Visszajelzés Kókuszparti nyaralóhely csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 4.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kkarinagy

    kkarinagy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Valaki segítene nekem, hogy hogyan tudok hirtelen ennyi ízeltlábút tenyészteni/beadni? Mire elérem az első ponton a 150.000 értékű ízeltlábút vége lesz a játéknak.Van valami taktika? Vagy mindenkinek van 600 ól és 1000 szupertrágya? Válaszokat előre is köszönöm!
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Sáskáid szitakötőid nincsenek?A bahás nagyobb pajtaértékű állatok a legjobbak a beadás szempontjából.
     
    -kaktuszable-, Atali, drunyi és 6 más kedveli ezt.
  3. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Sziasztok, lehet-e tudni, hogy lesz-e meg baby boom? Az eventtel kesz vagyok de a gazdakoribe szeretnek tenyeszteni egy kicsit...
     
    DevilMókus és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Kedves kkarinagy!Mielőtt telepakolod a tenyészházat,menj be az éléskamrába és használj fel egy rózsaszín zselét!Ez 5 óráról 2 óra 30 percre csökkenti a tenyészidőt!Ha ennyit sem akarsz várni,mindegyik tenyésztésnél használj fel 4 bájitalt,akkor pár perc alatt le lehet zavarni a tenyésztést!Bájitalt a piacon is lehet venni a termények oldalon,rózsaszín zselét pedig a termékeknél!Ha nincs annyi állat,piacon azt is lehet venni,bár event ideje alatt elég drága!Jó eventezést,remélem tudtam segíteni!

    Kedves eviii_mee!Valószínű hétvégén,vagy az event végéig még biztosan kapcsolnak baby boom-ot,mivel sokan nem végeznek a tenyésztéssel ilyen gyorsan,tehát lehet rá számítani!!!
     
    -kaktuszable-, he1951, drunyi és 4 más kedveli ezt.
  5. kkarinagy

    kkarinagy Utánpótlás-írogató

    Kedves Picimaci2018! Köszönöm a segítséget!

    Kedves DevilMókus! Köszönöm a segítséget! Nincsenek sajnos, de mindjárt teszek róla, hogy legyenek!
     
  6. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    101. hsz. említi, h. a BT-ön *-ért ki lehet váltani méhet, pillangót, alapot, színest, ha telik rá, ill. a gazdaköriket is meg lehet nézni (részint *-ok után kutatva, részint sztáp reményében). Itt a szupertrágya sajnos nem sokat segít. Legfeljebb, ha kaját akarsz nekik termelni, de arra kár pazarolni.
    Igaz, nem szívderítő, ha meg kell válni egy szép, magas szintű színes állattól, de valamit valamiért. Most tényleg minden eléggé egymásba fonódik ahhoz, hogy megérje. Aztán olyan se nagyon szokott lenni, h. a legújabb titokólat adják nyereményként.
    Én kizárólag BOOM-kor tenyésztek, és ilyenkor mindig alap állatokat, mert azoknál tapasztaltam leggyakrabban az ugrást ill. a köv. szint többszörözését (dupla, tripla is szokott jönni), + elég sok alap állatot ad vissza. Nem mindegy (ha kevés az állatod), h. 4 db felhasználása esetén mennyi jön vissza. További taktika, h. általában az 1. szintű színes állat drágábban megy a piacon, mint a magasabbak. Át kell számolni, h. ha 1. helyre akarod kirakni, és a 10% helypénzt is bekalkulálod, hogy éri meg, h. ha "kisebbeket" eladod, és magasabbakat veszel érte, pajtaértékben hogyan jönne ki. Esetleg az alap állatok eladását is meg lehet fontolni, bár ezt inkább már a köv. eventhez javasolnám, és event indulás előtt 24-01 óráig (tehát a kiírás megjelenése utántól az eventkezdet előtt kb. 1 órával érdemes az utolsó adagot kínálni).
    Végszükség esetén, ha van elég CSP-d, a bogárkákat meg lehet venni a piacon. Nem ördögtől való mennyiséget kérnek, pl. a 150e = 15 db szitakötő meg még valami 1875 PÉ-ben. A szitakötő nem is titokól, tehát meg tudod venni, Bahán (persze, ha tartasz ott szintben, AB-ban). A homár is ide tartozik. Igaz, titkos,de régi. "csak" 2778 PÉ, tehát 54 db kéne belőle, de ez sem egetverő db-szám. Aztán hangya, csiga (bér ez kis PÉ).
    Nálam a botsáska 44e CSp, az imádkozó 66e CSP, a szitakötő 52e, a homár 33e.
    Remélhetőleg P-Szo-Vas, környékére kiírnak még 1 boomot, addig termesztgessél, van idő.
    Csak ügyesen!!!
     
