Visszajelzés Különleges akciók csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A levéltáncot tudatosan kihagytam... mert korlátozott számban aratható.... - picit előrébb tartanék vele;) Lehet hiba volt;)
    Ha még egyszer küldhető lenne.... tuti landolna nálam kb 1000:p
    Az hogy hány órát hat... nálam nem fontos... a nagy aratás beleférjen a hatóidejébe... 8)
    A piccoló küldözgetésen gondolkozom...:music: persze jól jönne néhány 100 darab... 8) De az eredmény kétséges.... a belőle kapható dekorok közül talán 5-6 olyan van amit hasznosnak ítélek... ;)
    Szóval nem tudom kell e psc-t vennem... még alszom rá egyet;)
     
    zsütter és genka53 kedveli ezt.
  2. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Én tudatosan beszereztem volna belőle vagy 3400 darabot, ha akkor játszok és a lista is akkor a régi lenne.
    Az, hogy valami hány órán át hat, az nagyon is fontos, mert mióta van levéltánc és vannak nagy pontot adó színes ólak, nincs már nagy aratás.
    Bármit csinálhatsz már, mert a listára felkerülni nem attól függ, hogy naponta mit aratsz.
    Köze nincs hozzá.
    Nekem például az lenne a jó, ha egy vagy két hétig tartana a terményes ólak napja akció, annak lenne értelme.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Értem amit írsz... :music: Nekem nincs időm ílyen játékmódra;) Nem is tudom mikor használtam a terményes ólakat....:wuerg:
    Megpróbálom abból kihozni a legjobbat - a nekem legjobbat amire van időm, energiám és kedvem;)
     
  4. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Nekem meg éppen így lett egy csomó időm, mivel nem számít, hogy mikorra érnek be a dekorok, hiszen kinn sincsenek.
    Majd megnyomom a játékot, ha a bp olyasmit tesz be, amit érdemes kihasználni, de akkor is elég arra 10-12 nap, több nem kell.
    Ez a mostani hatalmas meglepetés meg arra jó, hogy elhasználódjanak a megnyitott farmok a piccolókra, aztán talán két-három hónap múlva már berakhatják a levéltáncot vagy valami újat, ami tényleg jó, hiszen akkor már nem lesznek megnyitott farmok.
     
    Markitooo, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért a 15. szintig nem nehéz felvinni a farmot:music: Pár tucat mindig belefér annak aki így akar haladni... ;)
    Több 100megnyitására eddig is csak a leg elszántabbak voltak hajlandóak;)

    Az mondjuk érdekes újítás lenne ha pl 200+ szinten küldhető jó dekor kerülne be a szomszéd ajándékozásba8)
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Engem nem ért meglepetés, nemhogy hatalmas. :D
     
    Swartsch, -gyöngy-581 és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kibontogattam sima pörgetést adó ládákat, és elpörgettem kb. 1250 sima pörit. Fürdőt nem adott, de egy Latteművész landolt a pajtámban (több nem is kell...); és 6 db növényes +1 bónusz is jött. Így kicsit szupertrágyázom az eventgazt, az új teliholdas gazdaköri meg már az elvégzettek közt csücsül (igaz, ebben 6 db teliholdas betakarításnövelő is segített).
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Hogy őszinte legyek engem sem.. nem érdekel a tp, így nem hiányzik a dekor, ami viszont meglepő, hogy a BP-nek nem kell a bevétel, pedig tudhatná, hogy a dekorra áldoznának és a piccolora áldoznak valós anyagiakat a játékosok.
    Az új PP-s dekorból 50 pörivel lett 4 db.. ennyi bőven elég is. Nem szándékozom több PP-t pazarolni a ládákból.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Megjött a mélykék ajánlat....8)
    A felhő:inlove: rövid érésű... elfér a többi között;)
    Az egybe megvásárolhatóság határozottan jó újítás;)
     
