Visszajelzés Karácsonyi vásár varázslat - hétvégi küldetések event - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 16.12.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Nekem is van 2 tartalék Jack-em...és még 18 alkalomra használhatom;)
     
    -W-595-, magdi06, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  2. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Ne feledjétek.
    A jól megszokott 14:00 óra helyett, most 10:00-kor lesz az event kezdés, az indulás.
    Szokatlan a kezdés. Hátha valakit érdekel.:)


    Sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    .barbi1., jófarmerlány, -W-595- és 20 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    14:00- kor már várni akarom a jövő hetit. :D
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  4. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Köszönöm a tájékoztatást!
    Olyankor én még aludni szoktam ;)
    Vasárnapig azért csak készen leszek.
     
    Amira09, Nagyii58, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tudtam, hogy valamiért be kell lépnem ide :)
    Én 14 órára terveztem, az event indulását, de most újabb tervezés fog következni és átgondolom ismét, hogy mit és hogyan fogok csinálni ma, hiszen sok mindent kínál a játék mára :)
    Figyelmetlen voltam a megszokás vezetett, köszönöm, hogy szóltál :)
    További szép napot és sikeres játékot kívánok mindenkinek.
     
    PZoli64, -W-595-, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  6. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok! Hát sajnálom, hogy a Tölgyesben van. Illetve kár, hogy nem tudtuk előbb - lehet a Pletykáknál utaltak rá ? - de nem láttam. Nálam most fut az utolsó ösvény a farmon bónusszal, ha tudom előre, ott kezdtem volna, nem a szigeten. A mamutok -amik a kincseket adják- csak a farm területeken kitehetők, azaz most mennek pihenni?! Ajaj!
    Valami ötlet erre a helyzetre, amit én kihagyok ?

    Köszi
     
    libuskafarm, HaVera és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem volt róla szó a pletykák között sem. Azt tudtuk Máriusz súgásából, hogy farmos területből kér az event egyet, de azt nem, hogy a Tölgyesben lesz.
    Nekem is a tölgyesben vannak a mamutok nem arattam őket már tegnap délelőtt óta. Az event kezdetén fogok belépni oda és aratom automatával a fákat. Amik beérnek azokat kiemelem, és a helyükre teszek le földet az eventnövényeknek. Pörgettem, él 2 db 100%-os termésbónuszom, és a rekeszben is van növénybevételi bónusz. Az event három napos és nem kér sok növényt csak 2581 darabot kell ültetni, remélem elég lesz rá a helyem.
    Ha végeztem a növényekkel és a felröpim is megvan azonnal teszem is vissza a kivágott fákat, amiknek a gyorsítására használni fogom a farönkhangárt , ennek a hatása alatt megszórom a fákat zoknival és ezzel is csökkentem a beérésük idejét. Remélem így nem vesztek túl sok termést és sikerülni fog az eventet is elvégeznek :) Ez az én tervem :)
     
    HéricsBáró, Nagyii58, .Khrone. és 2 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Felettem Gyöngy nagyon szépen levezette neked. ;) Úgy olvastam az írását, nem is pillantottam, szerintem még a szám is nyitva maradt. :D
     
    Nagyii58, -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nagyon köszönöm!
    Jó hogy benéztem,jó hogy megemlitetted!
     
    Kuzdern, zoldert, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én már tűkön ülök. :D Olyan izgatott vagyok, megyek egy kört a városba, amíg nem lesz 10:00 óra. :D ;)
     
    inanna11, HéricsBáró, magdi06 és 5 más kedveli ezt.
  11. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó


    Köszi a kimerítő választ, mivel nekem is van bónusz a főfarm miatt, én is részben bontom a tölgyest, aztán rugalmasan, majd meglátjuk....
     
