Visszajelzés Kókuszparti nyaralóhely csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 4.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Nos, ezen a farmon mint többségében mindegyik event, így a tenyésztős is lassan fog menni, mert egyrészt nem nagyon volt időm kirakni állatokat az ültetős eventek miatt, plusz a pajtában is elenyésző mennyiségben tartózkodnak állatok, titkosak meg nem nagyon vannak, amik viszont most nagyon jól jönnének, mert igen magas a pajtaértékük. No de hát ez van, ha az ember tolja egy kisebb farmon is a gazdaságot. :D
    Nagyon már kész van, de most jutott eszembe, hogy elfelejtettem kirakni az agáma ólat, szóval estére majd kirakom, addig reménykedek, hogy az ott összegyűjtött 29 db dóm titkosból azért csak kapok egy társat ez mellé. Bár, ha a kis farmomból indulok ki, és az itt összegyűjtött kb 19 dóm titkosból, akkor annyira ne reménykedjek a nagyon, mert bizony egy darabot sem adtak belőle a titkosak, viszont papagájröptető, meg makitomboló az lett belőle. :(
    A kisebb farmosoknak tudom ajánlani, hogyha nem sok, de van valamennyi csillaguk, akkor a tölgyön szedjék ki ( ha eddig még nem tették meg hozzám hasonlóan) a tenyésztős kezdőcsomagokból a méheset, pillangósat, valamint a tenyésztett állatokat ugyanezekből, mert az egyik a tenyésztésnél, a másik pedig a beadáshoz jön jól. Ha nincs elég csillag ezekhez ( ahogy nálam), akkor gazdakörit átnézni, hátha kevés csp beáldozásával lehet kiszedni csillagot, és úgy kiváltani a tölgyről ezeket.
    Szóval most megyek megvizslatom a gazdakörit, mert a tenyésztett méhecskét még jó lenne kiszedni a tölgyről, a pillangóra még futotta a csillagokból. Mondjuk így lenullázom a csillagokat, de hát valamit valamiért....
    Mindenkinek sok sikert, és sikeres befejezést!
     
    ildiko44, nolina1965, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Kész vagyok én is,nem igazán ugráltak a jószágok most sem.Igazuk is van, ebben a fülledt esős időben.xD a pecázásaimból nincs újabb gyöngyöcske,de már egy felhő kész.xD
     
    -W-595-, ildiko44, sutimami57 és 9 más kedveli ezt.
  3. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Legalább most nem kell annyit tervezni, éjszakázni. Tenyésztésből is egy az egyben adja a jelvényeket. Mintha régebben lett volna olyan tenyésztős, ahol előfordult párosan is a jelvények. Mindegy. Legalább ez egy nyugis event. Esetleg a láma okozhat némi fejtörést egyes gazdáknak, de, ha van láma ólja akkor még az a db szám is letermelhető. Sok sikert mindenkinek.
     
    Ribiszke, -katalinjani- és bugavalika40 kedveli ezt.
  4. Voom

    Voom Járnitanuló

    Ez hamar meglett. S ráadásként-nem találok szavakat-négy szalontai sertésből lett egy arany malackám!!
    Meg néhány millió csp a lámákból...
    Szuper!
     
    -W-595-, nolina1965, sutimami57 és 11 más kedveli ezt.
  5. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Sikerült végig vinnem a tenyésztést, a mai napon fél éves ez a kis farmom, 105 ös szint az eredmény. Még egy gyöngyöt kell ki pecáznom, és azután már a többit hozzátok irányítom.
     
    ildiko44, nolina1965, sutimami57 és 11 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ugrálás az nálam sem volt, de nem is azért csináltam. Mondjuk a kengurut már nagyon várom, hogy neonosodjon. Megyek pecázni, most, hogy ezt is megemlítetted. Köszi!! :D
     
    -W-595-, ildiko44, nolina1965 és 11 más kedveli ezt.
  7. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Kellemes kis event volt, két kör tenyésztés után 5 perc volt a beadás és a kapott csalik elhorgászása. Még sok ilyet szeretnék... :)
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Ide nézz nem kellett kenguru sem hozzá: [​IMG] Ezt a két aranyat ma kaptam :D
     
    Zuhi, -W-595-, ildiko44 és 11 más kedveli ezt.
  9. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Kaptam event értesítő emailt, és volt benne egy megagiga" kacifántos kód, gondolom mindenkinek személyre szabva, nem sok 5% kedvezményes utalványt biztosít FA. vásárláshoz igaz az én személyes véleményem az, hogy kb. annyit ér mint halottnak a csók:music:
    ...De ha valakit érdekel kukkancson be az email fiókjába amiről a farmját regisztrálta.:)

    Szép napot
     
  10. timotei79

    timotei79 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Az előző event után kicsit elment a kedvem a játéktól! Pedig igyekeztem! De ne is csodálkozzak, három 12 órás műszak után erőm sem volt küzdeni! Most ahogy haladok, haladok! Meglátjuk!
    Jó játékot kívánok mindenkinek!
     
    ildiko44, -Fülemüle-70 és mamszi5107 kedveli ezt.
  11. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove::inlove:
    legalább az agáma lak már működik,nagyon vártam,mert kellett volna már a gazdakörim haladásához a piacon meg nuku:D
    felhőcske beizzítva, most nem felejtettem el, ja a csikóhalakat még nem adtam be, na de majd most:p:p:p:p
     
    -W-595-, -Fülemüle-70, Mica67 és 3 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak gratulálni tudok. Mikor megláttam, hirtelen azt sem tudtam, hogy van ez az új ól. Aztán rájöttem, hogy csak nekem lenne új. :D ;)
     
    -W-595-, ildiko44, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Eddig még én sem láttam aranypockot :D Ma futottak be hozzám köszönni :)
     
  14. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sziasztok! Nem találom, hogy mennyi jelvény kell, vagy elnéztem. Köszönöm
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    75, ízeltlábú,
    75, emlős,
    75, halak
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az eventismertető táblázata segít:
    Az alábbi táblázatban látható a 21 (3x7 megálló) szint beadandó- és nyeremény-listája:

    [​IMG]
     
    -W-595-, vicuska1955, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  17. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Az event adott egy db "Dragée"talányos fát!Elültettem,hátha!Ebből az egyből végre lett kívánságfám:):):)Már csak ez az egy fa hiányzott az újak közül!Végre....Viszont a Dómból nem lett az agámának tesója,bár nem is vártam!Amit ebből az eventből lehetett szerezni titokólakból lett 2 db narancs kroki,1 db sárga axolotl,1 manta,2 vöröspanda sárga!A bahán a titokfákból nem lett új!Aki még tenyészt,sok sikert:)
     
  18. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    A titok ólból megint nem csalódtam, nem lett szurikátám és semmi új sem.
     
  19. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Tegnap végeztem az eventtel :) Ma üzembe állítottam a felhőt, valamint kitettem az első és egyetlen agáma ólat is :) Titkosak még raktáron :)
     
  20. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    Kesz az event,ez hamar ment,most gyujtok egy kicsit a gazdakori feladatokra,szeretnem visszapotolni a masik eventnel elhasznalt szupertragyat,jok voltak ezek az eventek tobb felhot is meg lehetett szerezni,sok sikert mindenkinek es jo farmozast
     
    Fuhur, Mica67, ildiko44 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.