Kaland a hegyen - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 28.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Hú, ez az event hatalmas királyság lesz! 8)Pontosan ilyen eventre vágytam már.
    Az event jellege: termelős, és felröpik mennyisége miatt izgulós :)
    A gyémántok közül nem mindet csinálom meg, mert rengeteg állatot kér és persze egy darab sem volt már a pajtában, a piac is tök üres, a kassza is kong. xDSzuper hogy minden területen lehet termelni, így még az állatok is simán meglesznek.
    A legvonzóbbak számomra a titkos cuccok!
    Egyvalamit viszont áruljatok már el: ki/mi az a Varun?
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.15
    vidám844, Pharmer500#2, progabi és 8 más kedveli ezt.
  2. mária4702

    mária4702 Fórum ismerője

    Szia ! Ő a BP FŐNÖK aki nagyon aktív mióta átvette a producerséget.Érdekesebbé változtatta a játékot .
     
  3. Palacsintax

    Palacsintax Fórumszaki

    Varun az új producere a játéknak.
    Amióta Ő irányítja a játék fejlesztési irányát azóta sokkal színesebbek lettek az eventek és a leküzdendő feladatok.:inlove:
    A sok fejlesztésért pedig eláraszt minket valós pénzköltési lehetőségekkel. ;):cry::)
    Ui: Látom közben Marika megelőzött.:)
     
  4. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Köszönöm nektek! 2 évig nem játszottam, és emiatt nem értek néha dolgokat :D
     
  5. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Gio, iboly54, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  6. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

  7. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Sziasztok.Mikor egymást követték az eventnővényes felröppenős eventek kicsit lázadt mindenki,hogy nincs idő pajtát tölteni stb.. de valjuk be már hiányzott az ilyen event :D Szerintem szuper nyeremények vannak benne.Ja és külön köszönet,hogy felhívtátok a figyelmem a 160 disznó után mennyi jutalom jár,én valahogy átsiklottam felette,csak azt néztem mit kell beadni és letermelni.Mindig arra törekszem,hogy minden eventet végig csináljak ki legyen pipálva ezért most az 160 röfi se riaszt el,hogy a végén azt könyveljem el magamban milyen ügyes voltam,hogy hiánytalanul végig vittem az eventet :D
     
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sokan vagyunk így vele;) Ha a többi rész kész lesz, biztos én is be fogom adni a disznókat. De sokan vannak, akiknek kevés lesz a röpi, át is érzem, mert sokáig én is ezzel a problémával küszködtem. Nekik viszont tiszta szerencse, hogy van 1-2 gyémánt sor, ami nem szükséges a felhősorhoz. Végre egy barátságos feladatsor!
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én folyamatosan játszom , a játék kezdete óta .. Mégis néha olyan dolgokat olvasok .. hogy nézek csak ... Aztán a magyarázatot nem találom meg egyedül ... S akkor jövök és kérdezek ;)
    Mindig van segítőkész Moderátor vagy játékos ... ;)
    Ez a játék a fórummal együtt teljes .
    Már várom az indulást :inlove:... jó lenne aratni ... :music:
     
    vidám844, Pharmer500#2, times84 és 15 más kedveli ezt.
  10. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Ez így igaz.Föleg kissebb szinten nem kell lemondani a felhőről és ez jó dolog :) Ezt tényleg jól kitalálták :)
     
    hóóvirág, dalmata10, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valószínűleg a jövőben könnyen megszerezhetőek a jövőben a felhők ;) azért , hogy legyen mire használni a paszulypatrónust ...xD:p
     
  12. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Nagy öröm, hogy nem kell a gyémántokat megcsinálni a felhősorért, igen! Bár az utolsó feladatban a gyémánt mindenképpen cél, a tortuga és főnix titkosokért - remélem, nem lesz hiába a küzdelem és vmi jót adnak majd!
     
  13. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Engem most az bosszant igazán,hogy nem arathatom a fáimat kettőig :( oda lesz a sok szép érett gyümim a fán és csak cefrébe lesz jó :D
    És,hogy ne unatkozzak egész nap úgy döntöttem tegnap nem ültetek előre inkább elkezdtem tyúkozni ,és megy tovább a rémgaz majd event előtt pár perccel átmegyek komfortba és 0 percessel behozom a lemaradást :D
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha nem szereted ha kárba vész az idő a fák esetében .. Érdemes prémium tagságra váltani ;)
     
  15. balu

    balu Aktív író

    Bocsi de ezt nem értem!?!
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia !
    A minimum 6 hónapra megvásárolt prémium tagsággal aktiválható az automatikus faarató ;) ami pontosan az érési időben aratja TP és termés mennyiséget . Felreppenő pedig akkor jön belőle mikor belépsz az adott farm területre ... Kis ráfordítással csinos haszon ;)
     
  17. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Most nagyon agyalok de szerintem én gondolom jól ugye megkapjuk a kezdő 10-es pakkot azt komfortba max 3 komfortba teszem megszórom mindennel akkor 63db jön le első aratásból míg ha simába tzeszem megszórom mindennel 90? (répás almás csatni kacsakata trágya szupitrágya)
     
    hóóvirág, sziszi1965 és nyuszika215 kedveli ezt.
  18. balu

    balu Aktív író

    Köszi!
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Így van ;) Viszont ha kész a 90, azt már érdemes 30 komfiba tenni, harmadannyi sztrágya megy el és 21 termésed van komf.kockánként! Röpi szempontjából tuti jobb és az is kész van még ma.
    Nagyon édes a kutyás-cicás képed!!!
     
  20. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    tudod ezzel az a baj,hogy mivel közben tyúkozom és ráadásul így is úgy is belépek minden reggel már a felröppenők akkor landolnának a pajtámban.És ráadásul én már csak ilyen maradi vagyok szeretem én irányítani a farmom nem 1 robot :D persze ez az én véleményem és amikor event van gépi aratot használok 1X1 en mert nem győzném kézzel,de ha lehet megoldom nélküle(nem tehetek róla nem vagyok a híve)én még a felhőimet sem rendezgettem az pont úgy jó ahogy megvan szokva :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.