Küldetések, megrendelések kérdései ( kezdők és haladók részleg )

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -greycat-

-greycat- Junior szaki

Köszönöm. Titkon SEM reméltem, h. csp-t ad... Ezért felejtős.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.6.20
  2. FeherCapa8

FeherCapa8 Fórum-zöldfülű

--megcsinaltam a repulost de a felhobe nemtudom kitenni az ikont,nem talalom sehol.hova tette hol talalom

3. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia
    Ha végigértél mind az 5 pályán, akkor birtokodba került az 1. futam végén a Rozsdás bambuszvillám dekorációs elem. Az az alap dekor.
    A 2., 3., és 4. futam végén megkaptad hozzá a 3 db fejlesztést, és az 5. futam végén a felhősort, mint főnyereményt.
    A Rozsdás bambuszvillám a fejlesztésekkel együtt bekerült a váza ikon alá a menüdbe, a felhő pedig ott himbálózik a paszulyon.
    A Rozsdás bambuszvillámot kiteszed bárhová üres helyre, felrakod rá egyenként a 3 fejlesztést, ekkor válik Bambuszvillámmá.
    Törlöd, és elballagsz a paszulysorra, ott a felhőn a fejlesztett dekort már fel tudod rakni, melléje az üres felhőpamacsokra pedig a menüdből, területileg azonos dekorokat kell feltenned, hogy a felhő aktiválható legyen.

https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2020-június.19668/#post-1108109

Kuzdern és .barbi1. kedveli ezt.
  4. vörösaszony

vörösaszony Járnitanuló

Sziasztok! Végeztem a mostani repülős eventtel de nem tudom aktiválni a felhősort, mert a 2x2-es kitehetőm nincs a készleten. Ezt nem értem.

5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia vörösaszony!
    A "nincsen készleten" hibajelzés azért van, mert először össze kell építeni a dekort, és úgy kell felrakni a felhőre.
    Az első futam végén kapott, és ezáltal a menüdbe került a Rozsdás bambuszvillám dekor.
    Ezt kiteszed bárhová üres helyre, felrakod rá egyenként a 3 fejlesztést, ekkor válik Bambuszvillámmá.
    Törlöd, és így már fel tudod rakni a paszulysorra és melléje az üres felhőpamacsokra pedig a menüdből raksz fel dekorokat, hogy a felhő aktiválható legyen.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. vörösaszony

vörösaszony Járnitanuló

Köszönöm szépen.

7. orska1106

orska1106 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    A kreatív kókuszkopasztóval termelt kebelkosarakat szeretném leadni a Gazdakörben a hozzá tartozó feladatban. Utána olvasgattam, és elméletileg kéne lennie egy Kókuszdivat nevű feladatnak, de nekem nem jelenik meg a feladatok között. Segítenétek légyszi, hogy mit bandzsíthattam el?
    Előre is köszi a választ!

8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia az alábbi linken találod a gazdaköri feladatokat, itt körül tudsz nézni felőlük:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/#post-46129
    Ennek a gazdaköri feladat megjelenésének feltétele, a majomtenyésztés szobrának a kiváltása. (Maja majmok szentélyében, 3. kamra felső sorában van)
    Az alap Kreatív kókuszkopasztó műhelyt ki lehet váltani a műhelyben a majom szobor kiváltása után már, de semmilyen fejlesztést már nem addig, amíg a majomtenyésztés joga nem áll rendelkezésre.
    Ugyanígy a majom szobor kell a makitomboló ól megvásárlásához, de a színes fejlesztések nem érhetők el addig, míg maga a majomtenyésztés szobra kiváltatlan.

9. Biborka73

Biborka73 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Mikortól lehet kézigyalu felreppenőre számítani? Amik a raktárban vannak szerszámos ládák szerszámok xxl stb azok bontása közben is röppenhet? Köszönöm a választ előre is!

10. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A Pocoktenyésztés kezdetétől már lehet számítani az új barkács-kellék felröppenésére, a kézi gyalura.

Igen, az eszköztárban, a bal oldali menüben (ládika-váza ikon-elhasználódó részleg) a bontatlan szerszámos ládák nyitásából érkezhet
    ez az új barkács.

11. Cicafiú70

Cicafiú70 Utánpótlás-írogató

"Sir Mók
    Új megrendelőként érkezik játékba.

A megrendelő tulajdonságai:

• 151. szint feletti farmos növényeket kér.
    • Minimum 120, maximum 350 db-ot."
    Én kiváltottam. Már napok óta csak tönke búzát kér. Miért nem kér más farmos növényt is? Nem lehet ezt megváltoztatni?

12. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Sajnos nincs módunk semmilyen formában befolyásolni a vevők igényeit.
    De ha egyszer kiszolgálod van esély, csak esély hogy a következő alkalommal mást fog kérni.

De ez függ a szintedtől is! Ha a 151 közelében vagy még nem túl nagy a választék amiből kérhet. Minden szintlépéseddel bővül az általa kérhető növények fajtája.

13. peti.pepe.2000

peti.pepe.2000 Aktív író

Sziasztok! Olyan kérdésem volna, hogy melyik gazdaköri küldetésből lehet a kacsakata, tubó, és szupertrágya mamutfát megszerezni?
    Köszönöm a válaszokat.

14. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Az alábbi gazdaköri küldetésekben találsz mamutfákat:

Szupermamutfa a Zsibongó pillangók gazdakörben (201. szinttől érhető el)
    Turbó mamutfa A hobbikertész gazdakörben (207. szinttől érhető el)
    Kacsa Kata mamutfája az Egy borsónyi munka gazdakörben (204. szinttől érhető el)

15. peti.pepe.2000

peti.pepe.2000 Aktív író

Köszönöm a gyors választ!

16. gyongyvirag5

gyongyvirag5 Járnitanuló

A farmáruda állandó része most üres, szerintetek ezzel mi van most ?

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

gyongyvirag5 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. gyongyvirag5

gyongyvirag5 Járnitanuló

19. scarlett-21

scarlett-21 Utánpótlás-írogató

Szép vasárnapot!
    Szeretném megkérdezni melyik gazdaköri feladatban van ólbevételi bónusz! Mintha rémlene, hogy van ilyen feladat!
    Köszönöm előre is a segítséget!

20. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Találtam néhányat:
    Manta-Man
    A macsek közbelép
    Titkos recept 3.
    Viva la paradicsom!
    Mosómedvék a pácban
    Megrázó álom
    Leküzdeni a rossz időt

Havasi_Gyopár, -sáRa912- és Kuzdern kedveli ezt.