Visszajelzés Közvélemény-kutatás 2015. március 3.

Kategória: 'Központ archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 3.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik tenyésztős event tetszik a legjobban?

  1. 1. Olyan tenyésztős event, ami már régóta meglévő állatokhoz kapcsolódik.

    139 szavazat
    20.2%
  2. 2. Olyan tenyésztős event, amihez jön egy új állat is, és azt kell tenyésztetni, beadni.

    94 szavazat
    13.7%
  3. 3. Olyan tenyésztős event, ami már meglévő színes (tenyésztett) állatokat kér.

    26 szavazat
    3.8%
  4. 4. Fentiek (1.-3.) együttesen keverve egy tenyésztős eventben.

    188 szavazat
    27.4%
  5. 5. Egyáltalán nem szeretem a tenyésztős eventeket.

    242 szavazat
    35.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára



    Kedves Játékosok!

    Közvélemény-kutatásunk témája ezen a héten:

    Melyik tenyésztős event tetszik a legjobban?

    Szavazni a szokott módon a topic fölötti részen kell.
    A szavazási opciók azért jelennek meg most a topicban is, mert a választó részlegen nem fér ki a kérdés részletes leírása a karakterkorlátozás miatt.

    Kód:
    1.  Olyan tenyésztős event, ami már régóta meglévő állatokhoz kapcsolódó új tenyésztési lehetőség után kéri a beszállítást. ( pl.: méh, szamár, stb. esetében volt)
    2.  Olyan tenyésztős event, amihez jön egy új állat is, és azt kell tenyésztetni, beadni. (pl.: panda, kaméleon esetében)
    3.  Olyan tenyésztős event, ami már meglévő színes (tenyésztett) állatokat kér.
    4.  Fentiek (1.-3.) együttesen keverve egy tenyésztős eventben.
    5.  Egyáltalán nem szeretem a tenyésztős eventeket.
    
    A szavazás 2015.03.03.-án (kedd) 15:00 órától 2015.03.06.-án (péntek) 18:00 óráig tart.

    Minden játékos 1 lehetőségre/javaslatra szavazhat.


    Várjuk a szavazataitokat, köszönjük az együttműködéseteket!
    a Farmerama csapata​
     
    János1957, Misztik9 és macska49 kedveli ezt.
  2. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát nekem egyik sem tetszik, mert mostanában csak erről szól a játék. A mostani kaméleon tenyésztés tragédia ugymond sok hühó a semmiért, nagyon nagy volt a beharangozás de ezért nagy kár. A boomot más tenésztésre fogom használni azzal a kevés táppal amit két tenyésztős event között elő tudok állítani.
    Bp ébresztő! Sok gazdát szeretnétek veszíteni mert akkor csak igy tovább!xD
     
    János1957, glade, Misztik9 és 8 más kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Imádom a tenyésztést,de egyre többe kerül. Még most belekezdek, de nem biztos,hogy folytatom is!
     
    János1957, glade, Misztik9 és 3 más kedveli ezt.
  4. phpmaster

    phpmaster Fórumszaki

    Ne haragudjatok a kérdésemért az elefánt tenyésztés mikor lesz ? régóta tervezik és nem jött még , képek is vannak , de sehol semmi
     
    János1957 és Misztik9 kedveli ezt.
  5. ejelaci

    ejelaci Aktív író

    Szeretem a tenyésztést és a tenyésztős eventeket, a baby-boom-ot is. Mindig izgalommal várjuk, hogy sikerül-e esetleg egy magasabb szintű tenyészállatot nyerni baby-boom-kor. Tehát nagyon jó szórakozás! :)
    Annyi negatív van benne mostanában, hogy az újabb állatok óljaihoz, gyáraihoz rendre új felröppenőket találnak ki és ez indokolatlanul megnehezíti a játékosok dolgát - úgy sejtem hogy leginkább az alacsony-szintű játékosokét - nekem is problémás ez a mostani helyzet is...

    A játék többi része pedig nem követi ezeket a fejlesztéseket, pl az üvegházban nem bukkant fel olyan növény, amelynek nemesítésével lehetne növelni a játékba már több hónapja bevezetett új felröppenők felugrásának esélyét... ;)
    Pedig egy ilyen apró módosítással lehetne ezt a negatív hatást kicsit kárpótolni.
     
  6. -MOGYI2-

    -MOGYI2- Utánpótlás-írogató

    nem szeretem a tenyestos eventeket mert tobbekerul a beadando mint a haszon de a beby boom azt jonak tartom mivel esejt ad a kisebb penztalcaval redelkezoknek is hogy ojkor ojkor nagyob tenyesz allatott is kapjon
     
    János1957, glade és .dina1. kedveli ezt.
  7. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Állítólag ez a játék a gyerekeknek is készült. Kérdezem én, honnan vesz pénzt a gyerek a tenyésztős eventekre? Lehet, hogy azoknak akik 2-300000 ezret keresnek és prémium gazdák megéri, de a kisembernek és a csimotájának, akiknél sokszor a kaja is kérdéses nem. Ezen is lehet gondolkozni.
     
    János1957, tünde282, Bátyus és 8 más kedveli ezt.
  8. kocsisne.ter

    kocsisne.ter Aktív író

    A tenyésztés és Bébi Boom eltolása kicsit furcsa a számomra.
     
  9. aragorn*

    aragorn* Haladó


    Ha a csillagokra találtok megoldást, hogy mindenki számára elérhető legyen a Bölcs Tölgynél a rúnák kiváltása, akkor kellene találni a Bahamarás szigetnél az aranybanánokra is, hogy könnyebben lehessen kiváltani a szentélyben a rúnákat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




    Csillagok:


    Ti mind kíváncsiak vagytok, hogy mi az oka a csillagok eltávolításának a legújabb feladatsorokból. Ezért szeretnénk betekintést nyújtani abba, hogy mi várható a csillagokkal kapcsolatosan a jövőben.

    - jelenleg van egy nagy "csillag szakadék" azok közt akik minden gazdaköri feladatot végigvisznek, és azok közt akik ezekben nem, vagy csak részben vesznek részt

    - az eventek ideiglenes feladatai csak pár napig adnak csillagokat, és hiányozhatnak azoknak akik nem játsszák őket, így ezekben egyelőre valószínűleg nem lesz csillag jutalom

    - mindenki számára lehetővé kell tenni, hogy elegendő csillaghoz jusson a Bölcs Tölgyes kiváltásokhoz (a feladatok teljesítésével - vagyis bizonyos erőfeszítés megtételével), így a csillagoknak be kell kerülniük az új állandó gazdaköri feladatsorok nyereményei közé, kivételt képez az olyan feladat ami újrajátszható
     
    János1957 és Misztik9 kedveli ezt.
  10. Valcsitanya89

    Valcsitanya89 Haladó

    Csillagok csillagok szépen ragyogjatok,az arany banánnak utat mutassatok!:music::music::music::music:Jó a tenyésztős event én megcsináltam eddig mind és nem került pénzbe!;)xD;)xD
     
    János1957, achmed1122 és PocsékFarmer kedveli ezt.
  11. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    János1957 és Farmer*54 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.