Küldetések, megrendelések kérdései ( kezdők és haladók részleg )

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -greycat-

-greycat- Junior szaki

Köszönöm. Titkon SEM reméltem, h. csp-t ad... Ezért felejtős.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.6.20
  2. FeherCapa8

FeherCapa8 Fórum-zöldfülű

--megcsinaltam a repulost de a felhobe nemtudom kitenni az ikont,nem talalom sehol.hova tette hol talalom

3. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia
    Ha végigértél mind az 5 pályán, akkor birtokodba került az 1. futam végén a Rozsdás bambuszvillám dekorációs elem. Az az alap dekor.
    A 2., 3., és 4. futam végén megkaptad hozzá a 3 db fejlesztést, és az 5. futam végén a felhősort, mint főnyereményt.
    A Rozsdás bambuszvillám a fejlesztésekkel együtt bekerült a váza ikon alá a menüdbe, a felhő pedig ott himbálózik a paszulyon.
    A Rozsdás bambuszvillámot kiteszed bárhová üres helyre, felrakod rá egyenként a 3 fejlesztést, ekkor válik Bambuszvillámmá.
    Törlöd, és elballagsz a paszulysorra, ott a felhőn a fejlesztett dekort már fel tudod rakni, melléje az üres felhőpamacsokra pedig a menüdből, területileg azonos dekorokat kell feltenned, hogy a felhő aktiválható legyen.

https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2020-június.19668/#post-1108109

Kuzdern és .barbi1. kedveli ezt.
  4. vörösaszony

vörösaszony Járnitanuló

Sziasztok! Végeztem a mostani repülős eventtel de nem tudom aktiválni a felhősort, mert a 2x2-es kitehetőm nincs a készleten. Ezt nem értem.

5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia vörösaszony!
    A "nincsen készleten" hibajelzés azért van, mert először össze kell építeni a dekort, és úgy kell felrakni a felhőre.
    Az első futam végén kapott, és ezáltal a menüdbe került a Rozsdás bambuszvillám dekor.
    Ezt kiteszed bárhová üres helyre, felrakod rá egyenként a 3 fejlesztést, ekkor válik Bambuszvillámmá.
    Törlöd, és így már fel tudod rakni a paszulysorra és melléje az üres felhőpamacsokra pedig a menüdből raksz fel dekorokat, hogy a felhő aktiválható legyen.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. vörösaszony

vörösaszony Járnitanuló

Köszönöm szépen.

7. orska1106

orska1106 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    A kreatív kókuszkopasztóval termelt kebelkosarakat szeretném leadni a Gazdakörben a hozzá tartozó feladatban. Utána olvasgattam, és elméletileg kéne lennie egy Kókuszdivat nevű feladatnak, de nekem nem jelenik meg a feladatok között. Segítenétek légyszi, hogy mit bandzsíthattam el?
    Előre is köszi a választ!

8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia az alábbi linken találod a gazdaköri feladatokat, itt körül tudsz nézni felőlük:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/#post-46129
    Ennek a gazdaköri feladat megjelenésének feltétele, a majomtenyésztés szobrának a kiváltása. (Maja majmok szentélyében, 3. kamra felső sorában van)
    Az alap Kreatív kókuszkopasztó műhelyt ki lehet váltani a műhelyben a majom szobor kiváltása után már, de semmilyen fejlesztést már nem addig, amíg a majomtenyésztés joga nem áll rendelkezésre.
    Ugyanígy a majom szobor kell a makitomboló ól megvásárlásához, de a színes fejlesztések nem érhetők el addig, míg maga a majomtenyésztés szobra kiváltatlan.

9. Biborka73

Biborka73 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Mikortól lehet kézigyalu felreppenőre számítani? Amik a raktárban vannak szerszámos ládák szerszámok xxl stb azok bontása közben is röppenhet? Köszönöm a választ előre is!

10. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A Pocoktenyésztés kezdetétől már lehet számítani az új barkács-kellék felröppenésére, a kézi gyalura.

Igen, az eszköztárban, a bal oldali menüben (ládika-váza ikon-elhasználódó részleg) a bontatlan szerszámos ládák nyitásából érkezhet
    ez az új barkács.