Visszajelzés Karácsonyeste 2017 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Jó event lesz ez, nem kell aggódni! Aki azt mondja nem kell neki a felhő az küldje hozzám, nekem még fér! Nem szoktam venni pénzért így nincs meg minden felhő de amit a játék ad próbálom megszerezni! Napi 1-1,5-2 millió Tp és 2-2,5 millió BHTp ha időben tudom leszedni, szerintem nem rossz! Igaz ezek a most megnyerhető felhők nem kiemelkedően nagy Tp mennyiséggel bírnak, de sok kicsi.... ugye!
    Még jó, hogy karbantartás van én meg benéztem az órát és zabot vetettem 14:50-kor, de nem aggódom mert biztos kikel mire vége a karbantartásnak! 8)
    Pont kikelt mire beléptem!:DxD
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.17
    taga1, Fenyvesi1010, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  2. gituka0313

    gituka0313 Fórum-zöldfülű

    Ha egybe írjuk, megcsinálja, ha külön írjuk nem ? :cry:>:( Szerintetek miért kell ilyesmibe belekötni !
     
  3. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Na, míg meg volt a karbantartás addig én roham tempóban elhagytam a munkahelyem, hazaértem közben :D Kezdem sejteni mik lesznek a slágerek az elkövetkezendő napokban :eek:o_O
     
    Fenyvesi1010, miniowl, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  5. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    szia Magdi !
    Jó keresgélést.... én a nyuszi hopp-ot kerestem, végül is nem én találtam meg, hanem Tamás - volt olyan kedves és kikutatta, - hiába fiatal szem jobban lát (különben is úgy el volt bújva ez a nyuszi, ráadásul 1X1-es), De mostanra a vázában várja új helyét.


    Szia Erika !
    Javasolhatom, hogy ha teheted mindig szedd le a beérett növényt, s inkább éjszakára ültess ismét, -úgy jobban haladsz, s látod időben, hogy kell-e felröppenő, hogy mást tudj ültetni. Napközben érik, lehet családdal törődni, stb.

    éjszaka ismét növény, - de biztosan megleszel, ne izgulj.
    ...-...
    Az Eventet biztosan elkezdem, Havasi gyopárt fogok ültetni mindhárom területre, remélem párszáz felröppenő érkezik belőle.
    Gazdaköri feladattal fogom kezdeni, kiveszem az eventnövényt és a gömböt, aztán ültetés. Péntektől napi 2X fogok tudni belépni (reggel, este), de nem aggódom, 3 területen letermelhető így is a növény, s ha közben kell felröppenő, éjszakára hosszú érésűvel taktikázom.
    Nekem szimpatikus, hogy felhősorokat kapunk, a dekorok nem foglalnak hasznos földterületet.
    Mindenkinek sikeres eventezést kívánok és Boldog, békés karácsonyi ünnepeket.
     
    Fenyvesi1010, ildiko44, heureca3 és 15 más kedveli ezt.
  6. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Egész jó a felhőidről, leszedett napi Tp és Btp! A mostani felhők is jók szerintem, ha nem is a legjobbak. Szereztem meg, én és mások is olyan felhősort, ami ezeknek a nyomába se érhet. Engem a karbantartás nemért váratlanul, mert tegnap olvastam róla, 1 dologban azért meglepett, az pedig a gyorsasága. Úgy volt írva, hogy kezdés 15 óra és kb: 2 órás is lehet, a vélt időhöz képest írtam gyorsnak. De így a jó, hogy hamar vége lett! Csak írtam egypár szomszédnak és ismerősnek, a 15órai kezdésről és Kb: 2óráig is eltarthat, majd megmagyarázom valahogy. A karbantartás rövidségét! Itt a megérős felhősor!https://www.kephost.com/images/2017/12/20/Szulinapi-felhosor-2013.jpg
     
    Fenyvesi1010, zolmány, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tamásnak egy észrevétel ;).

