Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. áronka4éves

    áronka4éves Fórum-zöldfülű

    Én azért írok ide,mert sehol nem kaptam választ,Meglévő farmaranyamból 630 farmaranyért a legutolsó eventnél vettem különleges állatok csomagot a pénzemet elvitte a csomagot nem kaptam meg nem tudok hova írni mert nem úgy rendeltem a csomagot hanem a meglévő pénzemből vettem. Szerintetek hova forduljak?
     
  2. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Hű, nem tudom...az egyik segítségkérő topikban kellene érdeklődnöd .
     
    Ivibaba54 és mebajah kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem a legjobb helyen érdeklődtél.

    Ha legközelebb ilyen kérdésed lenne, kérlek arra, a Segítségkérő topicok egyikében kérj választ a gondodra.

    Ez az az alfórum, ami a fórum főoldaláról is elérhető.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php#segitseg.275

    Itt három topic-csoport is van, oda írj legközelebb, az egyiket kiválasztva!

    A 630 farmaranyas titokállatos csomagot ekkor vásároltad meg: 2018-01-21-én 05:53:42 órakor.
    A szigeti menübe kerültek ezek a tiki-talányos tenyészetek "Wolfram" néven. Egy ól garantáltan az orrszarvúlak, az azonnal ki is helyezhető a szigeti területek egyikére.


    Ha további gondod adódna, akkor a segítségkérő részlegben írj arról részletesen, meg kell adnod a farmnevedet és a hozzá tartozó ID számot is, hogy az ellenőrzést elvégezhessük.
     
    Ivibaba54, mebajah és Imi* kedveli ezt.
  4. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Utoljára szerkesztett: 2.2.18
    Ivibaba54, parrahviki12, Gio és 9 más kedveli ezt.
  5. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Szia!

    Gratulálok :)
    Kb ennyit költöttem én is, nekem egy új és egy kriptamécses sikerült :)
     
    Ivibaba54, mebajah, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  6. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!
    A kereskedő jó hangulatban van, mert adott az új fából. :DAzt hiszem 30-40 farmaranyat hagytam nála.
     
    Ivibaba54, Gio, mebajah és 2 más kedveli ezt.
  7. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    Sziasztok!
    Az új fát csak válogatással lehet megvenni?
     
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Gio, Cyra65, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
  9. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Nem különleges akció, de ezt találtam a legjobb helynek, hogy "elpanaszoljam" :)
    Engem úgy zavar, hogy a farmárudában csak aratógépet lehet venni. Igazán adhatnának akkor már minden munkást, mert egy aratónak nem sok értelme van, nálam legalábbis. Ha aratok, utána vetek is. :)
    Egy ideje nem vettem farmmunkásokat, gondoltam elhasználom az összegyűlt kuponjaimat, és eközben vettem ezt észre. Nem veszem meg FA-ért a többi részét a munkás-csomagnak, de egy arató külön nem sokat segít nekem.
    Nem nagy gond, még pár hónapig elvagyok csak a kuponokkal is, csak gondoltam hátha lehet jelezni felfelé ezt a kívánságot :)
    Minden munkást megvennék farmpengőért. Álom, édes álom... :)
     
    era68, Fatther, Ivibaba54 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. kandurr3

    kandurr3 Utánpótlás-írogató

    Az alábbiakban kérem a segítségeteket:
    Ma megvettem az aranyeső felhősort és a Multitasking zseni csomagot. A varázskalap már korábban is megvolt. Meg akartam venni az Inrid tanítványa és a Bombasztikus ajándékcsomagot azonban erre a két csomagra az az üzenet jön hogy korábban már megvettem, azonban sehol sem találom, a raktárban, kerge kertben, kincses szigeten nincs. Nem is emlékszem hogy korábban már megvettem volna.Ugyanez a helyzet a kandurr2 17002097 kertemben is.
    Kérem segytsetek, Hol keressem vagy hogy tudnám megvenni?
    Előre is köszönöm: Kandurr3 19501702
     
  11. ElsustoBlanco

    ElsustoBlanco Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,

    nekem ugyanez a problémám, csak nálam a Bombasztikus hiányzik. Ráadásul az van az ismertetőben, h a többi is megvásárolható, de nem lehet, nem is tudom, mert az a felugró üzenet, h vagy megvásároltam vagy nem lehet kapni az én országomban. Ha itt nálunk nem elérhető, akkor miért nem lettünk erről tájékoztatva? Megvettem a felhősort és 1 dekor így hiányozni fog róla, mert a Multitaskingot engedte megvenni.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
    Üdv.EB
     
    Fatther és Ivibaba54 kedveli ezt.
  12. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Szia!
    A tájékoztatóba azt írták hogy mindegyiket meg lehet venni még egyszer de úgy látszik ez megint a kész átverés só:(
     
    Fatther és imi010 kedveli ezt.
  13. FK0413

    FK0413 Fórum-zöldfülű

    Az alábbiakban kérem a segítségeteket:
    Ma megvettem az aranyeső felhősort és a Multitasking zseni csomagot. A varázskalap már korábban is megvolt. Meg akartam venni az Inrid tanítványa és a Bombasztikus ajándékcsomagot azonban erre a két csomagra az az üzenet jön hogy korábban már megvettem, azonban sehol sem találom, a raktárban, kerge kertben, kincses szigeten nincs.
    Kérem segítsetek, Hol keressem vagy hogy tudnám megvenni?
    Előre is köszönöm: FK0413
     
    Fatther kedveli ezt.
  14. Dr.Szotyoládé

    Dr.Szotyoládé Törekvő

    Sziasztok! Szerettem volna megvenni a csomagokat, de csak a Multitaszking lehetséges. Kérnék segítséget, miként oldjam meg a vásárlást,köszönöm!
     
    Fatther kedveli ezt.
  15. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A speciális dekorok vásárlásával kapcsolatban probléma van, melyet jeleztünk az illetékesek felé.
    A hiba elhárításáig kérjük szíves türelmeteket!
     
    Rebcsok, .dina1., -vadocka70- és 2 más kedveli ezt.
  16. m.sz.emma

    m.sz.emma Törekvő

    Eddig csak aratót vettem és igen nagy hasznát veszem. Az állatokat nem nehéz megetetni kézzel, ha meg nagyobb mennyiségű vetés kell, pl. eventnél, akkor ott a kupon, mint most is. Persze ez csak az én tapasztalatom. Éppen ma lett vége a munkások féláron akciónak, jól bevásároltam, de úgy emlékszem, minden munkást meg lehetett venni féláron, nem csak az aratót.
     
    Fatther kedveli ezt.
  17. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

    Nem tudna valaki segiteni?? A Kreissparkasse-röl(Bank Kärtya-Nemetorszäg) szeretnek fizetni, de nem megy :( Segiteni tud ebben?? Felhö sort szeretnek väsärolni!!! köszönöm, es reszletesen kerhetem!!!
     
  18. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

  19. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A speciális dekorok vásárlásával kapcsolatban a hiba elhárítása megtörtént.

    Mindenkinek jó vásárlást kívánunk.
    Arra figyeljetek, hogy a csomagokat egyesével lehet csak megvenni, tehát minden alkalommal újra el kell battyogni a bankba :)
     
  20. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.