Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jazmin15

    jazmin15 Junior szaki

    Hol lehet malacperselyt csinálni vagy vásárolni. A választ köszönöm
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    kigyo51, Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  3. mami531953

    mami531953 Aktív író

    Szia!Segitseget kernek.Az Ido homokja gazdakori eventnel nem tudok tovabb haladni.Miert???A dinnyem beertett,mikor lejart az oran az ido a zold gombbal kioldottam,bearattam,de meg 50 db hianyzott.En ismet elvetettem,szupertragyat is tettem ra 33perc alatt beerett ,de mivel meg az kijelzooran az ido nam jart le en a megszakit gombra kattintottam,gondolvan,hogy az eresi idot szakitom meg ,de csak a pajtaba tette .Az este ismet dinnyet tettem bele,ma reggelre az eresido lejart,de csak a megszakit gomb volt aktiv(piros)jelen pillanatban ismet visszavetettem a dinnyet,de az ora nem indut el es a megszakitas gomb piros.Hogyan tudom tovabb folytatni?Koszonom a valszt.ID2253739.
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az Idő homokja eventnél a növény termesztős rész időkorlátos gazdaköri feladat. Ezt azt jelenti, hogy adott időn belül kell a kért mennyiséget frissen megtermelned. A feladat elindítása után történt aratások kerülnek beszámításra a feladatba. Ha lejár a rendelkezésre álló időnk, akkor csak azt tudjuk tenni, hogy megnyomjuk a piros Megszakítás gombot, a felugró ablakban jóváhagyjuk a Megszakítást, ekkor a már beadott növények a Pajtába kerülnek.
    Ellenőrzésem alapján a Dinnyés feladatba tegnap 21:50-kor adtál be 237 db-ot, a feladatra 6 óránk van, így hajnali 3:50-ig be kellett volna adnod a többi termést is, aratással. Ez sajnos nem történt meg, így az időd lejárt.
    Most akkor tudsz tovább haladni, ha megnyomod a Megszakítás gombot, jóváhagyod a Megszakítást. Jelenleg nincs dinnyét ültetve, mindkét farmos területen event növényed van. Ha felszabadulnak a földjeid, ültess dinnyét, s amikor beérett, akkor aratás előtt indítsd el újra a dinnyés feladatot, s figyelj rá, hogy az indítást követő 6 órán belül learass 730 dinnyét.
    Sok sikert a folytatáshoz.
     
    kigyo51, Sali~*.* és Sylja kedveli ezt.
  5. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    A tölgyes nem sokszor kerül szóba az Idő homokja eventnél. Én a tölgyesről adtam be a kör gabonát, az ismertető szerint szabad onnan is. Mint később kiderült, lefagyott tőle a játék, látszólag engedte learatni de nem számolta a beadásokat. Játék újratöltése után helyreállt a rend, újra le kellett aratnom a tölgyest és akkor már számolta, teljesíteni tudtam a feladatot.
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ez volt az ismertetőben:
    upload_2024-7-26_12-31-39.png
    Egyik területet sem neveztük meg külön az ismertetőben, hogy hol lehet a beadandó 4 féle növényt termelni, de ezek mindegyikén learatott növény beleszámít a küldetésbe.
    A játék nem az aratástól fagyott le, vélhetően inaktív voltál az aratás előtt, vagy volt egy pillanatnyi internet elérési problémád, ezért nem látszott a frissítés után az általad elvégzettnek vélt művelet. Ha nem jut el az információ (kapcsolat hiány miatt) a szerverig, akkor az olyan, mintha meg sem történt volna. Célszerű mindig egy frissítést végrehajtani tevékenység előtt, ha a farm pár percig, vagy hosszabb ideig inaktív volt.
    Az elvégzett feladathoz gratulálok, további eredményes gazdálkodást.
     
  7. webber743

    webber743 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Szeretném megkérdezni hogy holnap lesz-e telihold
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! Én nem olvastam róla.... a naptárban sem látom.... Szerintem csak hétfőtől lesz....
     
