Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Természetesen a party pörgetés részen marad a mitikus kerberosz.
     
    Ivibaba54 és libuskafarm kedveli ezt.
  2. bonba73_Gazda

    bonba73_Gazda Rutinos

    partypörgetés vetem 600pörgetést elpörgetem tegnap és ma ugy 370pörgetést egyszer nem volt raja a 200/tp aszt 100%hogy leveték rola az akcio alatt aki mást álit az nem mond .....!
    csak ilyeneket ad ami sz.... se ér!már kezdem uni 7500forintért semi!ez ám a nyeremények! a **********!
    https://image.prntscr.com/image/WfKa0qdFR6GEjxDHxf0uRQ.png
     
    Matold, Ivibaba54, missuzy_53 és 2 más kedveli ezt.
  3. fejesnemajormaria

    fejesnemajormaria Utánpótlás-írogató

    Köszi, ez nagyon fontos infó
     
    Ivibaba54 és osztrak12 kedveli ezt.
  4. berzsike

    berzsike Fórumszaki

    Szia ! Nekem sem sikerült az új kitehető, no majd egyszer. Valaki esetleg tud valami pletyit : mikor lesz fürge malom akció?
     
    Ivibaba54 és libuskafarm kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ma én is pörgettem 40-et, de a + 1 és 100% terménybónuszt nem is láttam, de tegnap sem.Elején még ott volt, elég sokszor,néha ott meg is állt,de szerintem ritkították.Sajnos.
     
    soresne, -Fülemüle-70 és Fatther kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Benéztem a Kitehetős Horror muksó boltjába;)
    8 válogatásból mind a 3 új kitehető megérkezett! Elégedett vagyok!
     
    Ivibaba54, magdi06, ljanika6 és 5 más kedveli ezt.
  7. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Holdfény!
    Milyen muksó boltjába jártál, hol és minek is?:music:
    Le vagyok maradva valamely járatról,mert itt tegnap óta villany-nett csak itt-ott ,néha-néha.>:(
    Jaaa,hogy Én valamely módihoz jöttem fel ?:music:Vihar miatt késnek biztos vagy felső vezeték szakadás van.xDxDxD
     
    Ivibaba54 és ljanika6 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hehe... Még nem késtél le róla... Benézel az evetórához... végig kattogtatod... és már látod is a kitehető válogatást;) S válogahatsz kedvedre:p
     
    Ivibaba54, mebajah, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  9. zsoka1953

    zsoka1953 Aktív író

    MI az a rémnaptár?????nem indul
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az óra átállítása körüli hiba miatt több játékos lemaradt a napi ajándék átvételéről.

    Ők lehetőséget kapnak/lehetőséget kaptak most, hogy kibonthassák a még zárva lévő ajándékokat.


    Mi, akik már átvettük a naptárból a kapott tárgyakat, bónuszokat, nem kell foglalkoznunk a rémnaptárral.
    (Elfér a farmon, nem kér helyet a kis ikon, szerencsére.)
     
    Ivibaba54, mebajah, okoska58 és 2 más kedveli ezt.
  11. FREYA1.

    FREYA1. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Tudja valaki mitől függ hogy ki kap ilyen ajánlatot??Mert látom hogy ,,nyuszika215,, 300 aranyat és 72 óra munkásokat kapott, a párom 50 aranyat és 24órás munkásokat kapott én meg semmilyent sem.Hogy van ez??Köszi a választ

     
    Ivibaba54 kedveli ezt.
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezek az ajánlatok farmonként eltérőek és egyediek.
    A két játékos eltérő ajánlatot kapott, nem csak a megvásárolt dolgok mennyisége tért el, hanem az ár is.
    Ami megfigyelhető: az alacsonyabb értékű ajánlat elfogadása után a következő általában egy magasabb értékű lesz.
     
