Kakukk utánpótlás event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 25.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Baby, baby Boom!

    [​IMG]

    Az akció időtartama:

    Az akció kezdete várhatóan: 2014.09.26. (péntek) 17:00
    Az akció vége várhatóan: 2014.09.29. (hétfő) 17:00
     
    Fru88 kedveli ezt.
  2. Fru88

    Fru88 Junior szaki

    Köszönöm a gyors választ!;)
     
  3. Kovács_Tamás_[Tomk_]

    Kovács_Tamás_[Tomk_] Junior szaki

    Gazdatársak!
    Van egy jó hír, az előző 2 kakukktenyésztésben azok az ezüst, arany és gyémánt szintek amik teljesültek, már megvannak, nem kell újra teljesíteni. Remélem ez nem átmeneti. :p;) Így van értelme elkezdeni a kakukktenyésztést.:)

    A Moderátoroktól kérdezném, hogy a kakukk tenyésztéssel kapcsolatban minden feladat amit teljesítettünk a továbbikban is megmarad, nem kell újra teljesíteni? (Az elsőbe nem kezdtem bele a kevés szuper táp miatt, a másodikban a színes ólakat már megszereztem.)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.14
  4. PityuGeri

    PityuGeri Fórummogul

    Szia! :) Természetesen igazad van, rosszul másoltam át a számot, valóban 12 kellett a másodikban :) Javítom amint tudom ;)
     
  5. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! Ha egy területet telerakok tenyész házikókkal, akkor mindegyikbe külön-külön kell berakni az állatokat és a bájitalt, vagy van a munkásoknak ehhez való működése?
    Bocs, ha kissé komplikáltan tettem fel a kérdést.
     
  6. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Szia!
    A bájital "szórásban" tud csak segíteni a munkás.:)
     
  7. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Az állatokat és a szupertápot kézzel adagolod. A bájitalt a működő állatgondozó "szórhatja".
     
  8. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Az állatokat külön-külön. De a bájitalt lehet az állatgondozóval: 1 kattintás minden tenyésztelepnek ad 1 bájitalt. 4 kattintás és az egész tenyésztés nincs 10 perc.
    Néha az az érzésem, hogy bájital nélkül "termékenyebbek" az állatok, nagyobbat ugrik, stb. Néha meg az az érzésem, hogy ez tök véletlen. :oops:
     
  9. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Köszi a válaszotokat.;)
     
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ajjaj, látom, összefogtatok ellenem! :music::D Értem én, értem, még a végösszeg is stimmel mindig, de az utat A-tól B-ig ember legyen a talpán, aki be tudja veled járni. xD Pedig Isten látja a lelkem, nagyon igyekszem. :D
    A tenyésztést csak este vagy holnap kezdem el, mert nincs szabad helyem.
    Ezeken a szmájlikon mindig mosolygok. :)
     
    nemethpgabi, Jly15 és gyongyvergazda kedveli ezt.
  11. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Nekem szerencsére eddig csak gyűltek a kakukkok, mert nem tudtam táp hiányában eddig csinálni. Így több mint 7400 van a raktáramba :D plusz ma is adja elég jól minden ólnál. Mostan gyűjtöttem tápot is, illetve folyamatosan keverem, nem tudom melyiket csinálom még, melyik éri meg nekem. Sok szerencsét mindenkinek! :)
     
  12. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sziasztok! Valakinek sikerűlt már ez a kakukk tenyésztés? Mindig az első szintű kakkukot kapom nem sikerűl magasabb szintűt tenyésztenem csak pazarlom a szupertápot. Sok szerencsét mindenkinek!!
     
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Várd meg a boom-ot, 17 órától kezdődik. :) Én is csak akkor kezdem el, most kár rá pazarolni a szupertápot :)
     
  14. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok! Ez az egész kakukk tenyésztés rohadtul unalmas, már harmadszor kapjuk meg ugyanazt a feladatsort, aminek a nyereményei sem túl érdekesek. Haladni sem lehet vele annak. aki csak termeli a szupertápot. Nekem a boom-kor is legfeljebb 1-2 szintet ugrik. Az előző 2 feladatból is csak az 2. szintig jutottam.
     
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A gazdakörben a 3 kakukkos küldetésből a kakukk utánpótlás került ma a játékba, ez az új.
     
  16. Nikitafarmja

    Nikitafarmja Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!A kakukkos tenyészállatokat lehet piacon venni,ha elkezdem megcsinálni és nem jutok a végére megtudom venni?
     
  17. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Én is a boomot várom,alig várom hogy ne tenyésszek kakukkot,van attól jobb is,kár a szupittáp a kakukkra,külömben is a kakukk egy gazember jószág.
     
    Jucus1949 kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos tudtommal nem piacképesek ....
     
  19. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  20. Nikitafarmja

    Nikitafarmja Utánpótlás-írogató

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.