Kaland a hegyen - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 28.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Szerintem a felröppenőkkel lessz baj. Túl soknak tartom.
     
    hóóvirág és mamika57 kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok! A 3. sor gyémántja szerintem is nélkülözhető, sőt nem is éri meg. 160 disznó akkor sem ér annyit, ha van színes ólad, és akkor még ott a többi hozzávaló is. Nem is említem azt a tényt, ha venni kell. Szépen megy fel az ára.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.15
    missuzy_53 kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Erősen gondolkodom én is, hogy a teliholdast hagyjam, lesz ami lesz, vagy tegyek be ma késő este hosszút. Sajnos leghamarabb csak holnap dél körül tudnám elindítani a virágos paszulyomat a szegfűnek, ami biztosan sokat adna. Bár 1 földre még akkor is megérné estig.
     
    kisszakács75 kedveli ezt.
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    nekem az tűnt fel,hogy a felhő és a rávalók már az arany sorral megkaphatók:inlove::inlove::inlove:
    tehát én nekem az elsők ezek lesznek,utána szemezgetek mi éri meg8)
    ja és mindenkinek elegendő felröpit kívánok:D
     
    yokas, meszimarsi, hóóvirág és 19 más kedveli ezt.
  5. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Nagyon jó eventnek nézünk elébe. Jók a nyeremények is, főleg a titkosak. Remélem most már lesz teknősöm, mert eddig még nem sikerült egyet sem szerezni. Mindig csak reménykedem.
    Leszedtem az XXL-es fákat és kicseréltem sima, nagy tp.-s fákra. A mamutok maradnak az event végéig. A főfarmon kihasználom a teliholdat, mert ott nagyon el vagyok maradva a gazdaköriekkel. Valószínű, hogy az esőerdőt sem bontom le.
     
  6. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    tetszik az event, nagyon aranyosak a kitehetők.
    Nagy gratula a grafikusoknak!!!:)

    Tetszik, hogy meghagyják nekünk a farmos malmot szupertrágya gyártásra.
    Tetszik, hogy szelektálhatunk a feladatok közt és még a teljes felhősorhoz sem kell minden feladatot teljesíteni.
    Nagyon jó irányba változnak az event feladatok, látszik, hogy figyelnek a véleményünkre.


    Szokás szerint igyekszem spórolni az idővel és a szupertrágyával,

    a takarékos megoldás eventnövény és felröpi szükséglete:

    1/E,A,Gy: 240 vörös korall, 15 hegymászó felszerelés

    2/E,A,Gy: 600 vörös korall, 30 hegymászó felszerelés

    3/E,A: 300 vörös korall, 75 túracipő, 60 lengyel kendő

    4/E,A: 150 vörös korall, 24 hegymászó felszerelés

    5/E,A: 540 vörös korall, 150 túracipő, 120 lengyel kendő

    6/E,A,Gy: 1.540 vörös korall, 70 hegymászó felszerelés
    ---------------------------------------------------------
    3.370 vörös korall, 139 hegymászó felszerelés, 225 túracipő, 180 lengyel kendő

    1 hegymászó felszereléshez kell 40 vörös korall + 2 túracipő + 2 lengyel kendő
    139 hegymászó felszereléshez kell: 5.560 vörös korall + 278 túracipő + 278 lengyel kendő


    A takarékos verzióhoz összesen kell:

    8.930 vörös korall + 503 túracipő + 458 lengyel kendő

    A teljes felhősort, minden titoknyereményt, party pörit és kupont megszerezhetünk ennyiért.



    Hasznos lehet még a 27.000 BTP és a 38 KK trágya is a 4/Gy feladatból,

    ez + 200 vörös korallt és + 30 hegymászó felszerelést jelent,
    összesen: + 1.400 vörös korallt + 60 túracipőt + 60 lengyel kendőt,

    azaz összesen:

    10.330 vörös korallt + 563 túracipőt + 518 lengyel kendőt kell termelni hozzá.


