Kakukk utánpótlás event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 25.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Döbbenetes! Én meg sem nézem, mi minden porosodik a pajtában. Van és kész. Biztos mérgelődnék a fölöslegesen megszerzett "kacatok" láttán, pedig én sokat hajtogatom: nem mérgelődni, kikapcsolódva önfeledt örömmel játszani, mert ugye ez csak játék.
    Valaki nem is olyan régen, még a hölgy idején megjegyezte, biztos nem játszanak már a BP-nél, mert különben tudnák, mi is a probléma, merre kellene, - természetesen az üzleti szempontokat is figyelembe venni, - fejleszteni, "terelni" a játék menetét, stítusát, tartalmát, bárminek is nevezhetném most.

    Ez a kakukkos event is lehetne érdekes, izgalmas és ösztönző, de hogy' egy kakukk hasalji tolla alól kilógjon a lóláb, mint harmadik alsóvégtag...:oops: Ezt egy rosszul elsült erőszaknak sem tudnám már nevezni. Sokan vagyunk úgy, hogy ami értelmes dolog, arra több-kevesebb összegeket áldozunk, és nincs keser-édes, a dolgokon könnyen átlátó sajnálkozás az arcunkon, hogy no már ez is a zsebünkre menne, mert ugye mi sem estünk anno a fejünk puha felére.

    Én nem szoktam nagyon utána számolni, mit hogyan ültessek, (a fórumon úgyis megmondják az okos játékostársaim ;)), hogy minél hamarabb kész legyek, mert úgyis kész leszek. (Egy alkalom kivételével: taktikai hiba.) Az előző kakukknál is így jártam, "betáraztam" kezdésre az ólakból, és annyi alap kakukkom lett, hogy elég lesz még a 10. kakukkosra. (Csak vicc volt, nehogy a BP felé továbbítva legyen...)
    Továbbra is izgatottam várom a következő eventet, és a következő hírlevelet. Végtelenül optimista, és bizakodó vagyok. :)
     
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jól kell adja, hogy 90 szupertápból 102 puha kakukkot elő tudjunk állítani s akkor még mindig nullán leszünk, csak játszadoztunk egy kicsit. A felhasznált kakukkot nem számítom, mert az csak száll. :D Igaz, nálam még azt sem csinálja, mert nem volt időm délután ólakat kirakni, most meg teljesen feleslegesnek tartom. :) Azért van kakukkom tartalékban még 2015-re is. :D
    Már a no kérem szépen után is sejtettem, hogy baj lesz, de azt hogy ekkora, nem. :D Ahhoz hogy a hozzászólásod megemésszem, már túl késő van. :D A kedvemért tegye már fel a kezét, aki ezt végigolvasta s meg is értette. xDxDxD

    Amúgy tanuljuk már a drukkolást, szükség lesz rá a Top 500-nál. :D
    Köszi Pityu! Ezt még én is értem. :D
    A belekezdeknél tartok én is, aztán meglátjuk. Az ezüstökön megyek végig, 2 punkakukkom már van, 2-t meg hátha kapok ugrásból. Kevés az esély rá, de az a bizonyos reményhal ott van. :D
    Holnap én is megnézem, nálam mi van, de ez a szám döbbenetes.
    Nyugodalmas, jó éjszakát kívánok Mindenkinek!
     
  3. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Ez az igazi áldás, hogy mindig van hová fordulnom a bajban - egy kis segítség a Pletykagangról átcsempészve kéz alá azok sokaságának, akik tanácstalanok, mit is reagálhatnának erre (nem kell mást tenni, csak egyszerű Copy-Paste):
    [IDÉZET]Én is, én is!! [​IMG][IDÉZET VÉGE]
    xD:p
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.14
  4. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Ismerős... xD (És nem gondoltam volna, hogy ekkora sikert arat.)
    Csak hogy megadjuk a választási lehetőséget a többieknek:p:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.14
  5. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    :D A kedvemért tegye már fel a kezét, aki ezt végigolvasta s meg is értette. xDxDxD

    [​IMG][​IMG][​IMG] xDxDxD Ez a nap is jókedvűen indul...
     
