Küldetések, megrendelések kérdései ( kezdők és haladók részleg )

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia TOPI41!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy a Vízisís látványosság eventben mindkét oldalon eljutottál a 68. sorig.
    Ezáltal két iránytűt megszereztél, amit be is adtál a feladatba, és ezzel már hozzájutottál a Vízmánia felhősor 1.-hez, ha pecázásból meglett a 6 db gyöngyöd, amit a felhőhöz be kellett adni.
    Ami ebből az eventből még szerezhető lett volna, további két iránytű. Ezekkel egy bónuszládát és egy újabb csaliládát kaphattál volna, de mivel nem lett meg a másik két iránytű, ezeket már nem kaptad meg. Ettől még az első felhőd megvan.
    Feldíszítetted már a paszulyon?
    A második felhőhöz már nem kell iránytű, mert annak az ideje már lejárt.
    Ahhoz nem kell más, mint újabb 6 gyöngy, és minimum 2 db Cuki medúza, amit a holnap kezdődő (2020.08.12./14:00) eventben tudunk megszerezni.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Theeme

Theeme Haladó

Most is lakatt alatt van mindegyik felhősor kiváltása.Kérdezném ,hogy hogyan lehet képernyőről mentést készíteni.ha sikerül képet küldök róla.Vagy adjam meg az ID számom az segít?

3. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Az ID számod alapján ellenőrizni tudjuk, hogy mi lehet a probléma.
    Kérlek, hogy a farmnevedet is add meg az ID mellé.

4. Bandrea1974

Bandrea1974 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! az lenne a kérdésem hogy a kívánságfa terméke a kívánság....ez mi???hogy lehet felhasználni?????köszi előre is! Üdv

5. Wellwisher

Szia!

A Kívánságfa termése a kívánság.
    Ugyanúgy kezelendő, mint bármely fa termését.
    A felhasználási lehetőségei is megegyeznek más fák termésének a felhasználhatóságával.
    Gazdaköri küldetések kérhetik, akár eventek beadási feltétele is lehet, de később megjelenhet táp összetevői között is.
    Akár értékesíteni tudod a piacon is a megtermelt terméseket.

KépNévSzükséges szintÉrési időTPTermés neveTermés pajtaértéke
    [​IMG]Kívánságfa3.20:00 óra360kívánság730

https://board-hu.farmerama.com/threads/titokzatos-csemete-rejtelmei-farm.2114/page-2#post-1121062

-julcsi13-, vcsaba18 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. zsjudit

zsjudit Fórum hercege

sziasztok! egy kicsit le vagyok maradva.a diótörőt mi adja? köszi köszi megtaláltam!

7. Wellwisher

Szia!

A Diótörőt a rák új, terményes ólja adja.
    Ahhoz, hogy ilyen gyárat építhess a műhelyben először a Maja Majmok szentélyében ki kell váltanod a rák hozzáférési jogát.
    Ezt annak ellenére meg kell tenni, hogy már rendelkeztél ezt megelőzően ráktavacskával.

Ugyanis a ráktavacska esetében változás történt.
    Mivel rózsaszín fejlesztést és terményes ólat kapott, ezért áthelyezték a hozzáférhetőségét a Maja majmok szentélyébe.
    Az itt kiváltott joggal már ki tudod helyezni a meglévő és a megnyert ráktavacskádat is.
    Továbbá Diótörőgyárat (a rák terményes ólja) is tudsz építeni a műhelyben.

Diótörőgyár
    Elérhető: Műhelyben megépíthető, ha a 9. kamrában a rákot kiváltjuk
    Megépítéséhez szükséges 450 fa, 14 kézi gyalu, 30 ásó, 40 kalapács
    Érési idő: 18:00 óra
    Termény: 1 db Diótörő [​IMG]
    Tapasztalatpont: 440 TP
    Trágya mennyisége: 4 db
    Kihelyezhetősége: Bahama sziget, Eső erdő, Zuhatagok szigete
    Etetéséhez 1 db ráktáp + 1 db rák szükséges
    Tárgy mérete: 2x2
    Pajtaértéke: 1587 CSP

A részletekről itt találsz információt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-szigeten-2020-szeptember.19912/#post-1123446

8. zsjudit

zsjudit Fórum hercege

nagyon szépen köszönöm,megtaláltam.

9. Gabesz72

Gabesz72 Fórum-zöldfülű

Üdv.
    1560655070 vásárlásból a farmmunkás kicsit késik.Remélem itt tudnak segíteni!

ID:2157896

10. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrizte:
    Az általad vásárolt csomagban Tenyésztő robot munkást kaptál, az meg is érkezett a farmodra.
    Minden más tartozék is bekönyvelődött rendben.

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Gabesz72

Gabesz72 Fórum-zöldfülű

Hálás köszönetem érte.Akkor majdcsak előkerül,talán stilisztikai bugom van és csak én nem látom:)

Csodás napot:)

Kuzdern kedveli ezt.
  12. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

A csomagban kapott (720 óra) Tenyésztő robot munkásod a Tenyészterepen funkcionál 2020-10-06-án 12:19:37 óráig - (ez 31 nap egyébként, de a +1 nap azért van, mert Munkáskupont is használsz.)
    A többi munkásod (benne egy napi tenyésztős is) a 24 órás kupon aktiválásából van.
    Nem kaptál most, csak Tenyésztő robotot, ebben a csomagban.

Kuzdern kedveli ezt.
  13. -julcsi13-

-julcsi13- Utánpótlás-írogató

Sziasztok
    Tegnap vásároltam egy Süntojást de sehol sem találom.
    Tudnátok segíteni? / ID26020845 /
    Előre is köszönöm.

14. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ezen a farmon nem történt süntojás vásárlás. (Nem is lett volna rá elegendő a farmarany készleted.)

zsani_apja kedveli ezt.
  15. böbe4948

böbe4948 Fórummogul

Sziasztok! Tegnap óta ez jelenik meg a Farmera bekapcsolás előtt. Nem tudom leforditani. Tudna nekem valaki segiteni? Köszi előre is a választ.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.9.20
  16. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ahogyan ide, úgy a fordítóba is bemásolhattad volna, és egyből rájöttél volna, hogy a sütikről szóló tájékoztató ami kötelező eleme a weboldalaknak.
    Ez pontosan az.

17. böbe4948

böbe4948 Fórummogul

Sajnos nem sikerül a google forditóba bemásolni. Csak ugy tudtam volna ha kézzel kiirom a német szöveget és ugy beirom a forditóban. Azárt köszönöm a választ.

18. -julcsi13-

Előtte 150+10 farmaranyat vettem ajándék szupertrágyával 899 forintért

19. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Valami nem kerek a storyban.
    Erről a farmról van szó?

UserId:26020845
    UserName:-julcsi13-

Ezen 23.-án vettél utoljára 55 FA-t, azóta ezen FA mozgás nem történt.

20. -julcsi13-

Igen. Szerintem sem kerek, úgyhogy "megyek" a netbankba és utána nézek.Köszönöm a válaszokat.