Visszajelzés Kísérteties időutazás 2. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 12.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok! A három dekor, amit a felhőre kell tenni, volt már egy korábbi feladatban, vagy ezek újak? Mert, amiket találtam, azok nem jók rá. Vagyis, amelyik felhőre kiraktam őket, csak azokat lehetett arra is.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.10.21
  2. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Ha ráteszed a függönyöket akkor már ki tudod rakni a felhőre. Nekem megvan a régi felhő, csak a dekorok hiányoznak róla. Nekem ez okozta a fejtörést, mert most pótolható viszont akkor ugrik az egyik piccoló. Rájöttem a megoldásra ha nehezen is. A kisfarmokon úgysem tudom végig vinni, így nincs szükség a felhőre, ezért ott váltom ki a dekorokat és cserenapkor átküldöm. Addig türelmesen várok ami ugyan nem az erényem, de a cél érdekében mindent meg kell tenni. Így még marad érmém is amiből bónuszládát veszek az is jó ha van. Szép napot mindenkinek.
     
    czcsgyöngy kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Lassan komótosan vetek aratok , kapálok .
    Kiváltottam a felhőt , most már gyorsabban kelnek fel a rémes növények .
    Hogy mit fogok még kiváltani , egyáltalán csinálom e még az eventet , nem tudom .
     
    PZoli64, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. jucus78

    jucus78 Járnitanuló

    Az egyik Piccoló ládából FARMARANYfám lett:)
     
    Hahacska, soresne, jucus100 és 19 más kedveli ezt.
  5. gabehu

    gabehu Járnitanuló

    Sziasztok!
    Sorban a 3 alapdekorról beszéltek. Nekem is úgy tűnik, hogy mindhárom alapot ki kell váltani a rémítő boltban, csakhogy az event leírás/ismertető összezavar - vagy én magamat???? :) - , mert ott csak két dekorról olvasni, hogy ki kell váltani a fejlesztéshez és a felhőhöz. Helyretenné valaki ezt?
    Köszönöm előre is
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van, már nekem is soknak tűnt ez a dekor invázió. :D A felhőhöz ki kell váltani a három dekort. Aki '18- ban szerzett plusz dekort az említett kettőből, annak most nem kell kiszedni. Nem olyan bonyolult, de megértelek, hogy furcsállod.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Húú végre megértettem, hogy mit kell csinálni, hála nektek. Engem is megtévesztett, hogy a felhőre való dekorokat kétszer lehet kiváltani (de nem szükséges)! Szerintem ez téveszt meg másokat is. És a régi felhőről sem kell leszedni semmit! A dekorokból 1-et kell kiváltani, kitenni és az utolsó beadásnál megkapott függönyöket rátenni, kitörölni, és így mehet a felhőre. Remélem segítettem.
     
  8. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni? Végigvittem az eventet, kiváltottam a rávalókat, a szellemtáncnak nincs meg a fejlesztése, így nem tudom felrakni a felhőre. Ott kellene hogy legyen, mert minden készen van. ID 46355321. Hova kellene írnom?
     
  9. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A segítségkérő topikok egyikébe. Ott előbb észleljük, és a segítség is gyorsabb.
     
  10. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Szia, fejlesztéseket rakd rá a dekorokra ugy tudod csak a felhőre tenni.
     
  11. jucus78

    jucus78 Járnitanuló

    És hihetetlen , de lett még egy farmaranyfám! Összesen 6 db ot bontottam ma délután és kettő aranyfa lett belőle. Úgyhogy kedves farmtársak van remény :) Mellékelném a képet de nem értek hozzá .-)
     
    Hahacska, jucus100, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  12. mnjudit

    mnjudit Junior szaki

    Sziasztok! A felhore kiteheto dekorokat, hogy lehet megszerezni? Megvettem csillagos érméért a Rend a lelke mindennek dekort, de nem lehet kitenni a felhore (amit már szintén megvettem 640 csillagos érméért) :eek:
     
