Visszajelzés Karácsonyi bankett - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.12.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    ez így többedik olvasatra is elég bonyolult, bár halványan emlékszem, hogy volt egy ilyen dugdosós event, amiről én későn értesültem és megcsináltam (ha jól emlékszem) anélkül. A dugdosás nélkül is elég bonyolult, szerintem. Ilyen felborzold kedélyek és az ünnepek közeledtével jobb lett volna valami kedves, light-os event, nem pedig ilyen ide-oda termelős, keverős. Valahogy most nem sikerül a népes közönség ízlésének megfelelni, úgy látom, de mintha nem is volna rá akarat. Nem akarok én is jajveszékelni, január 11-ig játszom a flash-sel, nem vagyok mazochista. Utána még lesz egy kis türelmi idő, és majd meglátom, hogy BP-nek mennyire sikerül megutáltatni a játékot. Most végül is, a gazdakörikre is lehet termelni, aztán majd meglátom, hogy ez a csuda dugdosós milyen a gyakorlatban, ha van elég idő, lehet, hogy belevágok.
     
  2. Pelzsu

    Pelzsu Utánpótlás-írogató

    A rendelkezésre álló idő elég hosszú, de mégsem csinálom.. Az ünnepek, a család miatt. A Flash is, a Kliens is sokszor lefagy, kidob, eventezni nem stabil. És elég volt az elmúlt 1 hét bosszankodás.
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek ha csinálja ha nem!
     
    mini76mini, ildiko44, kati-cica és 9 más kedveli ezt.
  3. nemesis_008

    nemesis_008 Fórum-zöldfülű

    9310 szezon pontot igértek eventből de itt nincs annyi. más event már nem lesz a szezon végéig
     
    zali1111, Éva0315, Leho69 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. szili48

    szili48 Törekvő

    magyarul megírták, BAHA ÜLTETVÉNY, ennél már nem lehet értelmesebben megírni
     
    Éva0315, .dina1., zsilinszkiorsi és 2 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam egész évbe ilyen eventek vannak:music: vagy csinálom.. vagy nem:p
     
    ildiko44, Boccio71, nolina1965 és 22 más kedveli ezt.
  6. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Első olvasásra bonyolultnak tűnt és még biztos elolvasom többször az ismertetőt de az előző hasonló is ment emlékeim szerint. Szerintem a Teliholdas résszel kezdek,hogy utána haladjak a megmaradt gazdaköri feladatokkal.
    Eddig kontakt miatt voltam karanténban,most már magam miatt :( ....szóval,mi #itthonmaradunk#
     
  7. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Ismeretlenül is jobbulást kivánok Neked, és gyors gyógyulást...talán a játékkal könnyebb lesz ez az időszak, szóval sikeres játékot!!
     
    kati-cica, nolina1965, bagoly08 és 12 más kedveli ezt.
  8. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Ez az event felejtős, igen csak gyérre sikerült a BP. ajándékai. Amúgy meg az UNITY -ról nem is beszélve, remélem majd csak alakulnak a dolgok.
    Áldott boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok Mindenkinek :):)
     
    mini76mini, czankjuli, milkabika és 6 más kedveli ezt.
  9. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író


    Az ültetvény szó valahogy kimaradt nekem, pedig többször átolvastam :(
    Köszönöm szépen!:)




    Előfordulhat, hogy az ember átsiklik valamin, vagy nem tökéletesen tud olvasni :) Bocsánat, legközelebb figyelmesebb leszek.
    Köszönöm a választ, kellemes ünnepeket mindenkinek! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.12.20
    bubafejgingo, Éva0315, hamuska és 6 más kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nekem tetszik ez az event. A felhősor kifejezetten, nem 44-48 órás hanem csak 22, és még olyan ládát is ad, amit nagyon szeretek.

    Én mindenképp belekezdek!
    Örülök hogy ilyen sok időt adnak rá, hiszen a karácsonykor 2-3 nap biztosak kiesik, de ennek ellenére is lesz lehetőség a befejezésére. :inlove:

    Sok sikert kívánok mindenkinek aki belekezd!
     
    csopke1, Rozi472, nolina1965 és 36 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Kakaskának kell a Meglepetések ládája, főleg hogy 22 óránként lehet aratni a felhőt.
    Meglepetések ládája:
    1 db farmpengő
    2 db farmpengő
    2 db szabad pörgetés
    4 db szupertrágya
    2 db Kacsa Kata szupertrágyája
    1 db Kacsa Kata turbótrágyája
    1 db szupertáp
    1 db csillag
    A farmos résszel fogok kezdeni, utána átbattyogok a Bahára és a végén a Teliholdon elvacakolok az ültetéssel, ott most nincs fontos dolgom.
    Azért nem annyira rosszak a nyeremények:
    - 12 party pörgetés
    - 2 db bónuszláda
    - 3 db Exedra tenyészet
    - 3 db Dóm tenyészet
    - 12 db AB
    - 25 szupertáp
    - 15 db FP
    - 8310 szezon-jutalompont
    - 6 db szezonzseton
    - 3 db szintszorzós kitehető
    Sok sikert.
     
