Küldetések, megrendelések kérdései ( kezdők és haladók részleg )

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sünci1

    Sünci1 Fórum-zöldfülű

    Szia! Egy régebbi(több) felhősor után érdeklődnék. Szeretném megcsinálni a "Teleholdas éj " sorozatot ,de a babon csak az 1-est találtam . Legyszíves segíts hogy hol találnám meg ezeket a felhősorokat,előre is köszönöm. Tisztelettel Sünci1 gazda ID 53041319
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    gazdaköri feladatok tartoznak a Teliholdas felhősorokhoz:
    - Rémséges üzlet feladatsorból lehet megszerezni a Teliholdas éj felhősor 2-t:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-telihold-event.3019/#post-360443
    - Trutyis tisztító gazdaköri feladatból lehet megszerezni a Teliholdas éj 3 felhősort:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/page-9#post-1007117
    - Ihlető holdfény gazdaköri feladatból lehet megszerezni a Teliholdas éj 4 felhősort:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...újdonságai-2019-október-2.18717/#post-1040738
    Sok sikert a feladatokhoz!
     
    Sali~*.* és _Ilona49_ kedveli ezt.
  3. Sünci1

    Sünci1 Fórum-zöldfülű

    Szia , megint én vagyok :cry: Segítséged alapján megtaláltam a gazdaköri küldiket,de a babon (felhősor ) nem találom meg ahova kitehetném a kirakósokat...... BALFÉK LENNÉK?? o_O ID53041319
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a felhőket akkor fogod megkapni, ha az adott gazdaköri feladatokban készen vagy a megfelelővel, a felhő mindegyiknél az utolsó szint Gyémánt feladatában van (ehhez teljesíteni kell minimum minden szinten az Ezüst feladatot, és az utolsónál még az Aranyat is, akkor tudsz a Gyémántba beadni
    Ellenőrzésem alapján:
    - a Rémséges üzlet és a Trutyis tisztító gazdaköri feladatokat még el sem kezdted
    upload_2024-3-1_14-6-55.png
    - az Ihlető holdfény feladatból pedig még pont az a Gyémánt hiányzik, ahol a felhősor a jutalom, ehhez még hiányzik 414 db Korallgombád:
    upload_2024-3-1_14-3-19.png

    Ha készen vagy a Gazdakörivel, akkor a Paszulyon az alábbi módon tudod a felhőt megtalálni:
    - összes felhősor kiválasztása esetén a keresőbe beírod a felhősor nevét, vagy legalább elkezded a nevét begépelni:
    upload_2024-3-1_14-8-50.png

    - vagy kiválasztod a befejezetlen felhőket és azt végiglapozod:
    upload_2024-3-1_14-9-31.png
    természetesen itt is van lehetőséged a keresőt alkalmazni.

    Sok sikert!
     
    Sali~*.*, aida2330 és klé79 kedveli ezt.
  5. JaniKlari

    JaniKlari Utánpótlás-írogató

    Szia! Lenne egy kérdésem, Necronomicon-hoz hogy lehet hozzájutni ?

    Előre is köszönöm !
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Necronomicont a Tintahal terményes ólja adja. A Városban a Műhelyben tudsz készíteni belőle, 2023. májusban került a Játékba, teliholdas terményes ól, ott tudod kihelyezni.
    Itt olvashatsz róla bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-8#post-1272641
    A most zajló eventben megszerezhető dekor is adja, a Cicabukfenc (+)
     
    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. pokocska

    pokocska Utánpótlás-írogató

    az volna a kérdésem hogy a mangó lassi kitevöt levették a kerékröl,
    mert már vagyy 100 at pörgettem és semmi igy azt a fehöt nem tudom használni
    de visszont xxl es fám vagy ezer db
    údv?
     
  8. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    A mangó lassi fürdő dekor nem került még le a kerekkerékről.

    Mini-Event - Party pörgetés akció új főnyereménnyel - 2023. június | Farmerama HU

    Most a Legforróbb fürdő dekor került le a kínálatból.
     
    Luminary, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  9. JaniKlari

    JaniKlari Utánpótlás-írogató

    Othep, Luminary és Sali~*.* kedveli ezt.