Visszajelzés Kalóztanya - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 30.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Szia-sztok
    Az otthonülőst nyugodtan csinálhatod, mert az első hétvége csak az ESŐERDŐt veszi igénybe.
    Amúgy kiszámoltam a hozzávalókat, de még nem döntöttem el, hogy csinálom-e, valószínűleg igen, mert miért ne, ha már úgyis belépek és ültetek, teljesen mindegy mi van a földekben. Az ajándékokat meg sem néztem, mert nem szoktam.
    Mindenki úgy döntsön, ahogy Neki megfelelő, fő hogy vigyázzon magára és másokra.
    Szép napot mindenkinek.
    Zsuzsa
     
    CzZsuzsóka, LCZAnikó, csio70 és 22 más kedveli ezt.
  2. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Én csak azt nem tudom mi értelme van az eventekben a sok hosszú éréső növénynek. Amikor meglátom, hogy 8, vagy 7 órás növényt kell termeszteni, már el megy a kedvem az egésztől. Ez is csak arról szól, hogy vegyél szuper tápot? De nincs annyi pénz, hogy ezeket meg lehessen csinálni! Most a farmon is 8 és 7,20 órás növények vannak, most bahán is 8 órás. Szörnyű:cry::cry::cry:
     
    kocsis.angela, szida57, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Viszont ezek a sárga ólak a ólgőzösre pont felfognak majd férni.
    Ha már egyszer belelendültem a kapálásba, akkor ezeket a ládákat se hagyom bent pár sárga ólfejlesztés miatt.;)
    Felszereléses láda IV.[​IMG]5 szupertáp, 15 szupertáp, 2 répás-almás csatni, 1 Barkácscucc XXL, 3 Barkácscucc XXL, 5 farmarany, 20 farmarany
     
    Lillapilla73, -W-595-, csio70 és 22 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az anyák napi meglepire még várnod kell egy kicsit, mert a játékot Németországban tervezik és ott a 2. vasárnap ünneplik az anyukákat :)
    Sok sikert mindenkinek aki kalózkodásra adja a fejét :)
     
  5. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Ez elég gyengére sikeredett első ránézésre.
    Valóban jól néz ki ez a láda, de a szerencsémet ismerve répás-almás csatnit ad, amiből van egy csomó... De hátha... ;)
    Én mindenesetre csinálni fogom - mégiscsak event!
     
    -kaktuszable-, Zatini, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  6. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Elolvastam az ismertetőt. Egy kérdés rögtön felmerült bennem: ez most komoly????? Mert értelmetlen egy event. Nem ad csak fejlesztős kütyüt, ami nem ér semmit. Meg első ólfejlesztések?? Kinek kellenek??? Kihagyom. Évek óta először azt termelek egy event alatt, amit akarok, ez az egy előnye van :) Sok sikert akik belevágnak, én nem bontok le területet ezért.
     
  7. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Egy indokot mondj, hogy miért jobb pl. egy 4 órás növényből kétszeres mennyiséget termelni, mint egy 8 órásból egyszerest. (Amúgy a szupertáp vásárlás és a növények érésideje között semmilyen logikai összefüggés nincs. Valamint az összes eventet meg lehet csinálni vásárlás nélkül is - sokkal inkább a belépési gyakoriság kérdése, mint a pénzé.)

    Egyébiránt az event simán kihagyható, számomra is legfeljebb a bónuszládák jelentenek némi vonzerőt.
     
    Emőke, -kaktuszable-, eviii_mee és 20 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Végig olvastam az ismertetőt,kijegyzeteltem hétvégekhez tartozó adatokat.Össze számoltam a növényeket, felröpiket,nem kell újra számoljam, mert Imi által leirtakkal megegyezik,tehát nem tévedtem.
    Nekem tetszik, mert event,azt általában csinálom.Ugyan nekem sem nagyon kellenek a kitehetők, de megférnek a raktárban.Valamire egyszer csak jók lesznek.Ha nem,porosodnak a többivel. Tehát én biztosan hozzákezdek és be is fejezem,ha nem jön közbe valami.
    PL:áramszünet,viharkár stb.
    Viszont egy dolog feltünt,hogy a kosárban/amit meg lehet vásárolni/ adnak cápát,papagájt, viszont nem láttam a leirásban hogy
    valamelyik állatot kiemelték volna,hogy az ad halkekszet.Tehát bár mit tenyészthetünk?Én igy értelmeztem.
     
