Fórum játék Karácsonyi fórumjáték - 2022. december

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 22.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A második kategória: "Legkedvesebb téli emlékem"

    Édesanyámat akartam meglepni , mivel december 28.-án születet .
    Mivel lehet meglepni karácsony után ? Hát arra gondoltam , hogy befizetem szilveszterre egy Kiskunmajsai 1 hetes üdülésre .
    Mivel , akkor volt csajom , arra gondoltam , hogy szilveszterre időzítem , és Édesanyám Kiskunmajsára megy , én meg Kecskemétre egy szilveszteri tv nézésre .
    A terv az lett volna , hogy szilveszterkor Édesanyám Kiskunmajsán van , és reggel üres lett volna a ház , és a csajommal néztük volna a tv-t , majd este elmentünk volna Kecskemétre a hotelbe TV-zni , majd másnap hazamentünk volna reggel megnézni , megvan e a tv.

    Na , de nem ez történt .

    Hajnali 2 re mentem dolgozni december 31-én , és mire hazaértem délben , az Édesanyám egy hírtelen ötlettől vezérelve meggondolta magát , és azt mondta , hogy mivel egész évben keményen dolgoztam , átadja nekem az ajándékot , és sőt még a rokonjaimmal is elvisz oda . Igen elvittek Kiskunmajsára . Ott elég hosszan körbenéztek , Édesannyámmal , szerintem az összes tv csatornát végignézték alaposan 3x , és amikor megállapították , hogy minden rendben van otthagytak . És mikor mentek el ? Amikor elment az összes busz .
    Majdnem .
    Az utolsó busz késett . Szerencsére . Pont akkor értem el .
    Kiskunmajsától Kecskemétre utaztam , közben a csajomnak magyaráztam , hogy megváltozott a program és máshol tv-zünk .
    Na , hajnalig tv-ztünk Kecskeméten a hotelban . Igen ám , de a szállást Kecskeméten regel 8 kor el kellett hagyi , és mivel január elseje volt , az első busz Kiskunmajsára 11 után ment . És mivel december 31-én hajnali 1 kor keltem , és másnap 11 kor még fent voltam , eléggé morci voltam .
    Na a lényeg , 11 után Kecskemétről ment busz Kiskunmajsára , és odaértem valamikor .

    Azóta se hevertem ki ezt a 36 óra ébrenlétet , és a történet tanulsága az , ha Édesanyádnak veszel ajándékot , akkor ne engedd , hogy átadja neked . Vagy valami ilyesmi .

    Ja , és azóta se beszéltünk róla , de szerintem tudja . :D

    Gazda : -jancsiszeg-

    ID : 3921704
     
    Olgi52, DevilMókus, Mica67 és 8 más kedveli ezt.
  3. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    Karácsonyi fórumjátékunk ezennel véget ért.
    Köszönjük minden kedves pályázónak a munkáját, alkotását!
    Eredményhirdetés ugyanitt ebben a topicban, a megjelölt napon várható.

    További kellemes időtöltést kívánunk mindenkinek!
     
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    Megvannak a fórumjátékunk nyertesei.


    Az első kategória: "Téli farmkép"

    1. hely

    -Anyu-

    2. hely
    koko.54

    3. hely

    Gabi.kertje

    A második kategória: "Legkedvesebb téli emlékem"

    1. hely
    Kriszta3000

    2. hely
    vízöntő

    3. hely
    Ninett79


    A pályázók különdíjának szerencsés nyertese pedig:
    -elzemari-


    Köszönjük, hogy ismét velünk játszottatok.

    A nyeremények jóváírásáról, ugyanitt fogunk majd benneteket tájékoztatni.



    További sikeres és örömteli játékot kívánunk mindenkinek!
     
  5. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    A fórumjátékunk nyertesei a mai nap folyamán megkapták jutalmaikat.
    Még egyszer gratulálunk mindenkinek!

    Köszönjük, hogy ismét velünk játszottatok.

    Reméljük hamarosan újra találkozhatunk.
     
    -elzemari-, Mica67, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.