Visszajelzés Karácsonyeste 2018 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Miacsudátbeszélsz?:D Hideg kaja karácsonykor???? Azt nem hagyhatjuk! Csupa fincsit kaptok:inlove:, rántott halat, zserbót, bájglit;)
    Nem irígylem egyikőtöket sem...remélem nem ismétlődik meg, ami a legutóbbi ilyen felhősornál volt-.-
    Kérdezhetek egy közérdekűt? Tesztelte valaki az eventgaz röpihozamát? Mondhatjuk átlagosnak?
     
    fénylő., Gio és meszimarsi kedveli ezt.
  2. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Kedves Beko!
    Kérlek ne vedd magadra, mert az én írásomra válaszolt. Téged tiszteletlenséggel és megszégyenítéssel nem vádolhat senki. Sőt azt hiszem, az egyik legkedveltebb modi vagy. Nem szeretném, ha miattam rossz hangulat alakulna ki itt a csevegőben, ilyenkor Karácsony tájékán.
    Kedves Holdfény!
    A legkisebb szándék sem vezet, hogy megbántsak bárkit is. Látod, zőőőddel írtam, én már csak ilyen vagyok, mindenből tréfát csinálok (ld. a másik nevem: szekulagabor), hogy feldobjam a csevegőt (lásd az aláírásaim).
    Ha eddig még nem lettem volna off (bár ezt kétlem) az eventhez mindenkinek sok sikert, jó szórakozást, és békés karácsonyi ünnepeket kívánok.
     
    Zatini, DevilMókus, Kata_rzis és 10 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hmm, te vagy szekulagabor is?
     
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kérlek titeket! Álljunk már meg egy pillanatra!
    Melegség öntse el a szívünket, de vita semmiképpen. :)
    Most közeledik a karácsony... Nem csak ezért nyilván, másért sem... :)
    Ne legyen vita. :) Csak Béke. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.12.18
    brozsa, Zatini, DevilMókus és 12 más kedveli ezt.
  5. Marcipan2222

    Marcipan2222 Junior szaki

    a feladatokat egymás után, sorrendben kell megoldani, vagy mód van "csemegézni" köztük? :music:
     
  6. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Marcipan2222!

    Teljesen mindegy, hogy milyen sorrendben csinálod :) Csemegézz! :)
     
    rencsike982, Sali~*.*, nyuszika215 és 3 más kedveli ezt.
  7. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Tavaly nem kellett sorban teljesíteni, szerintem idén sem.

    Helló Zsu!

    Igazából egyik sem és mindegyik. A játékosnak azért kell, mert hosszú lesz a várólista, a modiknak pedig a sok értetlenkedés miatt. Eszembe jutott az is, hogy - ha akaratlanul is - de jól kiszúrt veletek a BP, hogy ezt a három rackós felhősort pont karácsonyra időzítette.
    Rackó 21. napi ajándékáról van szó. Nem kell igényelni, csak átvenni. Ha minden nap beléptél (és átvetted az aktuális napi ajándékot), akkor holnapután már a birtokodban lehet.

    Bővebben ITT olvashatsz róla.

    És hogy ne legyek off, gyékénnyel várom az eventet, 548 db 1x1-es területen. (Itt jegyzem meg, leginkább Bekonak, hogy a Pannikkal kapcsolatos véleményemet revideálni vagyok kénytelen: 10 db felett már igencsak észrevehető hatásuk van. Bár még mindig úgy gondolom, hogy leginkább azok számára hasznosak, akik az event növény (netán szupertrágyával gyorsított) letermelése után dekorokat pakolnak ki a farmjukra.)
     
    Sali~*.* és benedekbobe63 kedveli ezt.
  8. fénylő.

    fénylő. Kivételes tehetség

    Nem kell sorrendben csinálni? Juhéé,de jó :) Na az ilyen eventeket szeretem én :p :D
     
    DevilMókus, mebajah és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. Marcipan2222

    Marcipan2222 Junior szaki

    újabb kérdés :)
    ha megeszek egy karácsonyi sütit és egy fehér ártatlanságot, az elvileg összesen +15%ot jelent a szupertrágya hatékonyságánál
    ez azt jelenti, hogy még gyorsabban érik a termés? :music:
     
    DevilMókus, rencsike982 és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    igen lényegében ezt jelenti...
     
