Karácsonyi kekszparadicsom eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 18.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    És akkor még ez is...!:eek:
    Pedig gondoltam,az ünnepekre tekintettel leszek annyira nagyvonalú, hogy azt már meg sem említem, hogy "ez az event sem kezdődik hiba nélkül" (ugye ezzel az event előtti lisztkeverési lehetőséggel)...
    Alig tudok napirendre térni...:music:

    :D:D:D
    Szia!
    Azóta már válaszoltam Neked privátban, kedves szomszéd (nem kaptad meg?)!:)
    Mint ott is írtam, a szegfűd kitart addig, de én learatnám a helyedben, és inkább este vetnék újra szegfűt/más hosszút normál talajba (v. 1x1-be...) úgy, hogy pont eventkezdésre érjen be...:)
     
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Komfort talajon a gazosodás 48 óra.
     
  3. Editanya51

    Editanya51 Aktív író

    Szia!
    A fehérártatlanság és a karácsonyi süti? Betetted?
     
    Marika312 kedveli ezt.
  4. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Klára - a gesztenyés felhősort aktiváltad ültetés előtt ? és a "0" perceshez kell Karácsonyi süti és Fehér ártatlanság. (( és úgy emlékszem irták már, akik kipróbálták, hogy viz és trágya se kell, csak a "turbók" ))
     
  5. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!
    Nézd át párszor ezt a linket, én is elolvastam többször, amikor megjelent a nemesítés. Ha valamit nem értesz, nagyon szívesen válaszolok a kérdéseidre. Ez a farmnevem is.

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/növénynemesítés-és-az-üvegházak.6862/

    Látom, közben megtaláltad a nemesítést. Szupertrágyázás előtt karácsonyi sütit és fehér ártatlanságot is kell enni. Ha 0 percest akarsz, akkor a gesztenyés felhősort is aktiválni kell.
    Igen, ezen mind túlestünk. Az almafánál és tyúkólnál kezdtük mi is a farmozást. :D De sok eventet nem tudtam a szintem miatt megcsinálni az elején. :eek:
     
  6. .szupernagyi50.

    .szupernagyi50. Fórum-zöldfülű

    Aranyos vagy ! Köszi akkor nem aratom le ! Jóeventet ! SZIA ! ..Szupernagyi 50.
     
  7. kisszakács75

    kisszakács75 Fórumszaki

    Sziasztok! Nagyon örülök , hogy ilyen bőkezű, ám nem farmon minden időt töltögetős event lesz karácsonyra....szupeeeer
     
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Az jó volt. :) Annyira örültem az almafának, hogy ráköltöttem az összes csp-met, annyi sem maradt, hogy egy kis búzát kitehessek a piacra. Ott tipródtam, hogy most mi lesz, aztán a tanyaházi megrendelők megmentették a gazdaságot. :)
     
    icekid98, Brigi031976, Pandapoc♥ és 4 más kedveli ezt.
  9. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    szia! szerettem volna segitséget kérni tóled a nemesitésről hiába akartam a baglyocskát elküldeni azt irta ki, hogy nincs ilyen gazda.másnak ajánlottad a segitséget, de szeretném én is a segitségedet kérni. köszi, ha még itt vagy.
     
  10. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Köszönöm a sok segítséget,persze nem tettem be semmit se amit most ajánlottatok,de mindjárt kipróbálom így is. Nos a rózsa most már 1 óra 45 nél tart,de mint írtam még csak 5 rekesz van meg. Gondolom ez is befolyásolja a dolgot. De már kezdem kapizsgálni ezt a nemesítést! :) Még egyszer köszönöm Mindenkinek a segítséget.

    Jó eventezést kívánok mindenkinek! :)
     
    mária4702, csio70 és Marika312 kedveli ezt.
  11. boszieva

    boszieva Fórumszaki

    Jó estét!

