Visszajelzés Különleges akciók csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem sincsen túl sok aranyam, de az nem fordult elő, hogy ne jelent volna meg a piccolo egyszer sem. Igaz, hogy csak egy napon jelent meg (az ismertető is ezt ígérte), de mindenkinek tudtam küldeni ahogy szerettem volna. létezett egy táblázat az ismertetőbe, ott is nyomon lehetett követni, hogy mikor kerül sorra a küldhető ajándékok között.
    Hidd el nekem, hogy nálad is volt, csak elsiklottál felett. Legközelebb majd nagyobb szerencséd lesz, kívánom neked :)
     
  2. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Vidd át valamelyik hibatopikba a nálad "tapasztalt" piccoló-hiányt, talán a modik tudnak segíteni.
     
  3. *Csillagpor*

    *Csillagpor* Utánpótlás-írogató

    ID: 11536935

    Nálam a maradvány érték 11 jön ki. Jól számoltam?
     
    farmerSS kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az ID-d számjegyeinek összege 33. Azt 3-mal osztva 11-et kapsz (ez a hányados), és 0 a maradék. Most ez az utóbbi érdekes (a maradék 0, 1 vagy 2 lehet; ennek alapján osztja a rendszer a három csoport valamelyikébe a farmot). Ennek alapján Te az első csoportba tartozol, azaz Nálad a Piccolo küldésének lehetősége az esemény 3. napján, azaz vasárnap volt.
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    bár kérték Tőled, hogy a Segítségkérő topikba írj ez ügyben, mégis itt írtál, ahol ritkább a Moderátori jelenlét.
    A csevegő nem alkalmas sem problémák jelzésére, sem segítségkérésre, kérlek, legközelebb a Segítségkérő topikokat keresd fel ez ügyben. Köszönöm!
    Ellenőrzésem alapján az 1. csoportba tartozol, így vasárnap volt Nálad a Piccoló a kínálatban. Az első nap Mindenki be tudja sorolni magát, hogy melyik csoportba tartozik, az első napi ajándék és a táblázat alapján. Ez nem változik menetközben, a 3 csoportnak a megadott sorrendben válik küldhetővé a 6 nap ajándéka - nem marad ki senkinél semmi:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szomszéd-ajándékozás-2024-március.24631/#post-1375821
    Így vasárnap kellett volna szólnod, ha nem volt ott a Piccoló a kínálatban ezen a farmodon, utólag már nem tudjuk a lehetőséget biztosítani.
    Megértésedet köszönöm!
     
  6. *Csillagpor*

    *Csillagpor* Utánpótlás-írogató

    Szia

    Bár kérték, de még is ide írtam annak talán oka van. Talán a játékostársak egy olyan infót osztottak meg velem, amivel kapcsolatban még szerettem volna velük egyeztetni, mert tapasztaltabb játékosok tőlem.
    Ez így is történt farmerSS játékostársam készségesen megosztott velem egy számolási folyamatot, amiről fogalmam sem volt, hogy ezt így kell számolni. Köszönöm neki itt is a segítséget.
    Majd BombadilTama segítsége alapján megtudtam, hogy melyik nap kellett volna nálam lenni a Piccoló ládának a játék alapján.
    Közben telefonom volt, és sajnos nem tudtam azonnal reagálni az írására. Neki is köszönöm a segítséget.
    Ha nem jött volna közbe egy telefon, akkor már vittem is volna a problémám a segítségkérő topikba.
    Majd tőled sem jöhetett volna, az irgum-burgum, miért itt folytattad a kommunikációt stb stb.

    De ha már itt válaszoltál nekem, akkor én is neked.
    Ha a farmerSS játékostársam által megosztott információ birtokában lettem volna, akkor vasárnap jeleztem volna, hogy nálam nem látni a ládát. De ismétlem önmagam, nem tudtam a számolási lehetőségről.
    Így mivel nem voltam az információ birtokában, elfogadom, hogy utólag nem lehet mit tenni.
    Nem is arra irányult a panaszom, hogy bármit is elvárjak, hanem sérelmeztem a láda hiányát.

    Tanultam az esetből, képernyőfotók készítése, sokat segít ha esetleg valaki valamivel nincs tisztában, hogy bizonyíthassa az igazát.