  9. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Én sem látom nagy értelmét a dekornak... Nagyon gyenge. Kis szintű vagyok, nincs tigrisem, úgyhogy az első hétvégén biztos a tigrisre fogok rámenni, ami simán meglesz. Jó lenne a bónuszláda és a titokfával, de arra kellene költsek meg bontsak, és annyit nem ér nekem... Viszont a 4 sütis ládát kiveszem, ha nem is adnak jó dolgokat is...
    Mindenkinek jó eventezést, aki csak azért is megcsinálja mert event! :)
     
  10. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Na, teljes lelki nyugalommal feltöltögetem a Bahás pajtámat. Banánom így is sok van.
     
    lukimi, Döbi65, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia magdi06!
    Bármit tenyészthetünk, minden tenyésztésre ad 1-1 halkekszet.
    Teszten is leellenőriztük.
    Viszont az időintervallumra vigyázni kell!
    "Felröppenő:

    Halkeksz

    [​IMG]

    Érkezhet:
    • kizárólag 2020. május 29. 14:00 óra és 2020. május 31. 21:59:59 óra között "aratott" tenyésztésekből
    • Ajándékba küldhető
    • Varázsfa NEM adja
    • Gazdabolti vásárlással"
     
  12. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Kalozkodni nem fogok , ezt most kihagyom, jo hosszura sikerult :)
    Sok sikert a kalozkodoknak !
     
    lukimi, inanna11, Leho69 és 9 más kedveli ezt.
  13. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Engem nem zavar, hogy hosszabb érésűek a növények. Szupercsöppöt csak a felszaporításhoz használok, és még soha nem kellett vennem. Két aratás között mindig van dolgom, és mivel nagyjából össze lehet hangolni az aratást, csak a vekkert kell felhúznom. Éjszaka nem kelek fel, a propellerrel is spórolok, és mostanában a kerék sem kényeztet holmi terménybónuszokkal... :music:
    Azért az eventet, ha már elkezdem - csak úgy öregesen - mindig befejezem. És amióta be vagyok zárva, mindig elkezdem... :D:D:D
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én megcsinálom az eventet , mert 42 aranybanánt tudok kiszedni a küldetésekből , és sok kicsi sokra megy .

    Így egész közel kerülök ahhoz , hogy hármassal kezdődjön a banánjaim száma .

    [​IMG]


    Ki van váltva minden a Szentélyben

    [​IMG]
     
    csio70, -kaktuszable-, Zatini és 8 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Nekem a csillag megy át lassan 3000 felé, az Ab lemaradt most kicsit .o_O
    Igaz én egyáltalán nem gyüjtöm egyiket se ;)söt igyekszem kerülni :sleepy:,de ládák és föleg a kerék gondoskodik róla hogy sok legyen.xD
    A gyógyelixir és virágdrót lépet át a 100000-en nagy a verseny hogy melyik nyer?;)xD
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Teljesen igazad van akinek szüksége van a bahán a haladásra csinálnia érdemes, mert segíti.
    Nekem nagyon sokat kéne betuszkolnom az üres szentélybe, hogy csak annyit mutasson mint a tiéd: [​IMG]
    Nem tudom elhinni, hogy valaha is el tudok költeni ennyit is.
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én a sónál tartok ott , hogy már kétszeres , mint a tied . :inlove:
    Egyedül a dekorral nem tudom mi lesz . :cry:
    Beteszem a pajtámban a vitrinbe , és vegyes áhítatos csodálkozós nézéssel nézegetem . :inlove:
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, lukimi és 12 más kedveli ezt.
  18. moric67

    moric67 Törekvő

    Sziasztok!
    részemről pajtatöltés!
    gazdaköri?
    asse kismiska:wuerg::cry:
     
    -kaktuszable-, lukimi, Döbi65 és 3 más kedveli ezt.
  19. Alexa123.

    Alexa123. Junior szaki

    A ládákat én is mindenképp kiszedem, adhat bármit jól jön.
     
  20. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    +4514 banánom van küzdök az 5000 ért.

    Olyan jól nézne ki a kerek 5000.

    Amúgy is a 3 új kivételével min. 40e vannak a növénykéim a bahán.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.