    Tetszik ez az event!
    Reggel tettem be 3 napnyi szupertápot a malomba! xD Még van belőle 60,5 óra!
    Továbbá elpalacsintáztam az összes zabot, kölesből sose volt semennyim! :music:
    De azért végezni fogok! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.14
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!
    Attól, hogy többet nincs netem mint van, a bagoly még megtalál. :)
    _Cygnus_ így írd, de a NociG farmon is megtalálsz.
     
  13. Petramama

    Petramama Törekvő

    Sziasztok! Látom mindenki elégedett velem együtt legalább tudunk készülni a karácsonyra.Örlöm én is a malomban a lisztet, a többi meg kész lesz. Jó eventet mindenkinek aki csinálja.:D
     
    mária4702 és kutyaszálló kedveli ezt.
  14. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi


    Most nemesítettem először növényt - rózsát.
    Ha beleteszem a rekeszbe a bónuszt, mennyi ideig lesz hatása? Csak egy vetésre?

    közben találtam választ is rá : "Ha egy bónuszt beraktunk egy rekeszbe, az egészen addig ott marad és hatással van az adott növényre minden egyes szempontból, ameddig ki nem töröljük, tehát nincs lejárati idő. A használaton kívüli bónuszaink sem veszhetnek el, amit egyszer kikutattunk az már a miénk."


    Kérdésem még mindig van:
    - komfort talajon vagy simán vessek?
    - Ha simán akkor 1x1-en, vagy 2x2-esen?
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.14
  15. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Húúúhaa! Ennyi köles?:oops: a zab se rossz:oops: az ára a piacon 100 csp xD hát inkább letermelem, ha kell éjfélig nyomatom, aztán reggel újra;) és event előtt jöhetnek a nemesített cuccuk:) még nem tudom kiszedjek-e mindent vagy maradjon így ahogy van, kevés az időm, takarítás-sütés ( nem keveset ) főzés, hmm mindenre kell jusson elég idő:) de főleg az ünnepekre a családdal:inlove: Mindenkinek sikeres, jó szórakozást itt és a családban :inlove::inlove:
     
    suba_klara, nemethpgabi, csio70 és 3 más kedveli ezt.
  16. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Ha simán,csatnival,akkor a felszaporítás után mindenképpen 1X1!:) Komfortra majd biztos kapsz választ,báár régi motoros vagyok,de nekem az kimaradt.:)
     
    CsakJucinak12 kedveli ezt.
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Azt hiszem ez az event nem zavar bele a karácsonyi készülődésbe. Szerintem vasárnap már be is lehet fejezni.1000 karácsonyi lisztem van készen,már betettem a következő ezret is.A 8000 növényt kell csak megtermelni.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  18. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Gondolom a rózsával kapcsolatban kérdezed.
    Ha eventes felröppenőket akarsz kihozni belőle:
    1. Ha van elég szupertrágyád, a nemesítési rekeszeknél a két szupertrágyára való bónuszt berakni, utána Cygnus #45 alatt már írta "Szupertrágyázás előtt karácsonyi sütit és fehér ártatlanságot is kell enni. Ha 0 percest akarsz, akkor a gesztenyés felhősort is aktiválni kell. "
    Mindezt természetesen komforton, mert szupit eventnövényen kívül csak nagyon hosszúra szoktunk rakni.
    2. Ha nincs sok szupid, akkor vannak más érésgyorsító bónuszok, azokat kell betenni (az egyik szupis bónusz a sima trágyát is gyorsítja) és mehet sima 2x2-őn.

    De tényleg komolyan kérded ezt? (99/252 ????)
     
    mária4702, suba_klara és CsakJucinak12 kedveli ezt.
  19. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    Köszönöm a választ! Halál komolyan kérdeztem, eddig sosem nemesítettem. :) Felröppenőm és szupitrágyám mindig van bőven, minden területem csurig van mammut fákkal.
    Szerintem nem foglalkoztam eddig a nemesítéssel mélyebben, de így hogy jobban megértettem, nem is rossz..... :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.14
    suba_klara, nemethpgabi és csio70 kedveli ezt.
  20. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Én sem nagyon nemesítettem még. A rózsát azt elkezdtem, de kb még nagyon semmit nem csináltam vele.xD
     
    csio70 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.