    További szép napot mindenkinek.
     
    farmerSS, -BombadilToma- és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem kell külön számolási metodika sem ahhoz, hogy megtudd melyik csoportban vagy.
    Amint írtam az első napi ajándék alapján meg tudod nézni az ismertetőben található táblázatban, hogy melyik csoportba tartozol, s máris látod, hogy melyik napon fog érkezni a Piccolo, vagy a többi ajándék.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szomszéd-ajándékozás-2024-március.24631/#post-1375821

    Akiknek ez volt a kínálatban első nap, ők tartoznak az 1. csoportba:
    upload_2024-3-6_10-36-48.png
    Akiknek ez volt első nap a kínálatban, azok a 2-es csoportba tartoznak:
    upload_2024-3-6_10-37-31.png
    Akik pedig ezt látták az első nap, ők voltak a 3-as csoportban:
    upload_2024-3-6_10-38-11.png
    De ha első nap esetleg nem nézted meg, ugyanezzel a metodikával lehet a többi napon is ellenőrizni, hogy ki melyik csoportba tartozik, csak az ismertetőben lévő táblázatot kell összehasonlítani a napi kínálatban található ajánlattal.
    Megértésedet köszönöm!
    Sajnálom, hogy lemaradtál a Piccoló küldésről ezen a farmodon.
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nagyon tetszik ez az össze állítás. Már várom a következő akciót! :D
     
    GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reméljük a következő hoz majd valami kihagyhatatlant:inlove:
     
    kakukkszegfű és Swartsch kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Mondjuk egy Piccoló ládát. Annak örülnék. :D
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én inkább valami biztosabb dologra várok... ami nem zsákba macska8) - ja és értékesebb mint a majomforgás... -bármilyen szempontból8)
    Persze a picoló szinte biztosan kínálatban marad;)
     
    kakukkszegfű és zsani_apja kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ahogy mondják:
    - Nagy választék szuper áron! :D
     
    Swartsch, -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Nem egészen egy óra van vissza az ólválogatásból.
    Nagyon jó a mostani kínálat, hisz sok olyan van benne, ami hiánypótló lehet sok farmon. Még van idő megnézni és esetleg beszerezni az algaevő harcsát, botsáskát, gyöngytyúkot, quokka lakot;)
     
    Swartsch, jófarmerlány, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    4x akkora helyet foglal , és 10x kevesebbet ér , mint a legjobb dekor . :D

    Trims’N’Roses fellépés


    [​IMG]

    5 alkalommal aratható, utána csak dekorációs elem.
    Törlés után végleg elveszik.


    Érési idő: 22:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 51 TP x farmszint
    Tárgy mérete: 2x2
    Kihelyezhető: minden területre, kivéve a felhők és a teliholdas területek
     
    Swartsch, -gyöngy-581, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Viszont előszedtek egy nagyon régi, hasonló dekort, amit 2 db 2*1 darabból kell kirakni, sőt fel is lehetett húzni.:)
    A neve ugyan az a másik dekor neve Dobverő szétcsapó:)
    [​IMG]
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én minden új item érkezésekor várom a csodát, hogy talán ismét adnak egy olyan 2x1- est, ami felmehet a felhőkre is. Sajna nem úgy jár az agyuk, mint nekem.
     
    -gyöngy-581, inanna11, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

  18. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Ez a 3 csomag nekem is tetszik, pláne, hogy a legújabb titkosak vannak benne. A felhő se rossz, és a napi láda tartalma is jó.

    Romantikaláda VI[​IMG]Kutya, Türingiai kecske, Pádovai tyúk, Igásló, Hód, Kaméleon, Szamár, Teknős, Strucc, Páva, Hiúz, Méh, Kakukk, Mosómedve, Hal, Pillangó, Egér, Lúd, Láma, Béka, Hangajuh, Öves galloway
     
    Swartsch, Sali~*.* és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az árán meglepődtem8) Persze ezt csak hallkan írom;)
    Szeretem a felhőket! a láda meg potyogni fog rendszeresen!8)
    Olyan érzésem van...:music: Januárba új játék mesterünk lett...8) S azóta változik a játék pozitív irányba:inlove:
     
    Swartsch, Synodendron és farmerSS kedveli ezt.