Visszajelzés Karácsonyeste 2018 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FarmerAndie

    FarmerAndie Fórumprofi

    Jó reggelt és szép karácsonyt mindenkinek! :)

    Elkészültem az eventtel szép kényelmesen. :) Remélem, a felhőm megvár majd, amíg kiváltom a paszulyt és be tudom üzemelni.
    Lenne egy kérdésem is. Azokat a kitevőket, amik már lejártak és jelen pillanatban nem adnak semmit, be lehet rakni a raktárba? Nem vesznek el? Elég sok helyet foglalnak a 2x2-es méretükkel. :)

    A malac kezében lévő doboz csak egy rajz, illusztráció, nem kiváltható ajándék. Gratula az eventhez! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.12.18
    Gio, R.Daneel és farmerogirl kedveli ezt.
  2. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Nemhogy lehet, hanem célszerű is törölnöd őket. Mivel törlés (és frissítés) után a menüben ugyanilyen néven, ugyanilyen grafikával "új" dekorokat találsz, melyek kihelyezés után (ezek speciel elég jó) TP/BTP-t adó dekorként működnek. Érdemes a Kerge kertbe vagy a Kincses szigetre kitenned, amíg a paszulyt ki nem váltod.

    Az ilyen típusú dekorok működéséről bővebben >>ITT<< olvashatsz.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.12.18
    FarmerAndie, Gio, R.Daneel és 4 más kedveli ezt.
  3. Csuni

    Csuni Junior szaki

    Kellemes Ünnepeket és boldog új esztendőt kívánok
    minden gazdatársamnak és a modiknak is természetesen!:D
    BÚÉK!!!
     
    Gio kedveli ezt.
  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Remélem mindenkinek sikerült ez a csodás event:)
     
    Gio, ZitaGAZDA03 és Samborg kedveli ezt.
  5. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló

    sziasztok :D mindenkinek boldog karácsonyt:D régen jártam erreo_Oo_O tegnap beléptem a játékba és láttam van még kis időm ültetni aratni;) de ez az event nem lesz meg :p de a következőt nagyon várom;):D
     
    Gio kedveli ezt.
  6. Margitmama

    Margitmama Utánpótlás-írogató

    ID 22885730 Margitmama Végeztem a feladattal,de a Télapó ajándéka 1-nél nem találom a "Dupla szerencse"kitevőt.A Télapó ajándéka 2-nél a "Gyenge védelem"kitevőt!
     
  7. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

  8. FarmerAndie

    FarmerAndie Fórumprofi

    Köszi szépen! :) Most éppen a kerge kertben vannak, és arra gondoltam, hogy berakom őket a raktárba, amíg a paszulyt ki nem váltom, csak azt nem tudtam, hogy a raktárban megmaradnak-e. Kincses szigetem még nincs, az is kiváltás alatt van, mint a paszuly.
     
    R.Daneel kedveli ezt.
  9. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahogy játékostársad írta törölni kell őket. A menüben egy megújult (másik) dekor kerül be.
    De nem érdemes a menüben hagyni őket. Ismét kihelyezve továbbra is adják a pontokat, csak a különleges jutalmakat nem.
     
    Gio és FarmerAndie kedveli ezt.
  10. FarmerAndie

    FarmerAndie Fórumprofi

    Szia, Kékmadár!
    Nem tudom még hova kirakni őket, csak a kerge kertem van, ahol most is vannak. Vagy ha az eredeti helyükre is vissza lehet rakni őket, tehát vissza a kerge kertbe, akkor jó, csak úgy értelmeztem a belinkelt szöveget, hogy máshova kell rakni. Máshova még nem tudom, csak a farmra, de ott meg pláne foglalják a helyet, oda nem akarom. :)
     
  11. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Valamit félreérthettél.:(
    Mehetnek nyugodtan az előző helyükre is. Törlöd és egyből vissza is teszed őket.:)
     
    Gio és FarmerAndie kedveli ezt.
  12. FarmerAndie

    FarmerAndie Fórumprofi

    Akkor valószínűleg félreértettem a szöveget. Vissza is rakom a három dekort - azóta lejárt a harmadik is :D - a kerge kertbe, aztán, ha kiváltom majd a paszulyt, mennek a felhőkre. :)
    Köszi szépen, Kékmadár! :)
     
  13. -Makonya-

    -Makonya- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Lehet buta kérdés, de az event során ha megszerzem a felhősort és a kitehetőket, akkor mikor tudom kitenni őket? Már 13 feladatot megcsináltam, szóval mindet megszereztem, de ha ki akarom tenni, azt írja, hogy nincs a raktáramban. :/
     
  14. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A dekorok különleges jutalmazó tulajdonsága miatt. Előbb területre kell kitenni őket és 4x learatni a jutalmakat.
    Törlésük után már kirakhatók a felhőre.
    Az alábbi 3+1 dekor mind rendelkezik különleges tulajdonsággal. Ameddig különleges tulajdonsággal rendelkezik NEM rakható fel a felhőre. Mindenképp ki kell helyezni a dekort üres területre, majd törlést követően elveszíti a különleges tulajdonságát.
    Ilyen típusú dekorok működéséről >> ITT<< tudtok olvasni

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/karácsonyeste-2018.17515/#post-948602
     
    Gio kedveli ezt.
  15. -Makonya-

    -Makonya- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm! Akkor csak béna vagyok. :D Kellemes Ünnepeket!
     
    Gio kedveli ezt.
  16. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Az utolsó pillanatban csak sikerült végig:pxDxD
     
    jófarmerlány és Gio kedveli ezt.
  17. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves játékosok!
    A karácsony és az event is véget ért.
    A csevegő bezár.

    Köszönjük a hozzászólásokat, taktikai tanácsokat!
    Találkozunk a következő csevegőben.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.