Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    ÁÁÁhhh, ez nem rossz, én is elfogadnám! Nekem is szoktak jönni akciók, mostanában 3300 FA, 11 190 ft-ért, ezt nyomatja, de az már nekem egyszerre sok, annyit nem költök.
     
    tigris1984, Gio, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  2. TeremtŐ

    TeremtŐ Fórum mestere

    Sziasztok !
    Én ezt a fajta Akció lehetőséget folyamatosan "használhatnám" ,nem baj a megkeresés. Viszont fél hónapra(16 nap) kapnék munkásokat,de az általam rendszeresen fizetett prémium villa + egyebek mellé ez már sok(k) !!!
    1500FA 384h farmunkások = 6090Ft : http://kephost.com/image/BEZd
     
    Ivibaba54, kovacstne, staramajka és 2 más kedveli ezt.
  3. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Remélem ezt lesz lehetőségem nekem is kedvelni. :)
     
    Ivibaba54, staramajka, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  4. silk57

    silk57 Junior szaki

    Sziasztok! Mikor lehetett megvenni a Varázskalap dekort 795 ft-ért? Sajnos én nem olvastam, igy lemaradtam róla, pedig milyen jó lett volna!Ha legközelebb véletlenül lesz, lecsapok rá! A neonfényes ólakkal kapcsolatban lehet róla valamit tudni? Köszönöm szépen.
     
    Ivibaba54 és bindi5454 kedveli ezt.
  5. -nagylacika-

    -nagylacika- Törekvő

    Szia!
    A Varázskalapot Július 28-31 között lehetett megvásárolni. Hogy lehetőség lesz-e későbbi megvásárlása, azt nem tudom, egyenlőre nem látok rá nagy esélyt, de ha majd újra lesz ilyen akció, akkor hivatalos úgy is jön róla.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/varázskalapcsomag-vásár.15309/#post-730999

    A neon ólakkal pedig ajánlom, hogy látogass el a gangra, sok pletyi volt már róla, illetve elég szép képeket is hoztak róluk, szamarat, struccot, halat tenyésztünk majd, a mennyiséget nem tudom, de holnap úgyis jön belőle hivatalos, majd ott megtudjuk mennyit kell tenyésztenünk.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/pletykagang-ahol-jónásné-is-szabadon-szárnyra-kelhet.14377/page-548#post-740048
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.17
  6. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Nekem pegazus és kerberosz nincs! Ezek játékban vannak már? Én még nem is láttam ezeket!
     
    osztrak12, Ivibaba54 és Maszatka47 kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Doggyra, Marika312, Gio és 4 más kedveli ezt.
  8. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Pegazus már játékban van, sőt a normál pörgetésnél is előfordult. A Mítikus kerberosz még nincs játékban.
     
  9. Okkkay

    Okkkay Fórum ismerője

    Hoppácska :inlove:

    Ma egyszerre kinyitottam két csillagos ládát, és azt írja, kaptam 51 csillagot. Belenyúltam az ötvenesbe :inlove:
     
    Doggyra, długa, Erika.Barath és 8 más kedveli ezt.
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Köszönöm, akkor csak nekem nem volt szerencsém hozzá eddig:))) Na de majd ezután!

    Nagy szerencséd volt!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.10.17
    Okkkay kedveli ezt.
  11. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Eddig nekem is csak a sárkányt és a lovacskát sikerült kipörgetnem, igaz csak akkor pörgetek, ha szerepelnek a keréken. Majd megjönnek!!!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Ecóka, nekem főnixem is van már:) Talán megjön nekünk a többi is!
     
    Ecóka1 kedveli ezt.
  13. Erika.Barath

    Erika.Barath Fórum-zöldfülű

    Ezt a 80%-os Farmbankárt még nem is láttam! Ez nagyon izgalmas!
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Doggyra, -vadocka70-, Marika312 és 9 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok !
    Szeretném megkérdezni, hogy aki a múltkori akciókor már megvette a Varázskalapcsomag-ot, azt meg lehet e venni most mégegyszer, csak mondjuk a kincsesre kitenni.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az is megveheti, aki a legutóbbi akcióban megvette.
     
    genka53, HéricsBáró, drunyi és 3 más kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Köszönöm a válaszod, nagyon örülök neki :)
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szuper jó volt a kerek kerék felhozatala...
    2 csomag pörgetésből 21 mítikus állat;) - ebből 6 kerbelosz! és 5 termény bónusz;)
    Elégedett vagyok nagyon;)
     
    genka53, Brigi031976, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nekem is bejött. 2 terménybónusz amitől 1x1-en 4 helyett most 7-et látok, egyik 6 órás másik a nagyobb 24.xD

    1 csomagból 8 kerberosz.:)
    stb, stb.:inlove::music:
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.17
    Brigi031976, csio70, Gio és 4 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez most remek széria volt;) Elvétve kaptam terméket....:music: persze csak az sem haszontalan... de pl az ehető marcipánt jobban szeretem;)
     
    alex0824, Marika312, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.