    Domos52, -kaktuszable-, he1951 és 6 más kedveli ezt.
  7. kkarinagy

    kkarinagy Utánpótlás-írogató

    Kedves Nolina1965! Köszönöm a segítséget!!
     
    he1951, nolina1965 és DevilMókus kedveli ezt.
  8. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kkarinagy!Hányas piacon vagy?

    Most írták ki,péntek 18:00-tól vasárnap 22:00-ig baby boom,illetve szupertáp akció:)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.20
    eviii_mee, ildiko44 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. Niki-Lak

    Niki-Lak Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem szoktam írni, de gyakran olvasom a fórumot, rengeteget tanulok belőle, mivel 8 év után kb fél éve újra kezdtem a játékot :D
    Jelenleg a 95-ös szinten vagyok, ezért minimális állatkészletem volt az event indulásakor. Ennek ellenére, tegnap sikerült az agámát megszereznem, aminek nagyon örülök, mert eddig a titkosakból egy sem jött Reggel még úgy gondoltam, hogy itt be is fejezem, mert nincs annyi állatom, hogy a következő feladathoz (350.000 ízeltlábú) beadjam a kellő mennyiséget. Most láttam, hogy újra lesz baby boom a hétvégén :) Így lehet, hogy folytatom tovább, bár ehhez fel kell majd áldoznom pár tenyésztett állatot (méhecskét vagy pillangót), mert szitakötőt még nem tudtam kiváltani, sáskám meg hiába van, nem tudok neki tápot keverni, mert még nincs a táphoz való növény sem kiváltva. Csp-m már nem sok van, hogy állatot, tápot vegyek, úgyhogy marad a tenyésztés :) Ha mégsem adom be a feladatba legalább lesz pár tenyésztett állatkám, úgyis jól jön a gazdaköri feladatokhoz is :p
     
    Domos52, missuzy_53, nolina1965 és 8 más kedveli ezt.
  10. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.
    Tegnap este kész lettem. Lett pár arany állatom. :)
    A titkosokból lett Imádkozó sáska-tenyészetem.Örülök neki, mert csak 1 db van belőle, az Agámalak is nagyszerű nyeremény ( még nem volt). :)
    Jó tenyésztést mindenkinek, nagy ugrásokat!
     
    Domos52, he1951, ho-hoboy és 8 más kedveli ezt.
  11. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Aki még nem végzett a tenyésztős eventtel,és kellene egy kis segítség,a 14-es piacon áll még a felajánlás!:)Sok sikert aki tenyészt,nagy ugrásokat,sok aranyállatot!:)UI:jó ládanyitogatást és pecázást,mindenkit legalább naponta egyszer "fenyegessen" meg a nyársorrú:)
     
    ildiko44, nolina1965, Niki-Lak és 4 más kedveli ezt.
  12. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki


    Szia, hanyas piacon vagy? Hatha tudok neked segiteni.
     
