Küldetések, megrendelések kérdései ( kezdők és haladók részleg )

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -sáRa912-

-sáRa912- Utánpótlás-írogató

Köszönöm a segítséget!

Kuzdern kedveli ezt.
  2. mesti5858

mesti5858 Fórum-zöldfülű

Sziasztok !!Egy félrekatintás miat nem fogadja el a hitelkártyámat a játék.Azt irja ki hogy saját kérésemre sztonózva lett,válaszak másik fizetési modot.Nem tudok mivel csak ez a kártyám van.Régota játszom de ilyen nem fordolt elő.A suporba nem tudok írni mert nincs olyan lehetöség hogy kérdezni tudjak !!Segítségeteket előre is köszönöm !!

3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Pedig a Support tudja csak megoldani a problémát, azonban a probléma megadásánál NE a probléma a megrendeléssel opciót válaszd és akkor nem a payment supportos űrlaphoz kerülsz, hanem hozzánk, a magyar supportra ahova tudsz írni.
    Azt viszont tudnod kell, hogy minimum 1 hét az ügyed átfutási ideje, így ha olyat szeretnél vásárolni akkor sajna más fizetési mód után kell nézned amíg nem orvosolják a problémádat.

4. mesti5858

mesti5858 Fórum-zöldfülű

Köszönöm .Megprobálom !!

5. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Sziasztok!Nem tudom remélem jó helyre írom!Az érdekelne,hogy a gazdakörben mely feladatok adnak farmaranyat!Azokat tudom,ahol tenyészállatokat kell beadni,engem a többi érdekelne...Előre is köszönöm a segítséget!

6. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Itt nézelődj, keresgélj: https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/

7. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Kedves Othep!Köszönöm az infót!:)

Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  8. zodolo

zodolo Fórum-zöldfülű

Hali.Az elöbb vásároltam egy kis horgászok öröme kosarat hát nem sok örömöm volt benne a szupertrágya 50 db.az meg van de az L es csaliláda valahol kallódik

9. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A játékablakban nem láthatóak a kosár vásárlásból kapott csaliláda L

A váza ikon alatt, elhasználódó fülön, a többi láda között találod meg.

10. Theeme

Theeme Haladó

kérdezném hogy a most menő vizimánia eventnél miért vannak a felhősorok lelakatolva?-már nem lehet őket kiváltani? A gyöngyök mennyisége meg van hozzá.

11. Othep

Szia.

Elvileg az első felhő buborékja már kipukkasztható, ha megvan a 6 Ritka gyöngyöd hozzá.
    Sokak szerint azonban a 2. felhő értékesebb, ezért lehet, érdemesebb vele várni, nehogy véletlenül 12 gyöngynél kevesebb gyűljék össze.
    Vízmánia felhősor 1 buborékja a 16-os buborékon keresztül érhető el.
    Vízmánia felhősor 2 buborékja a 4-es buborékon keresztül érhető el.

Kérlek, döntésed előtt tanulmányozd át az event ismertetőjét: https://board-hu.farmerama.com/threads/vízmánia-eventeken-átívelő-pecás-event.19770/

12. Theeme

Theeme Haladó

Eddig szabad volt a buborék-gondoltam várok még vele,de most lakat alatt van és nem váltható ki a felhősor

13. Othep

Szia.

A 2. felhő még lakat alatt van, mert azt csak a Tengeri varázslat event idején tudjuk majd kipukkasztani.
    Ha rendelkezel legalább 6 gyönggyel, az első felhő már lakat nélkül van, elérhető. (Sárga halacska mellett).
    Utólag nem zárul vissza semmi.
    Tudnál képet mutatni arról, hogy nálad zárva van?

14. ERzsike2011

ERzsike2011 Junior szaki

Sziasztok ! Prémium gazda vagyok , ha megveszem a turbómalmot az plusz 30nap vagy az idő kevesebb keverésnél ? Köszönöm !

15. karesz

karesz Junior szaki

Amíg prémium gazda vagy a túrbómalom előfizetés benne van a csomagba, ha veszel hozzá, az + 30 nap.

16. TOPI41

TOPI41 Fórum ismerője

Kérem árulja el hogy hogy lehet az iránytüket megszerezni Válaszod köszi

17. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia TOPI41!
    Iránytűt a Vízisís látványosságok eventben lehetett szerezni.
    Annak időtartama: 2020. július 30. (csütörtök) 14:00 órától 2020. augusztus 4. (kedd) 14:00 óráig tartott.
    Ebből következik, hogy már nem lehet iránytűt szerezni sehonnan.

18. TOPI41

TOPI41 Fórum ismerője

Mind a két vizisit meg csináltam de iránytüt onnan sem kaptam Akkor most mi lesz ? A felhősorra is kész lettem

19. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia TOPI41!
    A VÍZMÁNIA átfogó event, amely 2020.július 22. 14:00 -tól 2020. augusztus 21. éjfélig tart, egy pecázós event.
    Az alábbi 4 eventből tudunk hozzá kellékeket szerezni:
    1. Medencecápa-sztorik (2020. július 22- július 29. eventes területen volt, ültetős event) - Síp event kellék;
    2. Vízisís látványosságok (2020. július 30. - augusztus 04. farmon és szigeten, ültetős event) - Iránytű event kellék;
    3. Kókuszparti nyaraló (2020. augusztus 05.-augusztus 11. tenyésztős event) - Csikóhal zseton event kellék;
    4. Tengeri varázslat (2020. augusztus 12.-augusztus 19. Baha ültetvényen ültetős event) - Cuki medúza event kellék.
    Mint ahogy előtte is írtam neked, csak a második eventből lehetett iránytűt szerezni, ami már múlt héten lezárult.
    Aki megcsinálta az eventet mindenkinek azonnal jóváírta a rendszer a kapott nyereményeket, így az iránytűket is.
    Ha megcsináltad az eventet, és még nem adtad be a Vízmánia eventbe a buborékokhoz, akkor az látszik az eventablakban, (csak akkor nem nulla, mint a képen).
    upload_2020-8-11_15-18-9.png
    Ha ellenőrzést kérsz a farmodra, akkor kérünk farmnevet és ID számot.

20. TOPI41

TOPI41 Fórum ismerője

TOPI41 ID4583338