    Megszerzendő dekorációs tárgyak a karácsonyfa feldíszítéséhez (3-as számmal jelezve)

    Eventtel kapcsolatban:

    Sajnálom, hogy most ilyen hosszú az evengaz érésideje, komfortban az ünnep alatt rá sem kell nézni:D. Na mindegy, van úgy, hogy összejön a munka - mondta, tanult kollégám - ültethetek 1x1-ben, aztán a kalendárium bónuszát, majd elhasználom eventgazra maximum8).
    Szombattól jan.2-ig nem dolgozom, végre egy kis pihenő lesz. Lelakatolom a tanyát is és elmegyek wellness-ezni. :p
     
    taga1, Fenyvesi1010, ildiko44 és 12 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Lehet, hogy csak én nem értem? :eek:o_O
     
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Találtam egy bemutatót az eventhez itt:

    [​IMG]
    Jó eventezést kívánok mindenkinek!
    :inlove:
    Szerintem ő nem érti :D
     
  10. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Atya ég!!!Most tényleg??
     
  11. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Genka, csudaszépet hoztál ! Köszönöm szépen ! Már most örülök, hogy ilyen csodálatosat lehet elkészíteni.
    Neked is jó eventezést kívánok.
    Én se értem miért írta ezt Baby. Szerintem érthető az ismertető. Köszi Tamás !
     
    Fenyvesi1010, Gio, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  12. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Engem is kidobott a rendszer a karbantartás miatt, de én visszamásztam az ablakon át, kicsit sokáig tartott, de sikerült.
    Na most azon gondolkoztam, hogy akik nem csinálták a szalagtulipán ületetős eventet, azok, ha most nekivágnak a virágfüzéresnek, akkor a topic tele lesz szalagtulipán keresős kicsi ződekkel, úgyhogy a xanax nekem már a laptopom mellé van készítve.8)
     
    Szviki04, taga1, Fenyvesi1010 és 15 más kedveli ezt.
  13. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nahát, nekem is van ilyenem. :D
    Keveset ad, az igaz, de azért szorgalmasan dolgozom a Teliholdas éj felhősor 1-ért is, ami 8 óránként ad 800 TP-t, már egy kitehető megvan rá. (Lehet, hogy több is, csak lapulnak valahol, ahol nem veszem észe őket. :music:) :) just for fun, ahogy mondani szokás. :)
     
  14. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Sziasztok! Olvastam, mit a mentorkodásról irtatok, s lám most kaptam egy csibét: olyan piros, hogy nincs rá szó! Na ez lesz a kihívás: tyúkocskát v. kakaskát "nevelni" belőle! xD
     
    Fenyvesi1010, Laxiaa, heureca3 és 8 más kedveli ezt.
  15. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát én is pont ezt mondtam, csak kiváncsi vagyok hogy jönnek a felröpik.;)
     
  16. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Ha hagyja magát!
     
    Fenyvesi1010, Laxiaa, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  17. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Szerintem a virágfüzér!xDxD
     
    Fenyvesi1010, -Fülemüle-70 és Cyra65 kedveli ezt.
  18. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Biztos, hogy akad még ilyen gyöngyszem a paszulyon, én találtam! Ez a felhősor, csak azért érdekes, mert szülinapi volt és ennyit ad. :D:D De azért, jó buli volt!!;)
     
    szöszi50, Fenyvesi1010, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  19. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Nálam csoda történt, hetekig nem volt csibém, most kaptam négyet ebből három igen aktív, és még írnak is és segítséget kérnek ami nem sürűn fordul elő. A másik farmomon kb. másfél hónapja nincs csibém.:)

    Amíg ezt írtam berepült az ötödik csibe, és nem piros.
     
    Chate-farm, Fenyvesi1010, Laxiaa és 9 más kedveli ezt.
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    A napi belépési bónusz magyarul Rackó (általában a 21.) napi ajándéka.

    A Fejvesztett kutatás kivételével Rackó ajándékai eddig nem voltak cserélhetők. Gondolom, az említett is csak véletlenül került be a cserélhető holmik közé, mivel a következő alkalommal már az is tiltólistára került.

    De nem kell kétségbe esni, hamarosan egyéb módon is megszerezhetők lesznek. (Gyanítom - a partykerék főnyereményekhez hasonlóan - némi FA ellenében.)

    Szerintem esélytelen. De majd figyeld csak meg: a következő cserenapon hirtelen megzöldül. :p
     
    genka53, Fenyvesi1010, Swordfish és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.