Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én max azt tudom elképzelni, hogy tenyészthető lesz... és legyen játékba elé ól...:music:
    Ha nem így lesz... akkor az ördög tudja miért kell a menüt kacattal tölteni:wuerg:
     
    jutka190226, DevilMókus és stb_farmer kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Mókuska!
    Van egy fogós ravasz kérdésem: Neki álltál a gyopárnak? Ott minden felesleges ólat be tudsz váltani. Én is azt fogom tenni, átalakítom számomra hasznos dologra. Ettől függetlenül én sem örülök neki túlzottan, de hát nem találkozik a véleményem a játékmesterével, vagy azéval aki ezt kitalálta. :D:cry::D
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha ilyen céllal tették be...:wuerg: Akkor a játékmester elég sok időt tölthet a sóhivatalba....:music:Oda nem sokat ér 1 sárga ól-.-
     
    DevilMókus és stb_farmer kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Meg ezek szerint a játékmester nem szerelmes , mert ez a bónuszkód ......:cry:

    Nem ez a kód miatt fogok farmok ezreit nyitni . :cry:
     
    stb_farmer és DevilMókus kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mannát kellene adni, hogy én 100 kisfarmot nyissak... hogy ezret... azt elképzelni sem tudom miért csinálnám...:music:
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tudnák rá egy két okot mondani , miért érné meg , de most nem érek rá .
     
  7. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Halliallo Mindenkinek!

    Lehet, hogy Ti már tudjátok.... én most találtam a német Fórumon.
    Kód VALENTINESFEB23
    A monológot is elolvastam eredetiben. Néha google-báttya-fordítója torzít. Hát érdekes egy íromány nem mondom.
    Azóta azon gondolkozom.... OK élnek az adott lehetöségekkel! Ès??? jobb mint elsö nem lehet. A TOP-ot is csak egy nyerheti.
    Ezért az eredmenyért gürizik hetekig (már a tervezéstöl eltekintve).
    Sajálatra méltó gazdák!
     
    jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én is ugyanúgy megtenném a helyükben , sőt .... :p
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen igaz de akkor is olyan fura..:wuerg:
    A keréken elfogadom hogy tele van olyanokkal ami nem kell mert oké nem nyertem enyi.:music:
    De 1 Főnyereménynek szánt doboz legyen már olyan aminek örülünk, :sleepy:mert ha 1 napi ajándékakkor rendben ...o_O
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha nincs mögötte cél... akkor lehet viccnek szánták:pxD:cry:
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én az egész Valentin naptárból a bónuszládáknak örültem legjobban és azok ráadásul meglepetések is voltak, hiszen nem tudtunk róla.
    Van egy nagyon jó szólásmondás: Ajándék lónak ne nézd a fogát! Minden hasznos, valakinek, valamire csak rá kell találniuk egymásra :)xD:D:inlove:
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mikor jön a következő naptár ? Nyáron fog jönni ? Vagy szokott előtte még lenni ? :inlove:
     
    DevilMókus és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    stb_farmer és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez a napár annyira gyenge volt, hogy infót sem érdemelt:wuerg:A bónuszláda trió volt a fődíj;) Mondjuk sajtpalota is cuki;)
    Szezonok... eventek... akciók... gyopár... telihold... cirkusz... fórum....8) A való világ mellett sok is:music:
     
    DevilMókus és stb_farmer kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Cirkusz ? Lesznek sok állatok ? Újak ? Még több ? Egy kosárnyi ? Mit fognak enni ?
     
    DevilMókus és stb_farmer kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én már akkor lepődnék meg, ha nem lenne bónuszláda valahol. Amikor meglátom, már hátra csúszik a szemem. :D
    Jó lenne, ha lehetne ajándékba küldeni.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    óóóó arra még várni kell;) Hiszen aranyat is adunk érte:music:
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    xD:cry:xD Mert Te szeretsz a PP-re költeni, én pedig azóta, hogy bónuszládát nyitok és használok nem költök annyit a malomra.. Másképpen játszunk, de ez nem gond. Majd nyisd ki őket aztán nézd meg hány 100 és 200%-os termény bónuszt nyitsz belőlük. Persze ezek rekeszt foglalnak el és lényegesen több, átgondoltabb szervezésre van szükség a használatba vételükkel, mint a rekesz felettieknek, viszont Pinkie-vel kitolható a hatóidejük amennyire nekem egy-egy eventhez szükségem van.:inlove::D:inlove:
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én már annyit költöttem, hogy a hitelemet letudnám fizetni. :D Még sem kelt ki belőle semmi. ;)
    Kifogom nyitni valamikor a ládákat. Nem pont azért, hogy használjam, csak hogy lásd az eredményt. Viszont nem fogom felcímkézni, hogy mi, mire hat. Gondolom te már kép alapján felismered. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.