  9. Synodendron

    Synodendron Utánpótlás-írogató

    Ez engem is érdekelne.
    Egyébként bent van a naptárban 27.-től a 4. oszlopban ;) .
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    őőő bocsánat.... megyek nézem.... :wuerg:
    Most azt gondolom, nem egy naptárt nézünk:oops: Te az előzetes naptárt nézed? mert én a a lap tetején megnyithatót....:music:
    Nálam 29-től jelzi... az az hétfői kezdettel... De még 18 órakor simán jöhet ismertető róla;)
     
    Synodendron kedveli ezt.
  11. zsomborik

    zsomborik Járnitanuló

    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy a Légbuborék-ot milyen állat segítségével tudok tenyészteni?
    Köszönöm, ha valaki segít!
    Üdv: zsomborik 10 984 810
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az Axolotl terményese a légbuborékgyár.
    Termény:
    Légbuborék

    [​IMG]
    Termény pajtaértéke: 4.178

    Légbuborékgyár
    Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 axolotltáp, 1 axolotl
    Szükséges szint: 1. baha szint
    Tárgy mérete: 2x2
    KépNévTulajdonságok
    ..................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]LégbuborékgyárTermény:1 légbuborék
    Érési idő: 18:00 óra
    Tapasztalatpont:600 BTP
    Trágya mennyisége: 4 db
    -2019. december
    eventnyeremény
    - Választható eventnyeremény 2020. január
    - 2020. február Ólgőzös
    - Ólválogatásban szerepelt: 2023. május
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ahogy Ninett79 Játékostársad írta, ez az Axolotl terményese.
    A most futó Ólválogatás kínálatában pont szerepel, itt olvashatsz erről az akcióról bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Ólválogatás-2024-július.25199/
    További jó játékot!
     
  14. Synodendron

    Synodendron Utánpótlás-írogató

    Na én meg csak az előzetest néztem, bocsi :).
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    nem lesz még holnaptól Telihold, később kerül megrendezésre, figyeljétek a Központi híreket, s nem fogtok lemaradni róla.
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventek.273/
    Az előzetes event naptár mindig egy tervezet, nem biztos, hogy minden esemény akkor és úgy kerül megrendezésre, ahogy azt előző hónapban eltervezik.
    Megértéseteket és türelmeteket köszönjük!
     
    Synodendron kedveli ezt.
  16. mami531953

    mami531953 Aktív író

    Szia!Ismet az ID2253739 mami531953 gazda vagyok,32perc mulva lejar az termelesi idom a Tolgyesen,dinnye van vetve az Ido Homokja eventhez,de csak piros a megszakitas gomb,hiaba aratnam be csak a pajtaba teszi nem az eventfeladathoz.Mit csinaljak?
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az időzített küldetések elindításától kezdve végig ott van a Gazdaköri feladat adatlapján a piros Megszakítás gomb, hisz a rendelkezésre álló idő alatt bármikor dönthetsz úgy, hogy megszakítod a beadást, s újat kezdesz.
    Ellenőrzésem alapján a rendelkezésre álló időd lejárt, vélhetően túl korán indítottad el az órát, dinnye beadás még nem történt egy darab sem.
    upload_2024-7-26_19-53-0.png
    Most az a teendőd, hogy megnyomod a Megszakítás gombot, a megerősítést is jóváhagyod.
    Utána indítsd újra a feladatot, mivel van beérett Dinnyéd az Erdei tisztáson (ahogy Te nevezted, a Tölgyesen).
    Ezt követően arass, s az már ide kerül beadásra.
    A kis óra mindig mutatja, hogy mennyi idő áll még rendelkezésünkre. Ha ez 00:00, akkor az időnk lejárt, ilyenkor újra kell kezdeni.
    Fontos, hogy a feladatot mindig akkor indítsuk el, amikor már beérett a növényünk, amit be kell adni, s az aratást csak azt követően indítsuk, miután elkezdődött a visszaszámlálás.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    jófarmerlány és -gyöngy-581 kedveli ezt.