  11. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Hogyan lehet a nem-tematikus felhőket kigyűjteni?

    Hogy csak azokat lehessen látni a paszulyon.

    Köszönöm az ötleteket.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos erre nincs farm funkció....:( talán az enciklopédiában a felhőknél tudod kibogarászni... de ennél a lebontás sem sokkal lassabb...:music:
     
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Tartok tőle, hogy sehogy:( Ha nem akarsz belekavarodni, akkor szűkítsd legalább aratási bónusz, tárgyak sorai, stb. szerint. Csoportosítva kevesebbet kell egyszerre átnézni és nehezebben veszíted el a fonalat.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Igen, ennyi. Bár ha van gesztenyés felhősorod is, az még rá tehet egy lapáttal. :)
     
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Igen, igazad van. Holnap-holnaputánra várjuk a nagy rohamot, hiszen akkor akarja mindenki aktiválni a felhőket. Sajnos nagyon sok rossz emlékem van a tavalyi szituációról.
    A várólistáról csak annyit, ha elegen vagyunk "vonalban", gyorsan le tudjuk pörgetni. Akkor kell sokat várni, ha olyankor kérdeznek, amikor admin jogú modi nem elérhető. Mondjuk alszunk éjszaka, vagy éppen a munkahelyünkön dolgozunk napközben. Ja és a fórum csak a jéghegy csúcsa. Az igazi meló a suppon volt/lesz.
    Tavaly sem maradt senki válasz nélkül, idén is törekedni fogunk a gyorsaságra.
    Egy dologtól tartok, hogy nagyon sokan ki fogják használni a segítőkészségünket és eszük ágában sem lesz keresgélni. Na ez az, ami a legjobban elszomorít. Sajnos már előre is....

    Szia!
    Van egy felhős gyik.
    Mindösszesen 6 hsz-ben vannak az idei felhők. >>ITT<< kezdődik a lista. (A mai felhők még nincsenek benne.) Szerintem elég átnézned az idei felhőket, hiszen szinte kizárt, hogy régi felhőre pakoltad volna az idei dekorokat.
    Szóval. Pörgesd végig a képeket és menj a paszuly "összes" fülére és egyesével írd be a nem tematikus felhők nevét a keresőbe.
    Ennél gyorsabb ötletem (az ellenőrző panelen kívül) nincs. :(
     
    marcsi152, genka53, Sikka1 és 7 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Lazulj már drága! Nyugi!
    Reméljük a piros betűs rész elér pár emberhez.. Ha nem, itt vagyunk,amikor tudunk segítünk... :) Ne parázz. Élvezd te is az ünnepet, neked is kijár. :) Mint mindenkinek.. :)
     
    Zatini, nyuszi63, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  17. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    A paszulyon csak a felhősor neve alapján lehet keresni. De a Fórumon a Játékismertetők/Az égig érő paszuly topikban CTRL+F -fel rá tudsz keresni a "nem tematikus" kifejezésre. Elég sok találatot hoz ki; javaslom, hogy a végéről indulj.
     
  18. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    A bajt tetézi, hogy azt sem lehet tudni, megszereztem-e az adott dekort. Tudomásom szerint mindegyiket, de azért sohasem lehet tudni nem maradt-e ki véletlenül.

    A kéményseprő és a macskaművészet még hiányzik, a patkódobálást megtaláltam a felhőn.

    Köszönöm a segítő hozzászólásokat, ötleteket.
     
    szekulagábor és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. Marcipan2222

    Marcipan2222 Junior szaki

    Felhősor? Még paszulyom sincs :p
     
    denisadina, szekulagábor és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hogy is lenne,hisz nemrég regiztél! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.