    Kukackukac és Swartsch kedveli ezt.
  10. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Csak az az egy jelentős előnye van az új ajánlatoknak, hogy kevesebbet kell/lehet kattintani a teljes kínálat megszerzéséhez.
    Engem most sem hoztak lázba.
    A csomagok tartalma, és az árak sem ösztönöznek vásárlásra:wuerg:
    Ha külön is lehetne vásárolni, akkor a piccolost megvenném:music:, többször is;), mert kell a Tündér-termálforrásxD
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Kell a termál forrás????? :eek:o_O Pont annyira mint a havermackó:p
    Egyedül a felhő miatt gondolkozom a megvásárláson.... De még nem döntöttem... :music:
    Viszont tudom, ha ezt a felhőt elengedem... :(megváltozik a játékom...:wuerg:
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Ez a latte minden hasznosat elvett a keréktől, miközben ő csőstől jön, csak nem tudom minek(jó lesz felhőre max). Jobban örülnék egy %os terméshozónak.
    Az ilyen kerékakciók időtartama alatt még sosem sikerült kiforgatnom sem jó %ost, sem munkás bónuszt.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos ez minden új dekor érkezésekor így van... az akció időtartamára eltűnnek a bónuszok:(
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  14. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Nem találom, hogy hol lehet értékelni a szomszédajándékozást.
    Ráakadt valaki?
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem csak az eventekhez tartozik panaszos topik.
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Szomszédajándékozás egy Mini-event, nem Event, így nincs hozzá szavazó felület, ha jól gondolom, ezt keresed. Itt, ebben a topikban lehet eszmecserét folytatni a témában, ahogy azt Enike** Board Admin az ismertetőben jelezte, s ahogy Ti már többen meg is tettétek.
    Idézek az ismertetőből:
    "Kérjük a saját véleményt, tapasztalatot az alábbi topikban írjátok meg:
    Fórum -> Felhasználók és játék -> Aktuális témák megbeszélése -
    >> Különleges akciók csevegője >>
    "

    Megértésedet köszönöm!
     
  17. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Szia! :)
    Remélem megvetted! ;)
    Sajnos az én játékom már megváltozott és onnan már nehéz visszakapaszkodni:cry:
    Mert játszani jó volt!:D
    Jelenleg nem vagyok erősen motivált, így felhőm sincs.
    További jó játékot!:);)
     
  18. *Csillagpor*

    *Csillagpor* Utánpótlás-írogató

    Jó reggelt.

    Én panaszként írnám a hozzászólásom.
    Miszerint a szomszéd ajándékozásnál meg lett jelölve, hogy melyik nap melyik ajándék várható. Tudom ez folyamatosan változik, minden nap más és más küldhető.
    De az, hogy nálam még az utolsó nap sem jelent meg a Piccoló láda ezt kellően sérelmezem. Lett volna 4 ember akiknek szerettem volna küldeni, de nem tudok, mert nálam ez nem jelent meg.
    Azért ez így nem korrekt már elnézést, lehet, hogy hiba a rendszerben, de akkor meg nem működik mindenkinél megfelelően a küldhetők ajándékok lehetősége, és így becsapva érzem magam. Kíváncsi lennék hány játékosnál lehetett ez így, de minden bizonnyal nem figyelte mindenki, mert nincs annyi aranya, hogy küldjön bárkinek is.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Szia

    Add össze az ID számaidat, majd oszd el 3-al. Ha nincs maradék, akkor az 1-es "csoportba" tartozol, és akkor a 3. napon volt nálad a piccoló, ha 1 a maradék, akkor ma, azaz a 6. napon van piccoló, ha 2 a maradék, akkor tegnap, azaz az 5. napon kellett lennie.
     
  20. *Csillagpor*

    *Csillagpor* Utánpótlás-írogató

    Szia

    Értem én amit te leírtál, de egyik nap sem jelent meg nála.
    Többször megnéztem egy napon, mivel vártam a megjelenését.
    Sajnálom már így utólag, hogy nem csináltam képernyőmentéseket, mert nem kellene az igazamat bizonygatnom.
     
    juliannakoczkas és farmerSS kedveli ezt.