Visszajelzés Közeleg a tél - Bingó III. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem is úgy került feltüntetésre, hogy maradéktalan befejezéshez elég a kettes szint, csak az elkezdéshez elegendő.
     
    Detti0812, osztrak12, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  2. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Megértelek én viszont erre vártam...Eddig azért sírtunk kevés a TP-CSp amit ad egy event beleértve engem is..Ha emlékezetem nem csal utoljára a neon ló,pulyka,disznó adott 200000CSp-Tp és ahhoz még drága szupitáp is kellett meg tenyésztett állat,de kicsiként megszereztem azt is megvan az ol és kitehetök is.Itt viszont szinte ugyan annyi CSP-Tp-ért csak vetni és aratni kell mint minden más eventnél ami nem tenyésztös...Persze megértelek téged is nagyként biztos nem izgat 2 milla velem ellentétben:) Puszika és játsz ugy ahogy neked jól esik,ahogy te örömöd leled benne és persze mindenki más is..Mindenki eltudja dönteni mi éri meg ,mire van ideje és mire nincs:)
     
    Fätum, Melan, OJani és 18 más kedveli ezt.
  3. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok, szép estét. :)
    Az lenne a kérdésem, bár hüle, de ha az eső erdő nem játszik akkor azért onnan is kapunk felröpit?
    Mert a tevéimet akkor oda tanyásítanám az esőbe, hátha ugranak már.;)
     
    Melan, genka53, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  4. szczgvtr

    szczgvtr Fórum-zöldfülű

    Jó kevés időt adnak az Event teljesítéséhez... :(
     
    bindi5454, §Böbe13§, emocy91 és 2 más kedveli ezt.
  5. delfin929

    delfin929 Fórumprofi

    Sajnos az esőerdőből nem jön felröpi :sleepy:
     
    genka53, bindi5454, mebajah és 6 más kedveli ezt.
  6. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Köszönöm szépen :)
     
    osztrak12, genka53, -szida- és 6 más kedveli ezt.
  7. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Köszönöm szépen, akkor átcsoportosítom.:inlove::inlove::inlove:
     
    genka53, emocy91, nyuszika215 és 4 más kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Persze Tamás!Elültet szegény 2-s szintű játékos egy tyúkot, meg pár eventnövényt, a lényeg hogy elkezdtexDxDxDSzegény kiscsibéimxDNem mintha játszanának.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.16
    spagetti24, osztrak12, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  9. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Felröpiktől függ majd, de szerintem teljesen megcsinálom, a kitehetők jók lesznek a Malala felhősorra, mert oda most nem tudok rakni 1*2-es kitehetőket, ez az event meg, ha jól láttam, kettőt is ad. Máshova már úgysem tudom rakni. Mindenkinek sok sikert, sok-sok felröpit, és sikerüljön elérnie azt, amit szeretne! Én fákkal várom most az eventet, tesztelés lesz, mert kíváncsi vagyok, hogy így mennyit kapok.
     
    genka53, Leho69, bindi5454 és 3 más kedveli ezt.
  10. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Sziasztok.
    Az event tetszik, a kitehetők is, jó sok Tp, csp, Bahatp(nekem jóformán 2 szintlépés), egyszóval belevágok, remélem sikerül végigvinni.
     
    OJani, csio70, osztrak12 és 10 más kedveli ezt.
  11. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Talán nem vagyok egyedül a véleményemmel ;), hogy olyan sok
    gürcölés után, mint amit ez a Bingó event kér :p igazán meg ajándékozhattak volna egy felhősorral is, hogy legyen ahová tennünk a dekorokat ....-.- !!!
    De ha elfelejtették :D, akkor valószínűleg én is elfelejtem csinálni ;)....
    Sok sikert és felröpit kívánok azoknak akik belevágnak 8) !!!

    További szépeket... :)....
     
  12. revaa

    revaa Fórumgróf

    Sziasztok!

