Visszajelzés Közvélemény-kutatás 2016. március 11.

Kategória: 'Központ archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 11.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Elfogadható lenne-e számodra ha a tápok összetevői állatokat is tartalmaznának?

  1. Igen

    711 szavazat
    24.0%
  2. Nem

    2,214 szavazat
    74.9%
  3. Nem érdekel ez a téma

    32 szavazat
    1.1%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    köszi
    igy láttatlanban megannyi kérdés és elképzelés
    de tutti hogy sokkal kevesebben fognak örülni, mint ahányan többnek nem tetszik majd
    ez min 2-3 év
     
    János1957 és alex0824 kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Ezzel a tárolóval csak az a bajom,hogy tegyük fel mindenki használni fogja és mondjuk tele lesz a piac pl tevével 5csp-áron az miért lesz jó vagy majommal mert mi fog enni tevét,majmot viszont a táp ára nem fog változni a hozzávalók miatt! Még van egy pár állat ami nem része itt a farmon a táplálékláncnak azokkal mi lesz amikor 1000-2000 ajánlat lesz belőle a piacon? Fölösleges pénzköltés a fejlesztése a vonat kipróbált és létezik újra kell indítani és nincs gond a felhalmozott ólakkal!
     
  3. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    +
    Sziasztok! Az előttem szólóhoz egyetértek. A tápkeverési időt is le lehetne csökkenteni, nem beszélve arról hogy csak az egyik malomban lehet keverni.
    Jó lenne ha mind két malmot lehetne használni tápkeverésre.
     
    János1957, kocsisne.ter és alex0824 kedveli ezt.
  4. búzavirág51

    búzavirág51 Járnitanuló

    Sziasztok! Ha a tápkeverési idő legalább felére csökken akkor talán igennel válaszolok. De erről nem irtatok. Még egy remélem a bevezetésre kerül akkor mind a két malomban keverhető lesz a táp.
    üdv.
     
    János1957, barbi021951 és alex0824 kedveli ezt.
  5. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    Sziasztok:) Állatvédö vagyok igy nemmel szavazok!! Már igy sincs hely ,, akkor meg ha valakinek nincs egyfajta állata ,,, ki kellene rakni, de hova !! Tehát Nem!
     
    János1957, Ericat, oszimama49 és 2 más kedveli ezt.
  6. Babybogyo581

    Babybogyo581 Junior szaki

    Sziasztok...leadtam a szavazatomat én is!Bár én jobban örültem volna ha arról szavaznánk hogy a kerekkerék pörgetésen lehessen (kis szerencsével+Fa.ráfordítással)mondjuk európai borz...hattyú ólakat nyerni.Már kezd unalmassá válni a sok denevér...ló...szamár...kacsa ólak...stb. a kerekkerék forgatásánál.Bocsika de ezt le kellett írnom!Szép napot mindenkinek!
     
    János1957, Ericat, Forradalom és 13 más kedveli ezt.
  7. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az idő lejárt, köszönjük a szavazataitokat.
    A topikoz zárjuk, az eredményt továbbítjuk a fejlesztőknek.
     
    János1957, barna030303 és Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.