  13. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az eventismertetőben minden részletesen szerepel. Kérlek, olvasd át még egyszer alaposan, minden kérdésre választ találsz.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kísérteties-időutazás-2.21648/#post-1224674
    Az event nyereményei
    Az event ideje alatt, az előző Kísérteties időutazás eventben megszerezhető négy dekor közül háromra szerezhetünk fejlesztést. Az előző eventben megszerezhető felhősorra a Rend a lelke mindennek és a Denevérvár dekorokat el kell helyeznünk, mivel az a felhősor részben tematikus! Ezért, amennyiben azt a felhősort szeretnénk használni a továbbiakban, a mostani eventnél ki kell váltanunk egy-egy darabot a Rend a lelke mindennek és a Denevérvár dekorból, és a szerzett függönyös fejlesztéseket a kiváltott dekorokra kell ráraknunk.
    Azok a játékosok, akik az előző event alkalmával nem szerezték meg az alap dekorokat, a Rémítő boltban lehetőségünk van beszerezni a dekorokból maximum kettő darabot.


    Fejlesztést kap a Rend a lelke mindennek, Denevérvár és a Szellemtánc nevű dekor elem.

    Az alap dekorok adatai:
    KépNévÉrési idő (óra)TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteSzükséges szintKihelyezhető
    [​IMG]Rend a lelke mindennek10:00 óra750 TP1x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas főfarm, gombaerdő)
    [​IMG]Denevérvár10:00 óra1.600 TP2x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas főfarm, gombaerdő)
    [​IMG]Szellemtánc10:00 óra1.650 TP2x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas főfarm, gombaerdő)
    A dekorokra a fejlesztéseket a már megszokott függönyös formában szerezhetjük meg, az építmények utolsó feladatsoraiban.

    A fejlesztett dekorok adatai:

    KépNévÉrési idő (óra)TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteSzükséges szintKihelyezhető
    [​IMG]Rend a lelke mindennek 110:00 óra1.625 TP1x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas főfarm, gombaerdő)
    [​IMG]Otthonos denevérvár10:00 óra3.250 TP2x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas főfarm, gombaerdő)
    [​IMG]Inspiráló szellemtánc10:00 óra3.250 TP2x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas főfarm, gombaerdő)
     
    mnjudit és Kuzdern kedveli ezt.
  14. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Sziasztok,

    Reggelre én is készen lettem az evettel. Örülök, hogy ez is könnyen teljesíthető volt és nem kellett olyan sokat kapálni.
    Ugyanakkor azért egy kicsit mérges vagyok, hogy számomra nagyon sok értékes dolog bent maradt a boltban, mert érme hiányában nem tudtam őket kiváltani. Mindegy. Ez van. Azért egy neon ólas ládát kiszedtem, abból meg egy lett neon paci.
    A titokzatos csemetékből pedig kaptam egy szivárvány eukaliptuszt. Ilyenem nem volt. Ennek örültem nagyon :)
     
  15. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    kiváltottam a dekorokat és azt írja nincs???
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Először tedd ki a farmra valahova, tedd rá a fejlesztéseket, majd töröld és indulhat a járat a felhőre. ;)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  17. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Kivettem a dekorokat és a két Piccolót. Levert a lábamról egy csúnya megfázásos vírus, ennyire volt erőm/kedvem. A felhőt nem bánom :)
     
    Mica67, szellorozsa és Kuzdern kedveli ezt.
  18. mnjudit

    mnjudit Junior szaki

    Igazad van, nem olvastam el, csak nekiugrottam, hogy megcsinálom. Kár volt, mert így csak elszórtam a csillagos érméket feleslegesen. De koszi a segítséget. Már csak az a kérdésem, hogy mi az a Rémíto bolt?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.10.21
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    A Rémítő bolt az event boltja. Itt lehet megvenni, az eventből megszerzett dekor-fejlesztésekhez szükséges alap dekorokat, meg egyéb más jutalmakat.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kísérteties-időutazás-2.21648/#post-1224673
    Rémítő bolt kínálata

    Főjutalmak

    [​IMG]

    Egyéb
    [​IMG]
     
    szellorozsa és mnjudit kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    Event letudva...most vásárolgattam a boltból, a felhőt bent hagytam:p
    Pöttyös ernyőgomba és Végtelen kincskeresés, most a fő jutalmamxD:Dszép volt, jó volt...ennyi:p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.