    HéricsBáró, Gio, *bálint* és 3 más kedveli ezt.
  13. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Nagyon szurkolok, Kedves Szomszédom ehhez is, de ami vár Rátok,: megy az ima.
    Egy felhő megvagyon, a kitehető is, csak ezt nem szereti.
    Nem TOP-olok, de a zászlóm magyar az idejére. Csak nem tudok teljesen fehér hátteret csinálni.
    Csak azért is Csocsó!
     
    miniowl és Ivibaba54 kedveli ezt.
  14. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Kedves TOPosok !
    Bár én nem veszek részt a versenyben, szívből drukkolok Nektek ! Mindenkinek, aki elindult, nem kis teljesítmény már az sem.
    Hajrá, hajrá, hajrá ! Sok sikert és kellemes napot !
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  15. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Sziasztok! A talányos tenyésztésben levő sasfészek az nem ugyanolyan sas mint ami már játékban van?
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    [​IMG]

    Utoljára elérhető:
    Szarvaskifutó
    Sasfészek 1. szint sárga
    Sasfészek 2. szint narancs


    Tudnivalók az új ólról(Sólyomfészek)
    Termény: 1 db sólyom
    Érési idő: 07:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Kategória: madár
    Tárgy mérete: 2x2
    Tapasztalatpont: 94 TP
    Trágya mennyisége: 2 db

    [​IMG]

    Tudnivalók az új állatról
    Neve: sólyom

    Pajtaértéke: 739
    Kategória: madár

    Táp hozzávalói: 40 db köles, 20 db zab és 2 db dió
    Táp keverési ideje: 05:50 perc (350 másodperc)


    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/réz-talányos-tenyészet-és-titokól-maraton-2017-november.15782/
     
  17. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Úgy nézem, hogy ez a sólyom, röpülésre képtelen madár!:D Ennyi kajával a begyiben, az 100%-ék! Az új ólak tápjaihoz valók, egyre durvábbak ez a véleményem. Egyszer már próbálták feltornászni a mennyiségeket, most úgy látom, hogy ez az új ólakkal észrevétlenül sikerül is. Akkor volt is tiltakozás emiatt, mert túl durvára sikerült a hozzávalók mennyisége, ha jól emlékszem.
     
    FREYA1., Fatther, szemike50 és 3 más kedveli ezt.
  18. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Nagyon szomorú, hogy amit a gőzösön kapunk, az nem derül ki, hogy micsoda. Nem írom, hogy melyik ólból mennyim van, így ha nem új ólat sikerül kapnom, akkor nem tudom,- hogy jó drágán bár- mit is kaptam.
     
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Valamit elnéztél, vagy nem jól emlékszel?

    A vonatról titokzatos rakományt kapunk.

    Azt még ki kell helyezni a farmra, hogy kiderüljön, mit is rejt!

    A vonatozás aktuális tudnivalói

    - Az event mechanikája semmiben nem változott.
    - 6 db szabadon választott ólat tehetünk fel a vonatra.
    - Ha ezen ólak pontértéke eléri a szükséges mennyiséget, megjelenik a [​IMG] felirat a rakományokon.
    - Amennyiben magasabb az elküldendő ólak értéke, a túlfizetést nem kapjuk vissza semmilyen formában.
    (Célszerű megközelítőleg pontosan számolni.)
    - Amíg a fenti zöld felirat nem jelenik meg, addig csak FA-ért tudjuk elindítani a gőzöst.
    - Akkor is levonja rendszer a teljes FA mennyiséget, ha van már ól a vonaton, de nem érte el a szükséges pontértéket.
    - 1 óra múlva megérkezik a rakomány, a [​IMG] gombbal tudjuk leszedni.
    - Ha nem vagyunk éppen játékban az 1 óra letelte után, akkor azonnal a menübe kerül a rakomány. Ott kell keresni.
    - 1 FA-ért azonban azonnal le tudjuk szedni a rakományt (nem kell 1 órát várnunk).
    - A rakomány az ólak közé kerül a dobozba, mint egy titokól.
    - Csak farmos rakományt kapunk. (Szigeten nem érdemes keresni.)

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmexpressz-2017-november.15783/
     
    Fatther és imi010 kedveli ezt.
  20. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Addig megvagyok, hogy hogyan lesz zergeólam, gereblyegyáram és sólyom fészkem. De honnan lesz oroszlán és csigaházam? Köszi a segítséget előre is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.