    Kuzdern, Rozi472, jófarmerlány és 42 más kedveli ezt.
  12. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ez naggyon tetszik... xDxDxD

    Én mindenképpen nekilátok és csinálom (flashben).
    Először főfarm, utána Baha és csak a végén a teliholdas terület.
    Mert, addig a tőletek kapott bölcs tanács alapján termelek a
    teliholdas területeken és igyekszem minél több Múmiamedvét venni
    Jacktől. Ezekkel kiváltom a felhőkről az értékes 1x2-es dekorokat.

    Köszönöm a malmos trükköt. Nagyon ügyes...
     
  13. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát nem tudom a bp-nél úgy látszik nincs karácsony. Az ünnepekre betenni egy ilyen bonyolult eventet, hát nem is tudom hogy gondolták. Ma is csak reggel voltam bent, az event növényt csak nem rég arattam. A teliholdat csinálni fogom de ezt az eventet valószínű hogy el sem kezdem. Jobban szerettem volna egy olyan eventet ami igazodik az ünnephez és hát az ajándékokról mit mondjak? Semmit.
     
    Akela, Éva0315, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  14. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok! Ezt az eventet még megcsinálom , de januártól szelektálni fogok de nagyon ,lehet hogy csak napi 1x fogok belépni , lehet hogy ha az Unity esetleg megnem táltosodna , akkor eventeket is csinálok ,majd alszok rá eggyet , de ha ilyen nyögösen fog döcögni az unity mind most akkor marad a napi egyszeri belépés. Szóval ne hagyjátok abba alkalmazkodjatok a pillanatnyi helyzethez , és várjatok ki. Persze ez csak egy jó tanács!
     
    mini76mini, kati-cica, jucus100 és 13 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahogy mondják, unity próbája a bankett. :D Mondjuk nálam nem, mivel még Flash alatt megy, így nem fogom tesztelni. ;)
    Jövőre meg már most látom, hogy januárban minden megy tovább és áprilisra már el is felejtem a múltat... :) Karácsonyi bankette meg főleg. :D
     
  16. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Jobbulást, de gyorsan ám ! :)
     
    Kuzdern, spagetti24, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  17. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Sziasztok!
    Az event leírás szerint 8310 szezonpont szerezhető, a Szezon leírásban az eventből szerezhető pontok száma 9310. Ez az event kitart a szezon végéig. Várható még valami kisebb event is a maradék 1000 szezonpontért, vagy valamelyik hibásan lett megadva? Esetleg én tudom rosszul, és már kaptunk 1000 pontot?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Mielőbbi jobbulást kívánok!
     
    Kuzdern, jófarmerlány, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  19. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    Egyelőre hanyagolom az unityt, több gond vele, mint teszt-korában. Kliens nem kell, mert farm helyett (használt) gépre költöttem... Nálam a Chrome jött be, abban benne van a Flash, a Mozzihoz külön kell, és mivel nem egyszerre frissülnek, a Mozzi kirugdalja a Flasht.
    Eventeket régen nem csinálok, talán a Teliholdas területen, ha csak ott használható valamit ad. Boldog karácsonyt, új évet!
     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  20. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Háát ez az event eléggé semmilyenre sikeredett, a nyeremények siralmasask, a legjobban azoknak éri meg akik SZJP -st gyüjtenek.Még a neve is "Karácsonyi bankett" nem illik sehogy sem ide. Véleményem szerint a Társasjáték event kellett volna most két hétre, kiválló Karácsonyi grafikáju event volt. Miközben játszottam tényleg olyan Karácsonyi hangulatom lett. A másik fő probléma, hogy unity-ben képtelenség eventezni állandóan lefagy. De hát ez van Karácsony van, nem kell állandóan eventezni, két hétig lehet alaposan pajtát tölteni mindhárom területen. Kellemes Karácsonyt mindenkinek !!!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.