    Remélem, nem lesz gond a felröpikkel.

    Sok felröpit, jó eventezést Mindenkinek!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.9.15
    petrus0422, sziszi1965, marcsi152 és 53 más kedveli ezt.
  7. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Én már most köszönöm a számolásodat. :)
     
  8. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszi a szamitasokat ! en most is a Te szamolasod utan fogom csinalni , mert nekem a neon olasnal is nagyon bejott es sikeres volt . Koszonom a faradozasodat es a tobbieknek is akik terveket keszitenek :) ja ? es mindig ugy csinalom, hogy lefenykepezem es az eventnel csak kikeresem a fenykepet , igy nem kell irogatni :)
     
  9. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Jó kis eventnek ígérkezik, főleg , hogy mindenütt lehet termelni, viszont gyannús ! nagggyon gyannús a felröpi meglesz-e ? Főleg azoknál akik nem tudnak 0 pecezni.Azért reméljük szépen röpködnek majd !;)
     
    hóóvirág, kutyaszálló, OJani és 8 más kedveli ezt.
  10. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Igen , igazad van , csak annak eri meg akinek nagyon kellenek a csillagok esteleg meg az esoerdo kivaltasahoz .
     
  11. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Köszi,
    örülök, hogy hasznosnak találtad:)

    Ha a BTP-t is meg akarod szerezni (4/Gy feladat), kijavítottam egy hibát a számításomban:

    Kaland a hegyen - csevegő
    Sok felröpit, jó eventezést kívánok Mindenkinek!:)
     
  12. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    Köszi a takarékos összeállításért!
    Valószínűleg csak ez a verzió fog beleférni terveimbe.
     
  13. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönöm a jó ötleteket, mit írtatok! Kukori, a Te gazdaságos, takarékos megoldásod lesz nálam is a nyerő. Bár van időm, de nem fogok kiadni pl., 160 disznót, némi Tp- és csp-ért. A felhősor, a titkosak, a munkások a fontosak számomra. Majd még tanulmányozom, de az biztos, hogy az egészet nem fogom megcsinálni.
    Jó játékot, sok felröppenőt kívánok mindenkinek!
     
    dalmata10, -kogito54-, hóóvirág és 2 más kedveli ezt.
  14. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Kukori
    Nagyon tetszett ez a takarékos megoldás, amit elkészitettél, ezzel is megkönnyitetted a munkánkat a gazdaságban.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.9.15
  15. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Nekem is tetszik az event, remélem rendben megtudom csinálni majd, okt. 1-vel újra lesz munkám:inlove:.
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Laza kis event lesz ;)
    Legalább a játékban lehet majd lazsálni ...
    Házvásárlás eventet intézünk ...:sleepy: De ha nekem mondja valaki ,hogy ennyi papír felreppenő kell az állami támogatáshoz ... :eek:
    Jó lenne már túl lenni rajt ;):music:
     
    dalmata10, meszimarsi, mimi és 22 más kedveli ezt.
  17. gulya69

    gulya69 Fórumlakó

    Igazán lehetne még módosítani valamit a 3.sor gyémántján, mert azért valljuk be 160 db disznóért 25.000TP és 9.400 CSP, no meg 3 csillag nem arányos jutalom. Ill még a disznók mellé kérnek 100 túracipőt, 60 Lengyel kendőt és 300 vörös korallt is.
     
  18. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    A vöröskoráll mennyisége, ha végig csinálód mind a hat szintet kb. 22.600 db
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  19. csillag

    csillag Fórum mestere

    Szia
    Honnan veszed ezt a számot? Az event leírásban egyértelműen le van írva, hogy a teljesítéshez 11.130 db. koral szükséges.
    Ne vezesd félre a többieket, ez nem szép.
     
    OJani, szupernagyi5050 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszi! megyek megnezem !
     
    Kukori.és.Kotkoda és csopke1 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.