Kakukk utánpótlás event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 25.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én sem azokat akarom ám tenyészteni. Esetleg ha marad szupitáp, akkor belekezdek, megnézem hogy adja őket. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.14
  2. gyongyvergazda

    gyongyvergazda Fórum hercege

    Hoztam egy kis segítséget Mindenkinek ;)
    [​IMG]
     
    Marika312, -vadocka70-, Gio és 6 más kedveli ezt.
  3. weiszhaar

    weiszhaar Junior szaki

    Köszi, ez most igazán jól jön:)
    Boom-kor sem ugrál a kakukk:(
    ...de mindig megcsinálom, mert az event az event, amit kényszeresen/kötelezően meg kell csinálnixDxD SZVSZ
    Eddig mindig 1100-1200 körüli sz.tápom ment rá, most annyi fórom van, hogy a Fürge-malom kevert nekem 700 db-ot:)
    Reménykedek, hogy 1 nagy csomag szupertáp vásárlásával megúszom az akciót, ha nem....akkor...... majd látom.....de úgyis be fogom fejezni.
     
    Marika312 és gyongyvergazda kedveli ezt.
  4. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Én is, én is feltettem a kezemet, de olyan édi smyliekat nem tudok idevarázsolni. :)
    Esküszöm tisztességgel végig olvastam Farmert, aztán rálopódzott az álom szemem pillájára... xD xD xD
    Köszi, bár lehet egy egész kocsiderékalj lóhere szükséges a boom-szerencséhez, abból is inkább a 4 levelű. :D
     
    gyongyvergazda kedveli ezt.
  5. berzsike

    berzsike Fórumszaki

    Szia- Nagyon édi, de nem látom a négylevelűt
     
  6. gyongyvergazda

    gyongyvergazda Fórum hercege

    A negyedik levél az Önerő ;)xD!
     
  7. _liliomka_

    _liliomka_ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Én belekezdtem a kakukkba, mivel csak pár puha és füles kakukk kell a rózsa kecskéig. Eddig nekem jól adja szerintem. 14 telepen: 3 maszkos, 4 füles, 14 puha és 24 sima kakukk lett.
     
  8. Kovács_Tamás_[Tomk_]

    Kovács_Tamás_[Tomk_] Junior szaki

    A kakukk tenyésztéssel kapcsolatban minden feladat amit teljesítettünk a kakukk fiókákból és a kakukk akcióból az a továbbikban is megmarad, nem kell újra teljesíteni? (Az elsőbe nem kezdtem bele a kevés szuper táp miatt, a másodikban a színes ólakat már megszereztem, látom, hogy ezt teljesítettnek érzékeli a rendszer.)
     
    Pharmer500#2 kedveli ezt.
  9. Jucusfalva

    Jucusfalva Fórum hercege

    Gratulálok, hogy eddig befejezted a kakukkost eventeket és a mostanit is valószínűleg be fogod. Én a kakukkoson kívül minden eventet befejeztem, ezt az elsőnél éppen csak elkezdtem, aztán gyorsan abba is hagytam. A múltkorit el sem kezdtem, a mostanit még nem néztem meg, de szerintem ezt sem fogom csinálni.
    Van 23.582 darab teljesen értéktelen kakukktojásom, még majd ugrálnak hozzá a többiek, minek?
    Szerintem véleményemmel a játékosok többségét képviselem, a kakukkos eventek egyáltalán nem érik meg a ráfordítást.
    Van fürge malmom, költök is a játékra, de ez.......
    Sok sikert azoknak akik csinálják és szép estét minden Modinak és gazdának
    ! :)
     
    nemethpgabi, GyörfiRózsa és Numiz kedveli ezt.
  10. szilvakati

    szilvakati Haladó

    sziasztok nekem kis gondom akadt beraktam 14 füles-36 sima kakukkot learattam,és hipp-hopp eltűntek nem kaptam érte semmit! ID:44881590
     
  11. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Természetesen nem kell újra kezdened, a legutóbbi befejezett állapot fogad ha ismét megjelenik az event.
     
    Pharmer500#2 kedveli ezt.
  12. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Minden tenyésztésed eredményes volt. Részletes listát a supporton kérhetsz.
     
  13. szilveszterl

    szilveszterl Aktív író

    Régebben le lehetett adni a tenyésztők versenyébe a kakukk tojásokat. Most lesz rá valami esély, mert pár 1000db tojástól már szeretnék megszabadulni. Jó lenne ha megint lenne rá lehetőség.
     
    Jucusfalva kedveli ezt.
  14. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Ennek 4 levele van, de ez sem segített.:wuerg:

    [​IMG]
    19 ólból 20 sima, 24 puha, 7 füles, 1 punk.:mad:
     
  15. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez a lehetőség nem kerül vissza egyelőre a játékba, csak az első alkalommal volt elérhető.
     
  16. enetoklara

    enetoklara Fórum-zöldfülű

    Közsönöm szépen! De nem biztos, hogy szerencsém lesz... A kakuk pedig nem éri meg!
     
  17. weiszhaar

    weiszhaar Junior szaki

    Igen, szándékomban áll befejezni...nekem megéri, jó tp-t ad, és a rózsa ól se kutya (hanem kecskexDxD) a zsebeimet, pénztárcámat, esetleg bankkártyámat pedig ne nézegesse senki.
    Akinek nem éri meg, az meg úgysem csinálja. Minden gazda el tudja dönteni, mi a szándéka a kakukkal:)

    SZVSZ
     
  18. enetoklara

    enetoklara Fórum-zöldfülű

    Egy Boldog nap!
    Alig vártam már a boomot, komolyan ez a kedvenc eventem!
    A kakukhoz meg:

    Kakukk! Kakukk! - hallatszik a kertben.
    Hmm... Ez ellen valamit kellene tennem...
    Elhajtottam hát gondosan,
    A madár pedig elrepült, észak felé, pontosan!
    1. szerzeményeim a boom alatt: 3X barna birka, 1X fekete bárány

    Sok szerencsét mindenkinek a boomhoz és a kakukokhoz!
     
  19. maggie326

    maggie326 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Szeretném megkérdezni,hogy a tenyésztelpre beadandó tenyészteni kivánt állatkákat csak egyesével lehet beadni,vagy van valami más megoldás,mert már most ingyulladást kap az ember a sok nyomkodástól.
     
    weiszhaar kedveli ezt.
  20. Jucusfalva

    Jucusfalva Fórum hercege

    Te jó Ég! Megkérdezte Tőled valaki, hogy mennyi pénzed van? Vagy most dicsekedni van kedved?
    Szerintem én normális hangnemben írtam és ezt elvárom a reagálásnál is.
    Szép estét és sok sikert a tenyésztésben !
     
    bettykati83 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.