Visszajelzés Különleges akciók csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia Gyöngy!

    Neeee, tényleg? :D Istenem ez a rendszer, főleg ezzel a lassú szomszédbetöltéssel.

    Megjött az üzenet képzeljétek el, elutasított a párom :eek: Igaz én voltam aki belépett a farmjára és ELFOGADTAM a felkérést mégis a rendszer azt mondta el vagyon utasítva a kérelem :D Elővehetném a szép magyar cifra szótárat, de inkább jó étvágyat kívánok mindenkinek az ebédhez! :D
     
    sutimami57, kapál6, vihence és 4 más kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    sutimami57, kapál6, vihence és 5 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    sutimami57, kapál6, vihence és 2 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igazán nincs mit. Nekem beugrott, ahogy olvastam, amit írtál.
    Guru nem fog bekerülni az életben sem. Max, ha tévedek. :D
     
    sutimami57, kapál6, vihence és 2 más kedveli ezt.
  6. Csaba957

    Csaba957 Fórum hercege

    Van lehetőség a válásra, egy Moderátor segítsége kell hozzá.
     
    sutimami57 és SnéDóri kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Ahogy látom, Vidám állatos láda II- t csak egy darabot kaphatunk naponta.
    Remélem válóperes ügyvéd nem kell. :D
     
    sutimami57, kapál6, anci0915 és 2 más kedveli ezt.
  8. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    Szia,

    Visszatértek az ingyenes ajándékok, jelentkezz be újra.

    [​IMG]
     
    sutimami57, genka53, kapál6 és 3 más kedveli ezt.
  9. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Szóval mégis csak ingyenes.;):)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    NAHÁT bahama térképen lehet piros felkiáltó jeleket találni... 3 óránként...
    Jó gyűjtögetést:inlove:
     
  11. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Szia.Kérdésem mi az a felkiáltojel a bahamán?
     
    genka53 kedveli ezt.
  12. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Sziasztok,
    Szeretném megkérdezni, mert nem találom a leírást: mik ezek a felreppenő sapkák a bahán?
    Köszönöm szépen
     
  13. RueNe1357

    RueNe1357 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    A farmárudában megjelentek új tételek, amiket ilyen téglalap alakú valamikért lehet megvenni. Azokat hol lehet szerezni?
     
    Marcsifarmja és Enikő65 kedveli ezt.
  14. .dina1.

    .dina1. Törzsjátékos

    Baseballsapkát azt meg kell venni?
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam tenyésztésből jön.... kb minden második tenyésztés ad
     
    SnéDóri és .dina1. kedveli ezt.
  16. Enikő65

    Enikő65 Fórumprofi

    Ha kis kunyhók jobb oldalára kattintasz elvisz a feladathoz ahol a nyeremény.
     
  17. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam is megjelentek. Lehet, hogy megjelenítési hiba? xD
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.26
    marcsi5556 kedveli ezt.
  18. .dina1.

    .dina1. Törzsjátékos

    Köszönöm:D
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Nekem bekerült a raktárba. Mindenből egy. Mi lehet vajon?
    De érdekelne az is, hogy mihez kell baseballsapka? A Bahán mosr röpködött. Nem találok hozzá eventet.
     
    genka53 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szívesen:inlove:
    Viszont azt nem találom mire lehet majd beváltani a kémengedélyt:oops:
     
    .dina1. kedveli ezt.