Visszajelzés Kísérteties időutazás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kekhalal87

    kekhalal87 Fórum-zöldfülű

    sziasztok olyan kerdesem van hol lehet be szerezni a gyarat? En sajnos le maradtam az eventrol
    Elore is kosszonom szepen.
     
    -Fülemüle-70 és marcsi152 kedveli ezt.
  2. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Miről maradtál le????????8)Az event holnap 14 órakor kezdődik és a gyár vásárlása is akkor indul!;):p
     
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia Csocso.

    Nem találtam ott semmit, ami erről szólna.

    Kimoderáltad rendesen amit írtam, pedig nem hiszem, hogy megérdemlem és olyan csúnyát írtam volna és főleg megbántottam volna valakit vele.
    Sajnos az utóbbi időben leamortizálódott, elszegényedett az eventcsevegő. Mert nem lehet leírni a véleményt? Láthatod milyen kevés hsz van az egyes eventeknél. Jó ez így?
    Igen, most már az enyém is el fog maradni.
     
    RRozika kedveli ezt.
  5. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Én nem írtam, hogy van ott valami. Arra kérdésedre válaszoltam, hol van a helye.
    Konkrétan ott, ahová a link vezet:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmos-fejlesztések-új-szintek-új-gazdakörök-stb.16722/page-21

    A moderációra azért volt szükség, mert a témának semmi köze nem volt az eventhez.
    Az új elemről való eszmecserének a fentebb megadott linken van helye.
    Nem kell ezt mellre szívni - ha valaki elkezdi és neki engedjük, a többi is megy utána.

    Tévedés azt hinni, hogy attól lesz sok hsz, hogy mindenki ott ír ahová éppen beesik.
     
    taga1, -kaktuszable-, röfipofa64 és 10 más kedveli ezt.
  6. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Sajnos a kiírás sem sokat változtatott a véleményemen! Túl sok munka és főleg Fa a gyár fejlesztgetése!
     
  7. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia -csincsike-! :)
    Sajnálom, hogy így döntöttél, de természetesen te döntesz el a farmozásoddal kapcsolatban.
    Én megcsinálom, mert felhőt is ad, amivel később már nincs gond, csak szüretelni kell, meg szórakoztat is. ;):):D
    Az meg még plusz dolog, hogy a gyár két lépcsős fejlesztését FA befektetés nélkül meg tudjuk oldani, ezen kívül, több mint 4 milla Tp-t ad, 846 ezer CSP-t, 45 szupertápot, 30 FP-t stb. :):D:inlove:
    Sikeres és örömteli játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    Gio, -kaktuszable-, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Már alig várom a holnapi eventet,na meg a gyárat is. Jó kis móka lesz.10 vetés elég lesz, az 2 nap.A felröpiröl nem nyilatkozhatok, amig nem tudom, hogyan röpködnek,Szerintem ki van az számolva, meg kell, hogy legyen.Jó éjszakát,
     
    Gio, -kaktuszable-, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nincs kiváltva minden területem, hétvégén nem leszek gépközelben, de meg szeretném szerezni a felhőt.:music: Ez az event nem jött jókor...
     
    Gio, -kaktuszable-, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  10. Skarpea

    Skarpea Fórumprofi

    Sziasztok jó lesz ez a event.....ha nem is csinálom végig de legalább tudom szaporítani a teliholdas gazokat :)
     
    Gio, -Fülemüle-70, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  11. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    nem semmi sajna énis előtte állnék,de mindent megteszek,hogy erre ne kerüljön sor......remélem, hogy sikerrel járok. Sok sikert a farmon!!!!
     
    Gio, -Fülemüle-70, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  12. leguán61

    leguán61 Fórumlakó

    sziasztok.mit javasoltok a szérum mellé mit tegyek be érésgyorsítónak?
     
    magdi06 és genka53 kedveli ezt.
  13. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    lenne egy kérdésem, bár biztosan nem ide tartozik, de mivel kaphattunk ezüst kulcsot, mert nekem nincs, viszont az unokám farmján több is van..hiába kutatom nem sikerült rájönnöm mi adja.. Kösznöm előre is.
     
