamint a hozzávalókról is.
     
    alex0824, Swartsch, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. acsariel

    acsariel Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. 215-s szinten vagyok, A csillagjaim száma 1011. A Gyopárvölgy kiváltásához 2500 csillag kell. Valami tipp a csillagok gyűjtéséhez, mert elég reménytelennek tűnik, hogy hogyan érem el a 2500 darab csillagot.
     
    genka53 kedveli ezt.
  5. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Az éjszakai, hajnali elérhetetlenség miatt gép lejárt, napi menetrend felborult!
    Mikor kapunk a pénzünkért hibátlan játékot?
     
    Therebita és genka53 kedveli ezt.
  6. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves acsariel!

    A Gazdaköri feladatokból tudsz sok csillagot gyűjteni, valamint az eventekből is sokszor lehet sokat szerezni.
    Farmpengőért is tudsz kiváltani 120 db csillagot, a szezonokban is lehet szerezni.
    Szóval szinte mindenhonnan lehet, csak kitartás és szorgalom kell és meglesz az eredménye.
    Sok sikert kívánok neked hozzá!
     
    alex0824, Othep, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  7. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Hol találom a Mesterségek völgyét? Lekvár készítés mesterképzését? Köszönöm szépen!!! Üdv.
     
  8. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Neha lehet venni is.
     
  10. gombosdoboz

    gombosdoboz Fórum-zöldfülű

    Bocsi, hogy tegnap nem válaszoltam Dolphin kérdésére, hogy miért borzasztó. Többször próbáltam belépni, amikor sikerült, mindig megállt 100 %-on.Nem lehetett aratni, alig tudtam más területre átlépni, stb. Kilépni is alig sikerült.Röviden ennyi.Néha a kevesebb új dolog kevésbé okoz sok bajt a játékban, tegnap nem ilyen nap volt.
     
  11. TrBebe2000

    TrBebe2000 Utánpótlás-írogató

    Ked,ves SparrowC! Úgy látom félreértettél! A szédült szántó tele volt fákkal amit 23.30-kor arattam volna, ha nem állt volna le, ebből vártam még felröppenőt és bónuszt a megtermelt növényemhez.
     
  12. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnáljuk, hogy nem sikerült a belépési problémák miatt aratni, de ezért született az a döntés, hogy újra aktiválják az eventet. Az event holnap délután 2 óráig még elérhető, esetleg próbálj meg a Szántó területére újra olyan érésidejű fákat kihelyezni, amelyeket még ezen időn belül tudsz aratni. Kacsa Kata Turbótrágyájával a fák érésideje 35%-kal csökkenthető, esetleg ha áll belőle rendelkezésedre, próbáld meg a hosszabb érésidejű fákat azzal rövidíteni, hátha jön még elég mennyiségű felröppenő.
     
    alex0824, Swartsch, SparrowC és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Gabocafarm

    Gabocafarm Utánpótlás-írogató

    Lemaradt a hiba a Gyopárvölgynél van.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.2.24
  14. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Nem tudok aratni csak forog és forog!
     
  15. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Örülök, hogy kiegészítetted a kérdésedet, így már teljes a kép.:) Valószínű, hogy a fatermések elérték a maximális mennyiséget és nem tudsz szüretelni, így a fákat sem tudod kivágni. A Gyopáron erre nagyon figyelni kell, mert nem gumifalú a pajta.
    Amit ebben az esetben tehetsz:
    • Menj a megrendelőkhöz és szolgáld ki őket. Az sem baj, ha most csak részlegesen szolgálod ki, mert az a cél, hogy a raktárból eltüntesd a "felesleges" gyümölcsöt, termést.
    • A Bölcsesség ösvényén állíts elő Arborista jelvényeket.
    • Az újrahasznosítót ( környilas) indítsd, ha üres, vagy közeli lejáratú.
    • Legvégső esetben jöhet szóba a törlés ( de ezt nem javaslom), kell lennie jobb megoldásnak
    Kérlek, tanulmányozd át a Gyopárvölgy ismertetőjét, sok tennivalóban tisztábban fogsz látni, illetve az Gyopár csevegőjében olvasgatva is sok hasznos tanácsot találsz a játékostársaktól. Sőt, szívesen segítenek is, ha elakadsz.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-723#post-1374166

    Kérlek, jelezz vissza, hogy sikerült-e megoldanod, kérsz-e további segítséget!
    Köszönöm:)
     
    alex0824, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    -kata1939-vagyok ID:44223616 .Karneválkirálynő felhősoron a Ritmus és banán -ra azt írja ki sajnos nincs az eszköztáradban. Van belőle kettő. 71 lejátszásom van. Szeretném ha megnéznék mi lehet a hiba. Köszönöm szépen.
     
  17. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A Ritmus és Banán pluszos dekor, először ki kell helyezni egy területre és a meghatározott számban learatni, törölni, és csak utána tudod felhőre kitenni. Amennyiben a plusz ajándékra nincs szükséged, kihelyezés után egyből törölheted,elveszti pluszos tulajdonságát, és akkor felhőre is tudod rakni.
     
    Sali~*.*, Swartsch, SparrowC és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    ReneeSmith Köszönöm a segítséget, ki tudtam tenni. -kata1939-
     
    ReneeSmith, Sali~*.* és Luminary kedveli ezt.
  19. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Szia. Nekem az lenne a kérdésem, hogy a 22.789 db. csillaghoz mikor lesz esetleg fejlesztés a tölgyesen.? Jó lenne valami hasznát venni a csillagoknak. Köszönöm a választ. Üdvözlettel. zsóka56 ID: 1412578
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  20. zsütter

    zsütter Aktív író

    Szia.
    Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy 10 éve játszok és még nincs kiváltva mindenem, az újabb játékosokról ne is beszéljünk..szóval szerintem örülj neki, hogy ennyi csillagod van :)
     
    fcsilla, alex0824, Othep és még 1 ember kedveli ezt.