    _Cygnus_, Pharmer500#2, georga06 és 2 más kedveli ezt.
  6. PityuGeri

    PityuGeri Fórummogul

    Én is már nagyon jól vagyok, jó reggelt mindenkinek! :D [​IMG]
    Én ezt tegnap este meg tudtam emészteni, még volt annyi sütnivalóm xD
    Piros és ++ ólak kirakva az öröm-bódottághoz, szép napot mindenkinek! :)
     
  7. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    684 szupitápom,5836 kakukkom,3 puha,3 füles,13 maszkos és 2 punkakokkom van,azt hiszem belevágok és mazsolázva csinálom az eventet.Nagyon édes a kitehető,az is kéne,a piros ólakat a boldogság kedvéért raktam ki tegnap,rá is csodálkoztam milyen szépecskék.Néhány strucc korcsolyázik még a farmon,szeptember lévén csöppet morbid,de ma reggel ezt is megmosolyogtam.Így jól indult a napom. :DTúl sok időm nem lesz hét végén,valószínűleg hétfőn zavarom le a tenyésztést,az időbe így is belefér.Mindenkinek bőséges ikerszülést kívánok.;)
     
  8. Kovács_Tamás_[Tomk_]

    Kovács_Tamás_[Tomk_] Junior szaki

    A 6. szintre titokólat tenni? A képregény eventben is volt titok ól 3 db, lett belőle 1 jáorszarvas ól, 1 macska, meg ha jól emlékszem egy retró+ hód, mindez 90. szinten. (A hétvégén már 91. szintű leszek 500 e tp kell hozzá :D:p) Az előzőben megszereztem a rózsa nyulat, piros angórát és piros birkanyírót. Ha jól emlékszem közel 500 szupertápot használtam el. Itt a rózsa kecske nem igazán vonz, megvagyok a naranccsal is, kecsketejüzem helyett kecsketejfa van kint a farmomon, így a kecskék száma is szépen növekszik napról-napra. Most meg csak 310 szupertápom van, azért úgy gondolom a party pörgetésekre benevezek az eventben.;)
     
    Jucus19 és agi967 kedveli ezt.
  9. hugi0913

    hugi0913 Törzsjátékos

    Fúúúúha, nagyon durci leszek ha eltűnik, 1 pun-kakukk kell még a rózsa nyuszimhoz!
    Ha nem lesz bent, buktam 350 tápot és még nyulam sincs... akkor aztán robbanok xD

    Amúgy szerintem egyre jobban alakul ez a feladatsor :) Nekem össze van gyűjtve, hogy mennyi kakukk kellett az előző kettőhöz, össze lehet hasonlítani a mostanival :)
    [​IMG]

    Szia PityuGeri! Most olvasgattam vissza a fórumot. Tetszik a "kimutatásod". Egy észrevételem lenne. Nekem is össze van gyűjtve a 3 kakukkos kakukk szükséglete, de a másodikhoz - szerintem - 3x4, azaz 12 db punkakukk kellett. Bocs, ha tévedtem. Szép napot!
     
    mária4702 kedveli ezt.
  10. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Csak az a kérdés,hogy milyen érésidejűek lesznek a titokólak.Az ismertetőben nem láttam.Mert ha 8 órás,akkor lehet belőle akár kakas is.Nekem szoktak a titkos dolgok jót is produkálni.Meglátom,hogy fognak ugorni a babyk.Cserenapon is jól jöhet a rózsa ól,ha nem akarod kirakni.A szintlépéshez meg előre gratulálok. :D;)
     
    Kovács_Tamás_[Tomk_] kedveli ezt.
  11. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! Hát, ahogy a táblázatot nézem, a 381 szupitápommal a kakukk reménytelen.:oops:
     