  14. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia! Egy korábbi eventben (Hová tűnt Kukac Marcel?) volt különleges kellék, 1 db nekem is maradt a pajtában, valamiért nem váltották vissza. Nincs relevanciája. Üdv, Kata
     
    Gio, -kaktuszable-, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  15. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Sziasztok Mindenki!:)

    A VV. nyűgjei-bajai...stb...nekem is elvették a figyelmemet rendesen:oops:!
    Ezért elnézést kérnék ,hogy nem a kellő időben tettem meg ,de köszönetet mondanék MINDENKINEK ,aki segítette a játékomat,de már át is léptem a 100.szintet (103.)Kedves szomszédaimnak és MINDEN segítő szándékú játékosnak,moderátornak,na és persze kedves Jósunknak is! HéricsBárónak is a sok segítő képekért.....

    Ez egy jó csapat!;)
     
    csio70, Gio, -vadocka70- és 11 más kedveli ezt.
  16. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    köszönöm,sehogy sem értettem.....bár nem néztem vissza az eventeket,de öregszem.....és felejtek. sorry
     
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia leguán61! :)
    Nem tudom itt vagy-e még, én most értem ide, és láttam, hogy még nem kaptál választ. :)
    Mit szeretnél gyorsítani? Látom szérumot írtál, vagyis a teliholdas eventre készülsz gondolatban.
    A Vámpírszérum + 2 db teliholdas növényt ad, és 5 órán át hat, ezzel szemben a répás almás csatni amellett, hogy szintúgy 2 db növényt ad minden termesztett növénynél, és mindenhol, (kivéve az eventes területet, köznyelven Malala kert) 18 órán át hat. Én ezért az utóbbit javasolnám, én is ezt használom. ;)
    Gyorsítani a rémnövényeket a 10 órán át ható Démoni bokrétával
    tudjuk, mégpedig 20%-kal (Virágkötészet 3. szintjén gyártható, vagy a piacon szerezhető be), de ez az event növényekre nem hat.
    Az aláírásomban szerepel a Bónuszlexikon linkje, amely az Enciklopédia vonatkozó fejezetéhez irányít. Nagyon jól összerakták a modijaink, használd bátran. :)

    Azokra csak a hagyományos érésgyorsítók érvényesek::)

    VÍZ20% érésgyorsító
    TRÁGYA5%, tölgyes rúnával 10% érésgyors.
    SZUPERTRÁGYA50%, tölgyes rúnával 60% érésgyors.
    Remélem tudtam segíteni. :)
    Sikeres és örömteli játékot kívánok neked! :inlove:
     
    Lillapilla73, Gio, magdi06 és 4 más kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Látod itt jön ki, hogy csak egy darab gyémánt rekesz áll a rendelkezésünkre. Ergo, jó lenne ebből is két rekesz
    Akkor vagy csatnizok, vagy vámpírszérumolok ? (rossz magyarsággal)
    A csatnit nonstop használom, így kimarad a vámpíros cucc.....
     
    -kaktuszable-, magdi06 és marcsi152 kedveli ezt.
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Attól, hogy egy gyémánt rekeszünk van, attól még lehet olyan gazdaság, ahol megoldást jelent a vámpírszérum.

    Pl. csak a teliholdas területen van az illetőnek vetőterülete, minden más területe állat szaporítással, fák nevelésével telített.

    A vámpírszérum 5 órás hatóidejű, kihasználhatja, ha olyan az elfoglaltsága.

    A répás-almás csatni minden területen hasznosul, még a teliholdas részeken is, ha növénytermesztés van napirenden.
    Van aki ezt használja.

    A lehetőség adott, a játékra fordított szabadidőnk azonban egyénenként változó.

    Van egy választási lehetőség, kinek mi éri meg. Kinek mi áll a rendelkezésére.
     
    Gio, -vadocka70-, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  20. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Sziasztok!:)
    Nagyon várom már a 2 órát! Igaz nekem sincs kiváltva sajnos minden terület,de a felhő meglesz!!;)
    Meg a gyár,és az új házikedvenc!!xD
    Mindenkinek temérdek felröpit és sikeres befejezést!
     
    Gio, Rebcsok, drunyi és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.