  13. Niki-Lak

    Niki-Lak Utánpótlás-írogató

    Szia :) Nagyon köszönöm, sikerült végül továbbjutnom és beadnom az ízeltlábúakat :) Egyik nagyon kedves gazdatárs segített termékekkel plusz még faterméseket adtam el, így tudtam venni sok-sok sáskát, végül ezeket adtam be a feladatba. Most már csak a boomra várok, hogy meglegyen a szükséges jelvény és akkor már a felhő is meglesz
     
    Domos52, -kaktuszable-, he1951 és 4 más kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon sokat változott a játék azóta. Érdemes a fórumot olvasgatnod. Sok jó tanács elhangzik. Sok a segítő, okos, türelmes gazda, akik (velem együtt) nagyon vágynak arra, hogy olyanok is legyenek szép számmal, akik tenni akarnak, nem érzik cikinek, ha kérdeznek és a kapott tanácsokat meg is fogadják.
    Két olyan hely van a fórumon, ahol taktikákról, ötletekről mindig lehet kérdezni, beszélgetni.

    >>Fejlődési taktika<< Ez kimondottan fejlődési kérdésekhez való hely.
    >>Beko topikja<< A topik törzsvendégei között olyan gazdák is vannak, akik nagyon értenek a játékhoz és ahhoz is, hogy a tudásukat megfelelő stílusban és türelemmel átadják. Mivel ebben a topikban mindenről lehet beszélgetni, kaotikusnak tűnhet, pedig nem az. xD
    Ha kérdezel, biztos kapsz választ valakitől.
    (Katt a zöld betűkre!)
     
    GYuGYu1003, -kaktuszable-, he1951 és 14 más kedveli ezt.
  15. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Ennek nagyon orulok. :)
     
  16. kapecska630204

    kapecska630204 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Megszeretném kérdezni hogy mi kerülhette el a figyelmemet a lámával kapcsolatban , mert sem a tenyészetnél, sem az állataimnál nem találom.Köszi a válasz előre is.Már rá jöttem,köszi.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.20
  17. Niki-Lak

    Niki-Lak Utánpótlás-írogató

    Szia :)
    Nagyon köszönöm :) Igen rengeteget változott a játék. Az első hét mikor újra kezdtem abból telt, hogy a sok újdonságot felfedezzem :DAztán bevillant, hogy van egy játékfórum is valahol xD Sikeresen megtaláltam, azóta rendszeresen olvasom. Eddig azért nem is írtam, mert ha volt is kérdésem, a fórumon belül meg is találtam rá a választ :)
    Szuper segítőkész gazdák vannak itt, ennek köszönhetően sikerült megcsinálnom az eventet :inlove:
     
    Domos52, -kaktuszable-, he1951 és 10 más kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Láma jelenleg nem tenyészthető, ezért ne keresd a tenyészállatok között a Pajtában, se a szerelemházikóban.
    Viszont szaporítható, a Gazdaboltban megvásárolhatod a Lámaólat, ha még nincs neked belőle.
    Eventben volt megszerezhető.
    Farmos állat, itt olvashatsz róla többet: https://board-hu.farmerama.com/thre...-és-ólak-a-játékban.16260/page-7#post-1005525
     
    GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Gondoltam nekikezdek az eventnek és bedobtam 75 adag barnabírkát . :D

    [​IMG]

    Folyt köv . :inlove:

    ----
    Ezt a gyöngyhalat nem lehet beváltani felhőre ?

    [​IMG]

    ----

    Kész az event , a felhő eltéve egyszer valamikorra , amikor a lámák érzik az időt , akkor majd ficeregni fognak .
     
    Utoljára szerkesztett: 9.8.20
    GA-BI-O-Farm, Domos52, soresne és 3 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ügyi vagy, gratulálok :D
    A felhőt csak tedd el jobb napokra, bár nálad még van hová tenni a BTP-t, ha jól tudom és ismered a szlogent: "Sok kicsi sokra megy" :D :D.
     
    GA-BI-O-Farm, HéricsBáró és soresne kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.