  12. Bözse

    Bözse Rutinos

    Jól értelmezem, hogy most 3 kakukkos feladat jelenik majd meg?:oops: Az elsőbe belefogtam, de nem teljesen végeztem ki:(, bár általában csinálom amíg van belőle akár csak 1 is. A másodiknál nem voltam a gépem hosszan tartó betegeskedése miatt:cry:. A sikeres gyógyulás után nem akartam még az olvasással is bosszantani utólag magam, hogy miről maradtam le:mad:. Így abszolút nem vagyok képben. Már másnál is láttam, hogy vmi előző nyeremény ólra hajt, de gondoltam csak megépíti magának. Most akkor vki felhomályosítana, mert én nem az erdőben bolyongok, mint Nóci, hanem a ködben. Kiáltsatok már, hogy merre is kell mennem, hogy kint legyek a tejfölből!xD
     
    agi967 kedveli ezt.
  13. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Szia!Rózsa nyúl ól volt a nyeremény és piros birkanyíró meg piros angórasimogató.
     
  14. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Szia:)
    Soha semmi nem reménytelen. Próbáld ki, és majd meglátod! Bejöhet, hogy sikerül ennyi táppal is. Én pl. mindig azt csinálom, hogy kirakok egy területre annyi tenyészólat, amennyit csak lehet és egyféle állatot rakok egy-egy körben mindig az ólakba.
    Először a kakukktojást ennél az eventnél. Egészen addig, míg lesz annyi, hogy a következővel is meg tudom tölteni a telepeket. Ezzel a technikával álltalában már mire a 3. fejlesztett állatkáig eljutok megadja a kegnagyobb fejlesztést is mindig amennyi kell a feladatba!
    Próbálkozni kell!
    Szorítok Neked, ne add fel már előre!
    Menni fog, mert azt szeretnéd sikerüljön!
    Hajrá:)
     
    kekmaci75, nemethpgabi, PityuGeri és 3 más kedveli ezt.
  15. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Na jó, megpróbálom, de ha nem sikerül, mérges leszek.:mad:xD:mad:xD
     
    kekmaci75 és kukac42 kedveli ezt.
  16. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Az nem baj! A boomot várd meg!
    Boom nélkül nem éri meg kakukkolni:)
     
    gyongyvergazda kedveli ezt.
  17. melindalove81

    melindalove81 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Összeírtam és még néhány színes ólat meg szeretnék építeni,ezekre hajtok majd :plehet azért bele-bele nyúlok egy kicsit a kakukkosba is;)majd meglátjuk(mondta a vak)de a cél a hiányzó ólak megépítése,mindenkinek sok szerencsét

    a tenyésztéshez,sziasztok.xD:D:inlove::eek:
     
    Jucus1949 kedveli ezt.
  18. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Szép napot mindenkinek!!
    Tenyészt-e kakukkot vagy se!!! :D
    Még nem dőtöttem el, hogy belevágok é!!!
    Még rágódok rajta kicsit!!! :D
    Majd melláttyuk!!! :D
    Van benne ami csábító, van ami nem!!!
    Összeeresztem őket!!! Harcolják meg!! :D :p
     
    PityuGeri és mária4702 kedveli ezt.
  19. Fru88

    Fru88 Junior szaki

    Mikor lesz boom,tudja valaki?
     
  20. Ninettácska

    Ninettácska Törzsjátékos

    Sziasztok!

    A Baby Boom-ra várok, csak utána fogok kakukkolni :D
    Optimistán azt gondoltam korábban, hogy a 404 db szupertápom most elég lesz, viszont már nem vagyok ebben olyan biztos. Venni nem fogok, tehát a megmaradt party pörgetéseimben kell bíznom a keréken...
    Szia!

    Úgy tudom, ma 17.00-tól :)

    Hsz. összevonás /Laboviti/
     
    PityuGeri kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.