Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Köszönöm szépen a segítségedet! Akkor van min elgondolkodni, mert valóban meg éri.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Még én sem tudtam dönteni, van érvem mellette is és ellene is. Azt hiszem 18 óra előtt 5 perccel fogom csak a végleges döntést meghozni :D

    PS: Döntötttem, megvettem, sávot léptem és kaptam egy Kösz a segítséget nevű +-os dekort aminek örülök :) (bár lett volna ennél jobb nyereménydekor is :D)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.20
    HéricsBáró, vihence, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Én is megvettem kd. 30 mp alatt miután beléptem :) Szerintem is csak az első 5 percben éri meg lecsapni rá. Mellesleg jegyzem meg Pannit is engedett most venni, pedig 5-nél több van. Ezeket az ajánlatokat valamiért nem tudom kihagyni. Nekem is mentett adataim vannak, bár tény, hogy ha saját Maestro-s kártyával fizetek, ott nincs bónusz. Mastercard, és visanál van :) Pedig a maestro-s adataim is mentettek.
     
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Legutóbbi alkalommal valóban volt ilyen kitétel, azonban most mindenki vehet 1-et, függetlenül, hogy mennyi van neki.
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Tamás :)
    De jó, hogy ezt leírtad, mert én meg sem néztem, miután 5-nél több van, most megyek és rákeresek, hogy nálam is megjelent-e a Panni :)
    Szia!
    Valami hasonlót írtam le délután, de töröltem, mert nem voltam benne teljesen biztos. Amikor a bankom lecserélte a kártyámat utána vált elérhetővé a bónusz pedig előtte is mentett adataim voltak :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Még jó , hogy 4 oldalnyi eventóra közül ennek valahogy sikerült még rámkacsintania .

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    De én is egy könnyed kacsintást adtam a BP felé , hogy majd legközelebb .

    [​IMG] [​IMG]
     
    Ribiszke és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tetszik ez a csomag, remélem rám is rám talál egyszer :):inlove:
    Bár a FA-ra jelenleg semmi szükségem nincs :D
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  8. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Mai nap csomagja.
    [​IMG] [​IMG]
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na ez nálam is megjelent, azt hiszem kicsit irreleváns az ára számomra. Majd ha egyszer a hoppácska dekort is hozzácsapják és mondjuk legalább 1 ezressel kevesebbe kerülne, elgondolkodnék a vásárlásán. ;)
     
    PalMa, zsu34a, Hahacska és 3 más kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    800 szupertáp 2.690 Ft-ba kerül. + 375 szupertáp 249 FA ami 1.350 Ft. Az 4.040 Ft lenne.
    Szóval, valóban mondható akciónak, mivel megéri. Az már más kérdés, hogy kinek, mi éri meg. :)
     
    ulmo12, zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Bocsi, nem szoktam szupertápot venni és nem is figyeltem az árát, de azért az a 400 Ft, igen csekély akció még annak is, aki szupit vásárol;)
     
    zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  12. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    De ezen kívül kapsz ólbevételi bónuszt, ami egy nullázásnál elég sokat jelenthet. ;)
    Sok kicsi, sokra megy. :)
     
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Az biztos, csakhogy nem áll módonban nullázni az ólakkal, meg azt hiszem a hajam is befonnám, ha mondjuk muszály lenne.xD
    35 ólbevételi bónuszom és 97 egészséges csemege van a pajtámban, szerinted mikor fogom én ezeket bepaszírozni az arany rekeszbe? Bár cserélhetővé válna, szívesen cserélném őket számomra hasznosabb dolgokra:p
     
    zsani_apja, Ribiszke, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kapnak lehetőséget a Szajkók. Mondjuk ez sem hozzám repült be.. :D
    [​IMG]
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és vcsaba18 kedveli ezt.
  15. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    én sem kaptam ilyen jó ajánlatot
     
    vcsaba18 kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Na akkor, ha nem ide való kérdés, akkor nem ide való választ adok. :D
    Szerintem a Horrorparadicsomól elég keresett lesz. :)
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. dodzs

    dodzs Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Köszönöm szépen, akkor rá is fekszek :)
    A többi gondolom semmit se ér, tegyem azt egy trutyiszörny ól, vagy egy sólyomlak :D
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Azt azért nem mondanám. Ebbe a játékban már nincs olyan, ami semmit sem ér. Legyen az akár egy ........... is! :D
     
    vihence, GA-BI-O-Farm és farmeres53 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ezt találtam egy frissítés után az eventórában a kisfarmon, (megnéztem a nagyon is megjelent a farmra is és a bahára is), elhoztam hátha van valaki akit érdekel :

    [​IMG]
     
    PalMa és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönjük szépen a jelzést.
    Előrejelzésbe nem volt, és tátott pupillával néztek a központ munkatársai amikor utánakérdeztem, hogy "ez most miért".
    Egyből lecsaptunk rá, odatettük a kívánalmunkat még egy nemzetközi kolleganővel, hogy maradjon bent a játékban. Szerencsére ez a döntés született és annak megfelelően ki is írtam az akciót.
     
    mabinog, vihence, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.