Visszajelzés Karácsonyi vásár varázslat - hétvégi küldetések event - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 16.12.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Talán nem mondok vele újat, hogy én is.. mindig odafutok ahol dolgom van, de hát ez a mi játékunk és sorsunk így ünnep előtti utolsó simításokat végezve.. Megkockáztatom, hogy nagyon nyugiban haladok mindennel amit elterveztem mára, nincs még egyelőre csúszásom sem sehol a terveimbe és az időbeosztásomban :D :), ha lenne, ott majd előkapom a páncélos hadosztályt tálalják fel ők a szentesi vacsit. A családot pedig befogom segítségnek csináljanak valamit ők is. A vacsorát pedig valamelyik érésgyorsító felhő mellett lenullázom szupertrágya segítségével xD:cry:xD
     
  2. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Áldott,Boldog karácsonyt mindenkinek!
     
    szellorozsa, ljanika6, kovacstne és 4 más kedveli ezt.
  3. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    gratulálok a fatárolok helyet leszedte az elvetett event növényt a kombájn
    még jó hogy hibamentes a játék kezdhetem 0 ról.

    hofeher 4698131

    elöször leszedte a fákat ahogy szokta felugró ablak után viszont a fatárolok helyet a földterületeket szedte le.

    UI: a másik 2 kertemben érdekes módon normálisan működött.
    buktam 400 növényt + 5 órát.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.12.21
    szellorozsa és -forrest-gump- kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Mikor kezdődik a hétvégi event? Nem találom, talán elromlott a szemem!
     
    szellorozsa, -forrest-gump- és Kuzdern kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! már 10 órától vetek-aratok...Amaránt 72 röpit adott;)
     
    -W-595-, szellorozsa és -forrest-gump- kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jó neked!Nálam semmi nem jenik meg!
     
    szellorozsa és -forrest-gump- kedveli ezt.
  7. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!
    Az erdei tisztáson kerested?
     
    szellorozsa, PZoli64, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  8. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok ! :):)
    Minden Kedves gazdatársamnak , moderátoroknak , grafikusoknak , a Farmerama egész csapatának Áldott , Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok ! Továbbá jó egészséget kívánok Mindenkinek !
     
    szellorozsa, retek.katalin, Othep és 15 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája



    Köszi, de nem.Kereshettem volna, már töröltem is az erdei tisztást .Már lököttebb már csak nem leszek, de nem is csodálkozom rajta.Köszönöm szépen.Igy még nem jártam, de ezt is meg kell tapasztalnom!Vissza raktam a szédült szántót,sokat nem vesztettem, de nem is nagyon érdekel!Végre a helyes irányban tartok.Bár a maszek dolgaim is szépen sikerüljenek, mert nagy fába vágtam a fejszém a torták ügyében,melyeket majd a gyerekeknek viszem névhez szólóan! Minden nem mehet flottúl!
     
    soresne, szellorozsa, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  10. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    50 röpi kell, ez már meg van . enövényt termelem sütés főzés között ,kikiabálok a konyhából aratnom kell és akkor odaengednek a géphez. sajnos 1*2 dekor hiányom van.
    boldog karácsonyt mindenkinek.:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.12.21
    szellorozsa és -forrest-gump- kedveli ezt.
  11. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    22 puncsot kell lekevernem, amihez a növény remélhetőleg 1 aratással már lejön. Sajnos meg kellett gyorsítóznom, mert holnap és holnap utánra is vendégeim jönnek, akik igen furcsán néznének rám, ha azt mondanám ebéd közben, hogy bocs, de mennem kell aratni. Még jó, hogy beleférek a mai napba a gaztermeléssel, a felröppenők lehet csak korán reggel lesznek meg, de úgyis kelek hajnali 4-kor az ebédet időben felkészíteni.
    Kellemes ünnepet kívánok mindenkinek!
     
    szellorozsa, kovacstne, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Egész jól állok a hetivel. Eldöntöttem, ha ma sikerül végeznem, akkor még az idén megcsinálom a következő hétvégit is. :D ;)
     
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Meg azt bizony,még én is, csak össze ne keverjem megint a területeket.Pitty- patty készen is lett két körrel, melyet gyorsitóztam is.Jack-okat is bevetettem.Már rakom is vissza az erdei tisztást,mert kellenek a kacsakata és a szupertrágyák.Nem maradhatnak a mamutok pihenőbe, dolgozzanak meg ők is!
     
    zsani_apja, Tavirózsa, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  14. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Ohh, énisénis! Az eheti növényeim megvannak (köszönhetően a múltkor elfelejtett szezonzsetonoknak is), már csak pár röppenő kell.
    Várom a leírásodat a taktikádra vonatkozóan ;)
     
  15. bamargo52

    bamargo52 Járnitanuló

    Minden kedves farmerama játékosnak, moderátoroknak Boldog Békés Karácsonyt
     
    ljanika6, kovacstne és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. béka

    béka Haladó

    Szia magdi06. Jó, hogy ilyen vidám vagy, én viszont sírva fakadtam. Én is kiraktam, csak nem mamutokat, hanem 26 db pikolót és tudjátok egyetlen egy farmaranyfa sem lett, viszont csip-csupból 3 is. Nagyon bíztam benne, hogy ilyen sokból legalább 1 lesz benne. Olvastam a napokban, hogy valaki kirakott 14-et és 4 farmaranyfa lett belőle. A farmom 228 5 év alatt,a tölgyön minden kiváltva, a műhelyek 5-ös szinten.Tudják, hogy vegyék el a kedvét az embernek. Hosszú hónapok óta van egy XL-es szup. mamutom a raktárba, csak nincs mire rátenni. Ne haragudj,de kész lettem. Kívánok Neked, a farmereknek, modiknak szép karácsonyt.
     
    magdi06 és csio70 kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nincs taktikám. Nem vagyok egy taktikus. :D 30 db 2x2- es földön ültetek. Pörgetek mindig, van, hogy jön bónusz. Amikor nem, akkor is jön egy kevés. :D Esetleg, ha nem, akkor sem esek kétségbe. Mindig gyorsítom a termelést, sz. trágyával is. Már nem is emlékszek, hogy mikor eventeztem 1x1- es földön. Röviden ennyi. Farmaranyfát nem váltottam ki a boltból, mert nincs bolt. :D ;)
     
  18. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Arra gondoltam, hogy előre megcsinálod a jövő hétvégit is xD:p
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ezt azért itt nem írhatom le. ;)
     
    -gyöngy-581, SnéDóri, Rizstej és 2 más kedveli ezt.
  20. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Nahhh, bár korábban felvetődött, hogy ezt a hetit kihagyom, végül rájöttem, hogy tegnap még itthon vagyok, így nekikezdtem, tegnap pik-pak meglett a növény, ahogy írtam, ma reggelre meg röppent ami kellett. Így most mamutok vissza plántálva - nagyon kell a zöld, mert kicsit megcsappantak - indulhatunk a távolabbi, nagyobb családhoz fázni.... karácsonyfázni xD
    Minden mást meg telóról napi egy-kétszer kiküzdök.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.