    Kérdésem a következő:
    Eddig a 4 egymás melletti lámpás meggyújtásakor (sor) automatikusan jóváírta az ajándékot, és nem tudtunk létrehozni pl 4x4-es sort, vagy mikor L alakban raktuk ki akkor a lényeg a sarokba felgyújtott lámpás volt. Most hogy lesz ez?
    Mert az eddigi mechanizmussal lehetetlenség kirakni pl a 7-es,12-es,13-as, 14-es alakzatokat.
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha a 14-est megcsinálod akkor az összes alakzatot megkapod, ehhez kell az összes növény és felrepi.
     
    almáspite48, yokas, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  14. revaa

    revaa Fórumgróf


    Ha kiraksz 1 sort, 4 lámpásból, és utána egyből adja az üres felületet, ahol ismét alakzatokat rakhatsz ki, akkor nem tudod megcsinálni..
    Épp ezt írom, eddig így volt, L alaknál a sarok volt a lényeg. Tehát figyelembe veszi-e azt, hogy az első sor után a másodikat és a harmadikat is ki akarod rakni, vagy az első sor után jóváír és vált?
    A -> nyíl formánál is a sarok volt a lényeg, ezt kihagyták az alakzatok közül. (függőleges első sor végig, vizszintes utolsó sor végig, és átlóban jobb felső saroktól lefelé bal alsó sarokig.. itt is a sarok volt a lényeg.) Én főképp ezt használtam. :)
     
    osztrak12, Fatther, §Böbe13§ és 3 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az egy másik event volt, ott tényleg a sarok volt a lényeg, 2 v. 3 sort kellett egybe lezárni egy sarokkal. Itt ha végigcsinálod az eventet akkor nyitogatod sorban a lámpákat és a végén megkapod az összes jutalmat és alakzatot. Akkor kell gondolkodni ha nem tudod/akarod végig megcsinálni hanem csak mazsolázni szeretnél, akkor tényleg nem mindegy hogy melyiket gyújtod meg.
     
    Fätum, Melan, osztrak12 és 13 más kedveli ezt.
  16. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Hasonlóan teszek én is azaz ezt az eventet kihagyom. Nekem nem a felhősor hiányzik elsősorban, hanem betelt a bödön az eddig kapott titok ólak és fák felérnek a a kis kosárban nagy semmivel. Azért nem alakítom ( kidobálni mindent a termelés miatt) át a kertet, hogy az ólból sárga nyúlketrec, retro papagáj röptető, Xl-es fák amivel a pajta is tele van és még a gőzösbe sem jelent értéket. A tp, csp sem hoz lázba, a Csapatépítés gazdakörivel jobban haladok. Senkinek nem akarom kedvét szegni aki belevág sikeres befejezést, jó játékot kívánok
     
    osztrak12, genka53, §Böbe13§ és 5 más kedveli ezt.
  17. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    A kitehetőknél nézd át mit ad és mennyi idő alatt. Lehet, hogy cserével jobban jársz és a régebbiekből teszel a felhőre. Csak tanács, én legalábbis így szoktam.
     
    Melan, genka53, Zatini és 5 más kedveli ezt.
  18. revaa

    revaa Fórumgróf

    Köszi!
    Azt is végigcsináltam, nem kérdés, hogy ezt is végig fogom, nem mazsolázok, nekem minden kell!!! xDxDxD
    Az azért tény és való, hogy a másik verzió alaposan megnehezítette volna a dolgunkat xDxD
    Köszönöm a választ Kukori! :)
     
    Fätum, Melan, ursa11 és 12 más kedveli ezt.
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia:DNálam a dzsungelben tevék tanyáznak;) A farm többi része előkészítve...kivéve a főfarmot, ahol még van 3 titokzatos szállítmány. Meglepve láttam, hogy van 21 szalontaim, aztán rájöttem, hogy az óriás disznóólak adják, ki is tettem mind a kettőt, hátha jó ára lesz.;) Részemről ennyi. Növény sok...röpi se kevés, de meglesz:music:
     
    Melan, genka53, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  20. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    :pAkkor én vagyok az egyetlen akit ennyire lázbahoz 1.600.000 Csp és 900000Tp?:wuerg:Nem az olak hanem 1 tenyészállat ára és 1 szint ugrás amiért nekem egy hónapig kellene güriznem,ültetni,aratni,dobálni a gazdakörbe,így viszont az még plussz tp és csp lesz számomra.Én így nézem..
     
    Melan, -kaktuszable-, OJani és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.