    Nagyii58, -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    A szántó szerencsére nem foglalt, nincs felröpi sem, gondolom hamar végzel az eventes gazzal, s utána oda tudod telepíteni a mamutokat.
    Pár kattintás és ma reggeltől már a szántón vannak a mamutok nagy része, vadaskertek, fűvészkertek, s ez itt is marad, míg tartanak a hétvégi küldik.
    Sikeres eventezgetést mindenkinek :)
     
    -W-595-, Kuzdern, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia. Ötletem nincs, a magad területét Te ismered, mi kell jobban, de én nem bontok semmi számomra fontosat. Csak az alap ólakat vettem ki, amiket bármikor ki tudok venni. Nincs sok mamutom, de az marad, a bónuszos kütyük, raktárházak mindig ott vannak. Azok sérthetetlenek, én így játszok :)
    Ha elég ami terület marad az eventnek, akkor meglesz, ha nem nem. :) Mivel megy a másik event is, beindítok valami bónuszt és ha elég kipipálva.
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Nálam foglalt a szántó is, mivel ott meg dekorok vannak, hiszen én jellemzően TP-t hajkurászó nőszemély/játékos vagyok :D:oops::inlove:
    Szintlépőzni szeretnék, ezért a dekorokat nem bontom le a hétvégi event miatt. Ezt elfelejtettem odaírni az előző hozzászólásomban:D:D
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A Karácsonyi vásár varázslat hétvégi küldetések event élő, online!

    Egy kilépés majd a farmra visszatérés után győződjetek meg a játékelem megjelenéséről a Hírek menüben, az eventórában.

    Csak akkor indítsátok az aratást a Erdei tisztáson, ha mindent rendben találtatok, ha előkészültetek a begyűjtésre!


    Sok sikert kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia! :)

    Nekem egyetlen módszerem van, ami az eddigi tapasztalataimra, a pletyi rovat figyelésére és némi tippelésre épül: nézegetem a naptárat - sokszor felugrom megnézni, mert nem is akarom fejben tartani xD. Abból lehet tudni (kb.) a pletykákkal együtt - már amit megjegyzek xD, szóval néha meglepem magam -, hogy nagyjából mi várható.
    Mostani helyzetre úgy "készültem", hogy annyit tudtam, hogy lesz a társasjátékos, ami 1-2 területet fog elfoglalni és lesz mellé a hétvégi is, ami szinte mindig csak a normálon van. Tehát a normállal nem terveztem hosszabb távra, csak gyorsan átrendezhetőre. Amikor láttam ismertetőből, hogy a hosszú event 2 területes lesz a normálon, akkor meg végképp felfüggesztettem az ottani küldetéseim, mert rájöttem, hogy igen valószínű, hogy kizárásos alapon a 3. terület is be lesz fogva.
     
    Kuzdern, Nagyii58, gkittus és még 1 ember kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én 30 db 2x2- es területen csinálom az eventet. Krókusz 1:1- ben adta a röpit az biztos.
    Event növénnyel nem nulláztam, nem lesz rá szükség. ;)
     
    inanna11, Kuzdern, gkittus és még 1 ember kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Nahh, hát hajkurászom én is csak nem ennyire, termő területen csak a bahán és az esőerdőben vannak, de ott is ládát adó dekorok;)
     
    Nagyii58, -gyöngy-581 és zsani_apja kedveli ezt.
  19. magika

    magika Fórum mestere

    Bocs de nem bontom le az erdei tisztást! Oda menekítettem az új állataimat, meg a fák egy részét, ha már a többi területen eventezek. Amúgy sem szokott összejönni a kellő mennyiség a hétvégi eventeken. Sorry. De nem akarom senki kedvét elvenni amúgy, csak nem szeretem, ha event event hátán van, mert akkor szokták feladni a szerverek. Tegnap este alig tudtam learatni annyira belassult a játék.
     
  20. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Ez lesz az első hétvégi eventem amit kihagyok. Karácsonyomat nem adom!!! A hosszú eventet természetesen csinálom, de ez a hétvégi event most nem nekem való.
     
    Biborka73 és magdi06 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.